Jump to content

Pozdrav :)


Tocka

Recommended Posts

Dakle... Anamarija, 18. godina, iz Velike Mlake... Još uvijek učenica Zrakoplovne škole.

Renaulte volim i vozim samo njih... :hey: (san imat Vel Satis-a)

Imam Meganea classic 1999. i Twinga 2003. i najnovija prinova Clio Sport ... :plazi:

Legalna cu biti tek od četvrtka ako mi se smiluje ispitivač na ispitu... Inace bila sam na reportazi u Provjerenom o zenama vozacima... :laugh:

Toliko o meni zasad, tipkamo se... Brum! :D

Link to comment
Share on other sites

Sretno s Renault konvojem! :drivar:

Uvijek i hvala. ;) Do sada u 10 godina s Meganeom nikakvih problema osim servisa, a Twingo takoder...

Renault Power.

Link to comment
Share on other sites

Poz i tebi. :hey:

I ja bi Vel Satisa, samo ga ne rade više. :nezna:

Ma ima ih ajde, 2002. godiste pa nadalje...

A imam sad 30 sati vec... :laugh:

Link to comment
Share on other sites

jel dođe žensko na forum, pa to ima ludilo pozdrava, kakvi klaviri. :laugh::oo:

Link to comment
Share on other sites

jel dođe žensko na forum, pa to ima ludilo pozdrava, kakvi klaviri. :laugh::oo:

To je taman za mene :bigl: :bigl: ..... mislim po godinama a widim da wozi hondu cbr 125 :oo: :oo: .... nice.....

Link to comment
Share on other sites

To je taman za mene :bigl: :bigl: ..... mislim po godinama a widim da wozi hondu cbr 125 :oo: :oo: .... nice.....

ha ha i ha. aaa prevelikiii foruuum je ovo... ne snalazim se bas najbolje... smrc...

nego, cbr sam prodala... ktm 625 je bio nasljednik pa je zamijenjen za clijača rs :D

a nesluzbenih? :D

ufff, pa vozim se vec godinu dana bez vozacke... :oo::plazi: (ali nikad velike i riskante udaljenosti)

Edited by Tocka
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.