Jump to content

Zakljucavati auto ili ne?


vedranmika

Zakljucavati auto ili ne?  

126 members have voted

  1. 1. Zakljucavati auto ili ne?

    • 1- DA
      86
    • 2- NE
      2
    • 3- vedranmika je pobudalio!
      34


Recommended Posts

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • vedranmika

    8

  • mirnela

    3

  • kboros

    2

  • Puzzleman

    2

Uvjek lock :hey:

Link to comment
Share on other sites

Najčešće se zaključava! Suprotno se dešava samo kad senilnost uzme maha... :zubo: No nisam paranoičan da triput idem oko auta i petput provjeravam dal je zaključan!

Link to comment
Share on other sites

Zaključan je uvijek. U Clia sam ugasio automatsko zaključavanje u vo

Link to comment
Share on other sites

Često puta i nesvijesno zaključavam, pogotovo petardu koja se zaključava istovremenim podizanjem kvake i pritiskom dugmeta na vratima. Zato sam dvaput zaključo ključe u autu pa sam kod lokalnog ključara moro naučiti obijanje brave.

Link to comment
Share on other sites

Cemu gamadi olaksavati posao, koliko brava ima toliko ih treba zakljucati! Bar ce im biti panika dok budu razbijali stakla! :goni: :lamp: :fighting:

Link to comment
Share on other sites

Guest Vedran21

Kakvo je to pitanje?

Pa normalno da ga treba zaključavati!

E vedranmika, ovo pitanje ti je oprošteno samo jer si Vedran! :lool:

Link to comment
Share on other sites

Kakvo je to pitanje?

Pa normalno da ga treba zaključavati!

Osim na SR-u u Gorici, kad ima preko 1000 automobila na istom parkingu onda je glupo zakljucavati auto.. jelda!?! :zubo:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Moram ga zaključavati zbog one faki'n blokade paljenja nakon 10 minuta!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pred 10-tak godina sam imao fiću. Nikada ga nisam zaključavao (zato jer je to bilo tehnički neizvedivo). Kad bih išao s njime na posao, ostavljao sam ga u centru grada. Moja najbolja ekipa je uvijek znala da ga mogu upaliti "na

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ak voziš nešto staro i neoprano...te bez vrijednosti, slobodno ga mo

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hahahahaha, jebiga ti barem se i sjetis pa razmisljas o tom, a ja svoj sto put zaboravim zakljucat, cak i prek noci ispred zgrade,hahahahaha, nebi verovali al kakav sam bik jedanput sam i vrata navecer ostavil sirom otvorena, pa me suseda zvala, ''bik jedan odi si auto zatvori, sirom ti je otvoren'', hahahahah, eto pa tu ti je i moj odgovor,hahaha.....

:tup::tup::tup::laugh::laugh::zubo:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

ja NIKADA ne zaključavam auto, on se SAM zaključava ;)

ako netkome nije jasno, objasniti ću mu pa neka pogađa...

kad se pribli

Link to comment
Share on other sites

...hahahahaha, nebi verovali al kakav sam bik jedanput sam i vrata navecer ostavil sirom otvorena, pa me suseda zvala, ''bik jedan odi si auto zatvori, sirom ti je otvoren'', hahahahah, eto pa tu ti je i moj odgovor,hahaha.....

:tup::tup::tup::laugh::laugh::zubo:

:??::??::??:

Link to comment
Share on other sites

Hahahahaha, jebiga ti barem se i sjetis pa razmisljas o tom, a ja svoj sto put zaboravim zakljucat, cak i prek noci ispred zgrade,hahahahaha, nebi verovali al kakav sam bik jedanput sam i vrata navecer ostavil sirom otvorena, pa me suseda zvala, ''bik jedan odi si auto zatvori, sirom ti je otvoren'', hahahahah, eto pa tu ti je i moj odgovor,hahaha.....

:tup::tup::tup::laugh::laugh::zubo:

Slična situacija, doduše nije se meni dogodila nego jednom susjedu.

Došao čovjek navečer doma, umoran ko pas, i ne samo da je zaboravio zaključat, zaboravio je zatorit vrata.

Kroz jedno cca sat vremena dolazi mu murja na vrata: gospodine jel vi imate auto taj i taj. Da, imam.

Mislimo da je bio provaljen. Susjed se usro od straha, spustili se do auta, očevid, ovo ono, kad odjednom on se sjeti, joj pa valjda sam zaboravio zatvorit vrata.

Niš nije falilo iz auta, to je kad

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.