Jump to content

Trebamauto.hr - novosti


Dave

Recommended Posts

Očito da, jer po jednom uploadu možeš staviti do 2 mb fajlova, inače server terminira komunikaciju! ;)

Uglavnom, SAD NEŠTO NOVO! Napravili smo da se mogu predavati oglasi BEZ OTVARANJA KORISNIČKOG RAČUNA samo sa mobitelom! :)

Još ćemo malo pojednostaviti proces predaje oglasa i razdvojiti obavezne od neobaveznih rubrika jer neki ljudi ne skuže da nisu dovršili predaju oglasa kad niš ne čitaju ili im se jednostavno neda! :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Dave

    38

  • Ruske

    24

  • Leoo

    3

  • dolac

    2

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

IMAMO 1000 OGLASA! :)

Bilo je teško i mukotrpno ali uspjeli smo!

Hvala svima koji su podržali i podržavaju projekt!

PREDAJTE VAŠE OGLASE i pomozite da napravimo kvalitetan portal po našim mjerama! :)

Sve sugestije i kritike i dalje primam, slobodno pišite! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

EDIT 17.12.2009: 1700 oglasa, dodan informativni sadržaj na naslovnicu (auto novosti) u suradnji sa automotovisionom i slika dana! :)

Link to comment
Share on other sites

Respect! :D

BTW ako je tko zainteresiran za slikanje auta po auto sajmovima u svom gradu i stavljanje oglasa za te aute na portal www.trebamauto.hr neka mi se javi na PM!

PS: Nego, tko li je predavao ovaj oglas? :D

"auto je imao par ogrebotina i jednu prometnu prije tjedan dana, sve popravljeno u ovlaštenom servisu. 1. vlasnik, (2. pravi vlasnik, prije mene je bila firma)

ugrađene dvije elipse na zadnju policu i dvokanalno pojačalo, JVC radio.

Klima, servo, maglenke, el. podizači stakala, zatamnjene zadnje 3 šajbe, centralno daljinsko...

itd itd itd... pokusni oglas"

ja al mi je počeo net štekat i komp mi se restarto pa sam mislio da nije uspjelo... zašto??

Link to comment
Share on other sites

ja al mi je počeo net štekat i komp mi se restarto pa sam mislio da nije uspjelo... zašto??

Ma niš specijalno, simpatičan oglas bio! :D

Link to comment
Share on other sites

Dobar oglasnik ali nisam siguran jesam li ga dataljno istražio ili nema mogućnost pretraživanja po županijama, što mi se čini jako korisnim a vidio sam u drugim oglasnicima!?

Kad već u izborniku ima logo od većine marki vozila mogli ste ukrcat i Daciu :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Dobra primjedba kolega, uvrstiti ćemo županije u kliznu tražilicu. Inače ne preporučam to pretraživanje po županijama na drugim oglasnicima, pogotovo autima jer to nije obavezno polje kod unosa oglasa i hrpa ljudi uopce ne definira županiju pa prema tome pola auta u tvojoj županiji vjerovatno nećeš naći kad pretražuješ po županijama.

E sad, kod nas su županije stavljene kao obavezno polje pa prema tome pretraživanje je moguće i dosta je precizno, no opet, neki auto slikan na riječkom auto sajmu može biti iz Zagrebačke županije ali je došao na riječki auto sajam pa je zaveden pod Rijeku, pogotovo ako ima riječku regu.

Uglavnom, generalno ne preporučam sužavati izbor po detaljima jer neobavezna polja često budu nedefinirana od strane oglašivača.

Vezano za logotipe, kolega samo ako je oglas predan za neku marku njezina ikonica se pojavi. Razlog tome je da ne kliknes na logo i onda vidis da nema nijedan oglas. Tako isto i u pretraživanju nemožeš naći porizvođača za kojeg nema predan niti jedan oglas.

E SAD NEŠTO ŠTO ME JAKO ZANIMA!

Koliko vas je uspjelo skužiti da klikom na logo proizvođača idete direktno na rezultate pretraživanja za tog proizvođača i što preporučate da napravim da ljudi lakše skuže da klikom na logo dobiju rezultate pretraživanja! :) Ja sam sada privremeno dodao tekst "kliknite na logo željenog proizvođača" ali mislim da ljudi i dalje baš ne koriste tu funkciju.

Thanks! :)

Edited by Dave
Link to comment
Share on other sites

Mozda bi to i valjalo no i oko igra veliku ulogu sredite malo skin i to tak

Dobar skin nažalost previše usporava učitavanje i reakciju stranice (pogledaj njuskalo - grafike nema).

PS: Samo javljam da je dodano pretraživanje po županijama u kliznu tražilicu! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

jako dobar oglasnik, respect na trudu, ja nesto slicno radim ali malo drugacijeg koncepta -necu sad u detalje dok ne bude gotovo

a inace, logo Dacie ti je stari.. :) XD

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ma ljepši je stari! :D

Nego, pitanje za vas koji ste ga isprobali... radimo sada na dizajnu, ali onaj klizni pretraživač radi probleme...

Dakle, koliko smatrate "potrebnim" taj klizni pretraživač i dali da ga žrtvujemo radi dizajna i brzine rada?

Link to comment
Share on other sites

Nitko nema mišljenje? :)

PS: Kako vam se sviđa ova malo osvježena verzija?

Dvojim se dali ići na "full" grafiku da bude sve upicanjeno ili je ovo kako je sada sasvim uredno i profesionalno?

Link to comment
Share on other sites

nikad mi se nisu svidali ovi klizni pretrazivaci...ali ovdje mi manje smeta...mozda zbog brzine rada bi bilo dolje maknuti...to je samo moje misljenje...

po meni grafika je odlicna, sad kako bi bilo full neznam, to morate vi sami procjeniti, ja mislim da ljudi koji traze aute ne gledaju SVAKI detalj, po meni je ovo vise nego dovoljno

Link to comment
Share on other sites

nikad mi se nisu svidali ovi klizni pretrazivaci...ali ovdje mi manje smeta...mozda zbog brzine rada bi bilo dolje maknuti...to je samo moje misljenje...

po meni grafika je odlicna, sad kako bi bilo full neznam, to morate vi sami procjeniti, ja mislim da ljudi koji traze aute ne gledaju SVAKI detalj, po meni je ovo vise nego dovoljno

Hvala lega, već smo jučer maknuli klizanje, puno korisnog prostora je odnosilo i na slabijim kompovima je dosta zapinjalo... Sad će ispod bivšeg klizača biti auto novosti, slika dana, obavijesti i mali banneri partnera portala...

Što se grafike tiče, napraviti ćemo malo moderniji look ali da ne uzima puno memorije... par detaljčića još dosta digne stvar...

Link to comment
Share on other sites

jel ovo vas smart ili samo neciji auto koji reklamira oglasnik?

post-5762-1266447661138_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

jel ovo vas smart ili samo neciji auto koji reklamira oglasnik?

post-5762-1266447661138_thumb.jpg

I jedno i drugo lega! :D Kako ti se sviđa? :klap:

Link to comment
Share on other sites

dobar dobar...iznenadio sam se kad sam ga vidio...pa rekao moram poslikati da stavim ovdje :cool:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Odlično. Sviđa mi se što otvaranjem jedne slike možeš pogledati redom sve priložene slike a ne kao u nekim auto oglasnicima moraš zatvorit otvorenu sliku pa kliknut na thumbnail ostalih da ih pogledaš u većem formatu. :hura:

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.