Jump to content

Ciji je ovo?


_ivo_

Recommended Posts

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • GTT

    13

  • živac

    10

  • Ruske

    6

  • OLD SKOOL

    3

Top Posters In This Topic

Posted Images

Netko ga ja jaaaako zapustio :frown:

Slikano danas...

:bigl:

:frown: :frown: :frown: :frown: :frown: :frown:

Link to comment
Share on other sites

Imao čovjek il nemao vremena al ovo je zločin! Nek ju proda dalje il nek ju sredi

Link to comment
Share on other sites

Ja bi ga zakonom gonio! Pa na uvjetnu u trajanju 25 g,ako nedaj bože ponovi djelo.

Edited by eruj
Link to comment
Share on other sites

Pa taj auto je bio karoserijski dosta trul kada je bio kod mene, onda je ima sudar na slavonskoj, pokupio je Vanja neke prometne znakove, kaj ti ja znam, dobila je po krovu i ne znam kaj. Sumnjam da vozi i da je čemu općenito, tako da se ne zanosite previše.

Link to comment
Share on other sites

Sta je, svidio ti se moj ljetos, aaa ? :zubo:

ta mi sve svidila još u zg-u prije nego si je ti kupio :plazi:

ma hebo vas gtt, peticu imam jel ima ko neku mašinu za donirat??? :laugh:

Link to comment
Share on other sites

stavi mašinu od gte unutra i miran si.... (potraži r19 1.7i, to je isti motor ;) , a lakše ga je naći... )

Link to comment
Share on other sites

nažalost želje mi se bitno razlikuju od mogućnosti još uvjek a znamo svi da nema plug'n'play... ni sa originalnom lamelom na originalni motor i mjenjač, a tek o 1.8i ne želim ni razmišljat kakav bi to "plug'n'pray" bio :D

Edited by MaRiO_St
Link to comment
Share on other sites

ova prva je bila jedno vrijeme u Sisku... tj. Petrinji...

čuo sam svakakve priče... alo samo dobre...

netko je i rekao jednom da je to THE GTT tzv. GTTurbo kralj ulice

od R5GTT, ZGR5GTT

Link to comment
Share on other sites

taj netko opasno laže :tup: :tup:

:bigl: :bigl:

heheh napiše čovjek auto je oriiginal i sve je ispravno.. :lolc: osim kaj je maska od krampusa(mora da mu je lijepša ), razbijen far.. i generalka prije 60tkm... pa brate mili u toj "maloj" kilometraži je stoput mogao ubit auto... al to je moje mišljenje

nego kako mi je lijepo vidjeti da su malo aktualne petice na forumu :plazi:

Edited by zivac
Link to comment
Share on other sites

koji si ti luđak :lool: :lool:

kaj bilo je woooosh....TUP......... :fucka: :fucka: :rotfl:

Link to comment
Share on other sites

@zivac

1.2 bara, puna treca i Ferodo Premier plocice looool. stiskal sam bremzu ko nis na svetu looool, al nisam uspel stat!!! Zabil sam ju s 5 na sat dovoljno da zabijem masku i kiler - mislim da je kiler bil jeftin - oko 2 soma kuna :lool:

you just gotta love that french shit :)

Link to comment
Share on other sites

2GTT :hail: :hail:

on topic...

MAJKO MILA, OVO KAJ SAM VEČERAS VIDIO MI NIJE TREBALO, SRCE MI JE SKORO STALO :mad: :mad:

2 GTT: ova tvoja bivša petka na slikama, vjeruj mi na ovim slikama još izgleda kao da je iz dučana s obzirom na to kak uživo izgleda.... majketi brijem da beskučnici spavaju unutra, bočno staklo razbijeno vidim nekakav jastuk brijem unutra, EEE PRESTRAŠNO, TO NISAM TREBAO VIDJETI..SAD SPAVAT OD ŠOKA NE BUDEM MOGAO

PA KAK NETKO TAK MOŽE AUTO ZAPUSTIT(NEOVISNO DAL JE ISPRAVAN ILI NE)

a kad se sjetim da sam prije par godina drkao na tu peticu kad sam ju viđao u gradu a sad :doh:

još jednom pitam ako netko ima neki kontakt za tu petku od vlasnika????

Link to comment
Share on other sites

isuse e, da jastuk...ccc, steta auta ako je stvarno u takvom stanju :(

Link to comment
Share on other sites

e kakva je to boja na toj petardi? neka serijska ili dodatno stavljena? fora je...kako se zove?

Link to comment
Share on other sites

Serijska nije 120%..

a koja boja je?? to bi naš cijenjeni kolega GTT/RC :plazi: mogao znati ipak mu je ona bila prva :poljubi: (tako je ljubav počela, i još ga nije pustila...vidiš to ti je prava ljubav) :bigl::bigl:

edit: hm evo malo po netu gledam... i izgleda da je moguče da je to originalna boja :blink:

Edited by zivac
Link to comment
Share on other sites

Boja je electric blue, malo "dorađena".

Žao mi je moje petice :( Razmišljam da ju ukradem :oo:

Valjda bu mi neko donesel pljuge u Remetinec onda :lool:

Link to comment
Share on other sites

budem ja.... dofurao ti budem i sliku petke, tak da ti dani prođu brže :bigl: :bigl:

Link to comment
Share on other sites

budem ja.... dofurao ti budem i sliku petke, tak da ti dani prođu brže :bigl: :bigl:

kad idemo u akciju, ne šalim se :oo: :oo: :oo:

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.