Jump to content

Pozz iz Zagreba


Savara

Recommended Posts

Zovem se Julian, imam 21 godinu, iz Zagreba sam. bio sam vlasnik Clia 1, koji je bio u koma stanju, naučio sam se vozit na njemu i kasnije ga prodo za neku sitnu paru. tata mi vozi Meganea 2 2003 1.9 dci i relativno je zadovoljan s njim.

naime, dobio sam jako dobru ponudu za Twinga 1998 godina, bez ikakve opreme, mint stanje. stvarno sam se načitao u vezi Twinga, tak da ću ga uzet dok ne navršim 24 (glup zakon) i onda uzet neš veće i jače. pozdrav svim članovima foruma. :hey:

nadam se da neću požalit sa Twingom.

Link to comment
Share on other sites

saznao sam tako da sam u kvartu (Vrbani) vidio jednog Clia Sport, mislim da je druga verzija bio, bio je u Evu i mislim da je imao naljepnicu Renault Club Hr....i onda sam u google napisao Renault forum i woila! :laugh:

Link to comment
Share on other sites

saznao sam tako da sam u kvartu (Vrbani) vidio jednog Clia Sport, mislim da je druga verzija bio, bio je u Evu i mislim da je imao naljepnicu Renault Club Hr....i onda sam u google napisao Renault forum i woila! :laugh:

Pošteno!

:welcome1:

Link to comment
Share on other sites

:welcome1:

Znači imaju smisla te naljepnice.. :laugh: :laugh: :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Nemreš vjerovat, konačno neka korisna naljepnica na autu, a ne one čudne "HR" i "CRO", nitko nezna čemu služe. :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.