Jump to content

Kada smo kod svih ovih krađa...


XelA

Imate li alarm?!?  

52 members have voted

  1. 1. Imate li alarm?!?

    • Da
      13
    • Ne
      38


Recommended Posts

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • XelA

    7

  • vedranmika

    6

  • riceburner

    3

  • _ivo_

    2

Nemam nista od zastite jedino ono sta je serijski, ali zato imam kasko pa tko voli nek izvoli, jedino nek mi maknu cd-e iz auta da netrebam sve ponovo snimat!!! :laugh::laugh:

Link to comment
Share on other sites

>riceburner: tvoje misljenje se moze odnositi na aute od 50-70-100k

Link to comment
Share on other sites

Gemini, ugradio kod Alexa, bullock i gravirana stakla, i da..., "doma" parkiram ispod kamere za nadzor ulaza u zgradu

Edited by frenchkey
Link to comment
Share on other sites

Njet,a i alarm bi me kostao vise nego sto mi auto vrijedi..... :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Imam, GT AutoAlarm, njega je ugradio prethodni vlasnik, ali sluzi u biti kao daljinska centralna i kao odbijac za kojekakve kokosare sto bi razbili staklo samo da vide sta ima unutra...

Za kradju ne brinem, jest da je poseban, ali je i 17 godina star i ima gravirana stakla tako da bi stakla dosla vise nego cijeli auto :laugh:

Link to comment
Share on other sites

zasad nemam ali razmišljam o ugradnji mult lock definitivno + neki elektronički

što preporućate za električni?

Link to comment
Share on other sites

U starom sam imao jer je bila akcija kada sam kupovao auto osiguranje mi je poklonilo alarm ja sam platio samo ugradnju. U novom nemam i još se dvoumim dali mi treba?????

Link to comment
Share on other sites

zasad nemam ali razmišljam o ugradnji mult lock definitivno + neki elektronički

što preporućate za električni?

<{POST_SNAPBACK}>

struju provedi kroz njega :lool::lool::lool:

nhf :hey:

Link to comment
Share on other sites

Pa to meni baš i ne zvuči kao odlično... :zubo:

<{POST_SNAPBACK}>

Ma moze se podesiti osjetljivost, a ja volim da je full osjetljiv, nema ko sta da mi dira auto pa ni kisa :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Kako ovako malo ljudi ima alarm.... :oo:

Doduse nisam ni ja imao daok mi nisu usli u dvoriste da me pokradu.... :ljut:

Ja preporucujem ako nista ugraditi kao sto sam ja za cca 400kn posto mi na renolima imamo blokadu motora i vecina nas je sa centralnom tako da je pistavac dovoljan. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Mult-lock, advanced viper alarm-dojava do 1km, kasko, pogled s balkona, ćelava glava, 192 cm i 110 kg.

Jednom mi maznuli od tada ne fermam

Link to comment
Share on other sites

Nemam alarm,jos mi niko nije probal provaliti u auto a kad mi ga ukradnu posto 80% vremena provodi u King Crossu vi budete prvi znali

Link to comment
Share on other sites

Koliko je mul-t-lock sigurno staviti s obzirom na nedavne komentare po tisku,

citaj afere oko mul-t-lock-a :??:

Link to comment
Share on other sites

Koliko je mul-t-lock sigurno staviti s obzirom na nedavne komentare po tisku,

citaj afere oko mul-t-lock-a :??:

<{POST_SNAPBACK}>

Nemaš beda , sve ok. Samo pazi di ideš ugrađivat da ti baš ne ra...bu nekaj na autu. Meni su u Kolnoa-i rasturili ko

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Imam Gemini, instaliran u A.S. Cebalo. Dodatni modul za podizanje stakla kod uključivanja alarma, impulsno dizanje/spuštanje desnog stakla.

Logika je da ako ti ga bas hoce ukrast, ne mozes im nista; medjutim lakse im je ukrasti neki bez alarma.

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.