Jump to content

Pozdrav svima


Hrco_Ri

Recommended Posts

Pozdrav!

Dakle zovem se Hrvoje,25 mi je godina,živim u Rijeci,trenutno vozim Opel Corsu C dizlo al nisam ja vlasnik nego punica :bigl: (sad će me ed gst sprdat malo kak on zna) :laugh: radim na parkingu čitaj psihjatrija i eto regao sam se ovdje jer je u planu kupnja auta konkretno novog megana pa da pročitam malo iskustva vlasnika navedenog auta

inače pred 4 godine smo imali clia II ph2 dci 100ks sa full opremom koštao je skoro 17000 eura,e to je bio pravi mali zvrk,autić je išao ko lud,a i za razliku od opela šta se tiče držanja ceste razlika je dan i noć bila jedina zamjerka mi je bila šta se sic nije mogao spustit i sjedilo se visoko,al nakon samo pola godine auto je neslavno završio jer sam imao prometnu,mrzim divljač i sve ostalo,sreća pa smo imali kasko da pokrijemo kredit,auto je prodan i popravljen samo šta nisu na autu original farovi sa xenonima nego obični halogeni

eto ukratko to bi bilo to,nadam se ugodnom druženju i tipkanju ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.