Jump to content

Chunj meet - poligon


Fredy

Recommended Posts

Ovu nedjelju 11.10.2009 starta u 16h meeting pod organizacijom krtuning.net ekipe na poligonu Slatina u blizini Oroslavlja u Zagorju.

post-1293-1255174373_thumb.jpg

Prostor je odličan, bio sam prije par dana, i može se voziti koliko vam srce želi bez ikakvih ometanja. Nikakve startnine se neplačaju i nema dodatnih troškova, ovo je meet za zeku i vožnju i totalno je neslužben. Ekipa je super i mislim da bu ovaj put bilo i cuge i klope u najboljem Zagorskom štihu.

Poligon nije jako udaljen od ZGa, meni iz Gorice treba pola sata do tamo.

Evo kako je bilo prije par dana

">
Link to comment
Share on other sites

znaci da dodjemo da nas oderes(posto si vec trenirao),hahahaha

gledacu da stignem,javim ti na mob.

p.s.zahvaljujuci igoru16v novi diskovi su montirani,tako da sam spreman :)

Link to comment
Share on other sites

znaci da dodjemo da nas oderes(posto si vec trenirao),hahahaha

gledacu da stignem,javim ti na mob.

p.s.zahvaljujuci igoru16v novi diskovi su montirani,tako da sam spreman :)

nek si ti diskove promjenio, za vremena ćemo lako

Link to comment
Share on other sites

U 15.15 se kreće sa parkinga bille u Dugavama - tko želi nek nam se pridruži, zasada su min 3 auta

Link to comment
Share on other sites

U 15.15 se kreće sa parkinga bille u Dugavama - tko želi nek nam se pridruži, zasada su min 3 auta

Kad idete ponovo na poligon,ja bi došla.

Auto se slaže,kad bu gotov doći će nas još.

Link to comment
Share on other sites

U nedjelju na poligonu uspio sam sudariti auto sa brdom. :doh: Detalje o stanju auta još neznam kao i kaj ću sa njim ali poznavajući sebe vjerovatno će se složiti bolji nego je bio. Već neko vrijeme razmišlja da ga homologiram sa kavezom i 2 sica za cestu pa možda to sada i napravim. Sve naravno ovisi o novcu. :tup: Ja sam ok, samo mi je ruka površinski rasječena od prsnutog stakla na koje sam legao - ništa strašno.

Meni je drago kaj frend koji je bio odmah iza mene nije nastradao jer se lako i to moglo desiti - veli da me fulao za picinu dlaku. To bi tek onda bila pizdarija, ovako se nije desilo ništa strašno osim po moj džep.

Napravio sam grešku jer sam zaboravio da poligon nije trkaća staza i da nema složene nagibe kak treba, da mi je auto na najtvrđem, da asfalt na onom djelu je bio u sjeni cijeli dan... i da bi možda mogao popustiti gas. Jbg, ja kad sam van javnog prometa vozim bez straha i to mi se odbilo u glavu ovaj put.

Šteta, auto je išao jako jako dobro...

Zasada sam pješak tak da ću vjerovatno nabaviti neki mali autek samo da se mogu vozit. Ak imate kaj dobro da se mogu prevesti od A - B do 2000 E javite.

Također vas molim da ne trubite o ovome okolo jer mi se neda objašnjavati po forumima kaj se desilo po 32 puta. Nemam kaj skrivati ali ni reklamirati i nemam vremena za objašnjavanja.

Hvala velika svima koji su mi pomogli onaj dan i nadam se da se vidimo na proljeće opet gore.

2 rio - stavio sam novi tag :hey:

2 kety - netko drugi će morati organizirati slijedeći odlazak nažalost

Link to comment
Share on other sites

da li je ovo bilo upitno?

ha???

2 Fredy: hebi ga, i najboljima se desava :frown: al bude clio jos bolji , kavez i 2 skolje ce bit najsss

Link to comment
Share on other sites

pa sad sam prvi put dosao na topic i prvo pogledao onaj video... naježio sam se i pomislio ako tamo neko ne najebe, još kad sam vidio kako su na pol metra jedan iza drugog i onda sam vidio fredyev post! lol

Link to comment
Share on other sites

Trebao si u SLO otic. Tam ti se to nebi dogodilo jer bi ti bio bed pred publikom ;)

Jbga stari sad opet srafit ili mozda da nades nekaj novije?!

Link to comment
Share on other sites

pa sad sam prvi put dosao na topic i prvo pogledao onaj video... naježio sam se i pomislio ako tamo neko ne najebe, još kad sam vidio kako su na pol metra jedan iza drugog i onda sam vidio fredyev post! lol

da fakat je smješno :tup:

Link to comment
Share on other sites

Drzi se drug. Napravices ti to kako treba...sve manje od onoga kao sto je onaj crveni u prokisloj garazi ne dolazi u obzir :D

Link to comment
Share on other sites

bilo je jaaako blizu,ja sam bio iza njega... i nije lijepo izgledalo... sva sreca da mu nije nis... usro sam se ziv...

dobro je sve proslo..

jbga ferdo,vec ces nekaj skemijat... bude cliac ozdravil...

2 red storm: post ti je odlican

Link to comment
Share on other sites

Želio bih se zahvaliti svima koji su ponudili pomoć, vi znate koji ste.

Takve stvari se nezaboravljaju

Link to comment
Share on other sites

U nedjelju na poligonu uspio sam sudariti auto sa brdom. :doh: Detalje o stanju auta još neznam kao i kaj ću sa njim ali poznavajući sebe vjerovatno će se složiti bolji nego je bio. Već neko vrijeme razmišlja da ga homologiram sa kavezom i 2 sica za cestu pa možda to sada i napravim. Sve naravno ovisi o novcu. :tup: Ja sam ok, samo mi je ruka površinski rasječena od prsnutog stakla na koje sam legao - ništa strašno.

Meni je drago kaj frend koji je bio odmah iza mene nije nastradao jer se lako i to moglo desiti - veli da me fulao za picinu dlaku. To bi tek onda bila pizdarija, ovako se nije desilo ništa strašno osim po moj džep.

Napravio sam grešku jer sam zaboravio da poligon nije trkaća staza i da nema složene nagibe kak treba, da mi je auto na najtvrđem, da asfalt na onom djelu je bio u sjeni cijeli dan... i da bi možda mogao popustiti gas. Jbg, ja kad sam van javnog prometa vozim bez straha i to mi se odbilo u glavu ovaj put.

Šteta, auto je išao jako jako dobro...

Zasada sam pješak tak da ću vjerovatno nabaviti neki mali autek samo da se mogu vozit. Ak imate kaj dobro da se mogu prevesti od A - B do 2000 E javite.

Također vas molim da ne trubite o ovome okolo jer mi se neda objašnjavati po forumima kaj se desilo po 32 puta. Nemam kaj skrivati ali ni reklamirati i nemam vremena za objašnjavanja.

Hvala velika svima koji su mi pomogli onaj dan i nadam se da se vidimo na proljeće opet gore.

2 rio - stavio sam novi tag :hey:

2 kety - netko drugi će morati organizirati slijedeći odlazak nažalost

Ako ti mogu pomoć,za plastične djelove,sve se da povarit, i branik ako nije skroz razvaljan da se složit.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.