Jump to content

Clio Trophy felge


wurlie

Recommended Posts

Daj fotošopiraj Trophy crne felge na mog cliacha, please!  :)

<{POST_SNAPBACK}>

Slike tvog Cliacha imam doma ali nemam sliku trophy felge (bocno). Ak mi nadjes sliku shopiram za cas.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • hrwac115

    11

  • ip

    9

  • wurlie

    8

  • MoschuS

    5

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vagao sam frisku felgu iz kutije, prvo samo felga na vagi, pa onda felga i ja, pa samo ja, da ne bi bilo da vaga pokazuje razlicito na velikim i malim tezinama.

Gotovo sve informacije na netu su ti felga+guma, pa procjena tezine gume, pa to se kao oduzme. Bullsh*t.

Moje stare 182 cup su btw. na prodaju.

wurlie

Link to comment
Share on other sites

Kolko ih cijeniš?

2Mos: samo ak mores pofarbat u crno

Edited by hrwac115
Link to comment
Share on other sites

Vis da Os-300 veli 1.5 kilu po felgi, znači 6 x ... jer je neovješena masa. Kolko 60 kg lakši auto otprilike,ili?

<{POST_SNAPBACK}>

Auto je i dalje lakši 6 kg :bigl:

Ali se to u voznji moze manifestirati kao 60 kg razlike, posebno pri ubraznju i kocenju, te naletima na rupe..

Link to comment
Share on other sites

2 Hrwac: Evo jedna brzinska, tvoj Clio i original s kojeg su skinute felge.

hrwac033mb.th.jpg 05trophyss4lj.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

:hearts;:hearts;:hearts;

Odlično. Ma ti si lud kaj ne uzmeš ove speedline. U najgorem slučaju uzmi onda superlegera. Čini mi se da su te dvije felge s nešto rijeđim krakovima i zbog toga su mi puno bolje.

Dao bi ti ja svoje, ali nemam sad para za mijenjanje.

Link to comment
Share on other sites

:hearts;  :hearts;  :hearts;

Odlično. Ma ti si lud kaj ne uzmeš ove speedline. U najgorem slučaju uzmi onda superlegera. Čini mi se da su te dvije felge s nešto rijeđim krakovima i zbog toga su mi puno bolje.

<{POST_SNAPBACK}>

Nemam toliko love, a i da imam nisam siguran da bi dao 5500kn za felge s tim da ja jos moram i gume kupit ;)

Radje bi i ja Superleggeru ako nadjem ili F1 bas zato sto nemaju tako guste krakove, ali kad se vise ne rade ni jedne ni druge.

Link to comment
Share on other sites

Da nebi bilo zabune koja se ocito stvorila moja izjava da su skupe se odnosila na to da bi ja volio imati 5200 kn da si kupim te felge, ali nemam jer mi je to puno love...

Link to comment
Share on other sites

Radje bi i ja Superleggeru ako nadjem ili F1 bas zato sto nemaju tako guste krakove, ali kad se vise ne rade ni jedne ni druge.

<{POST_SNAPBACK}>

Daj ne zezaj??? Prvi glas. Pa kak to?

Link to comment
Share on other sites

Daj ne zezaj??? Prvi glas. Pa kak to?

<{POST_SNAPBACK}>

Lijep mi je Superturismo bez daljnjeg ali zbog tih jako gustih krakova felga izgleda vizualno dosta manje a i ima ih pun quac po gradu. Ali uzeo bi i to da mi naleti ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Jankinjo
Lijep mi je Superturismo bez daljnjeg ali zbog tih jako gustih krakova felga izgleda vizualno dosta manje a i ima ih pun quac po gradu. Ali uzeo bi i to da mi naleti  ;)

<{POST_SNAPBACK}>

Meni je baš naprotiv izgleda ko 17

Link to comment
Share on other sites

Pa to i ja kazem. Moram priznati da mi ovi komentari kak su felge skupe nisu bas jasni, odnosno nije mi jasno u odnosu na sto su skupe. :surp:

One nisu jeftine same po sebi, ali takve felge se ne mogu dobiti jefttinije, pa cak ni kod zastupnika, a da ne govorim da zastupnik takve niti nema u programu.  :roll:

Ispalo je da je koncesionarska cijena bila bolja od aftermarket shopova.

Kao sto se kaze na engleskom YMMV (your mileage may vary).

wurlie

<{POST_SNAPBACK}>

2wuelie

Ebiga, skupe su :mad: ak bas nisi pri lovi, recimo kak ja :place: , jel tak?

Inace je cijena za tu felgu ok :plazi:

Link to comment
Share on other sites

2wuelie

Ebiga, skupe su  :mad: ak bas nisi pri lovi, recimo kak ja :place: , jel tak?

Inace je cijena za tu felgu ok :plazi:

<{POST_SNAPBACK}>

Ma to da. Nisu jeftine, musice im tuste. Al' su fakat dobre da rak raka hebbe.

:zubo::plazi:

w

Link to comment
Share on other sites

Ma to da. Nisu jeftine, musice im tuste. Al' su fakat dobre da rak raka hebbe.

:zubo:  :plazi:

w

<{POST_SNAPBACK}>

Oko toga se definitivno sla

Link to comment
Share on other sites

jel se isplati te felge stavljat na 1.6 16v posto imam 15. sta bi dobio a sta izgubio? jel bi izgubio dosta na performansama?

Link to comment
Share on other sites

jel se isplati te felge stavljat na 1.6 16v posto imam 15. sta bi dobio a sta izgubio? jel bi izgubio dosta na performansama?

<{POST_SNAPBACK}>

...ako sada imaš gore 195/50 15", i stavis tu felgu sa 195/45 16" gumom, nećeš izgubit puno na ubrzanju, auto će ti bit mrvicu tvrđi i guma će se naravno manje uvijati, jer je ni

Link to comment
Share on other sites

Na temelju čega??

<{POST_SNAPBACK}>

Mozda jer su originalne Renault felge teze od ovih Trophy...

Link to comment
Share on other sites

Ako imas orginalne Renault alu. felge onda ćeš jos dobit na ubrzanju.

<{POST_SNAPBACK}>

Bas i nece, zaboravio si na tezinu gume, u najboljem slucaju ce ostati na istom ubrzanju.

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.