Jump to content

Hej


Guest Dorisri

Recommended Posts

Guest Dorisri

Hej svima!

Evo me po prvi puta na ovom forumu. Zovem se Doris i iz Rijeke sam. Ponosna sam vlasnica već punih mjesec dana renault twinga 99 god.

Odlučila sam ga kupiti zbog posla,te sam sam često po gradu pa mi treba mali praktični auto,a to mi je baš twingo.

p.s. još da se pohvalim da od dva auta koja su nam doma,oba su renault..drugi je petica :D

Lijep pozdrav svima.

Link to comment
Share on other sites

Guest Dorisri

Hvala svima na dobrodošlici,nije da se previse razumijem u aute,pa ako budem imala glupih pitanja molim razumijevanje...

ipak sam žensko ;)

p.s. ženske bez ljutnje,nije da podcjenjujem,govorim za sebe da malo znam :)

Link to comment
Share on other sites

Dobrodošla!

Hehehehe kad dođe žensko na forum odma na stotine poruka dobrodošlice stižu..hehehe :yeah:

Link to comment
Share on other sites

pusti ti njih dok ne skuzih kako disu ovi ludi dalmatinci

samo se opusti i uzivaj

ovi su svi jos djeca pa kad ih hormoni produ ce zaboravit,

Link to comment
Share on other sites

vidim u predstavljanju druga strana, mora da je žensko :laugh: pa eto pozdrav i od predstavnika neaktivne St podružnice :wavey:

megane, kad ćemo ić vatat po splitu cure sa renolima??

Link to comment
Share on other sites

^^ A jebate,kad Kerum može imat ženu,ljubavnicu i preljubnicu-studenticu,a zašto nas 2 ne bi mogla sa 5-com,uvatit šta. Doduše nemamo onako cool kovrčavu kosu ko ON,al valjda će Casanova i nama šta ostavit!

Link to comment
Share on other sites

vidim u predstavljanju druga strana, mora da je žensko :laugh: pa eto pozdrav i od predstavnika neaktivne St podružnice :wavey:

megane, kad ćemo ić vatat po splitu cure sa renolima??

ti prvo promini lamelu,pa kad ih opali moment nece znat di su... :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.