Jump to content

RenaultSport po top gear magazinu proizvodjac godine


lagunaCoupev6

Recommended Posts

Ugled renault sporta iz godine u godinu je sve veci. Ove su godine po top gear magazinu proglaseni proizvodjacem godine. U kolumni autocara su ga uzdizali do ranga mercedesovog amg i bmw-ovog m odjela...

A taj ugled potvrdjuje to sto je renault svoje gt modele odlucio staviti po renault sport znacku - pogotovo lagune gt jer smatra da ce to povecati njenu prodaju i da se ljudi nece pitati vrijedi li tih novaca...

post-5729-1259857603_thumb.jpg

Edited by lagunaCoupev6
Link to comment
Share on other sites

svaka cast...

negoo...pogledajte malo twinga, sta cudno vidite? neznam da li je tako svim twingacima u UK, ali ta stvar mi totalno nelogicna...

Edited by Ruske
Link to comment
Share on other sites

svaka cast...

negoo...pogledajte malo twinga, sta cudno vidite? neznam da li je tako svim twingacima u UK, ali ta stvar mi totalno nelogicna...

MISLIS VOLAN NA DESNOJ STRANI :laugh:

Link to comment
Share on other sites

ne nego volan na desnoj, a brisaci obrnuto...tj kao u evropi, dok u UK imaju obrnute i brisace...pogledajte malo...

Link to comment
Share on other sites

pogledaj malo bolje, prati vozacev (duzi) brisac, i na kraju digni pogled i vidis gornji dio obruca volana?

Link to comment
Share on other sites

ne nego volan na desnoj, a brisaci obrnuto...tj kao u evropi, dok u UK imaju obrnute i brisace...pogledajte malo...

tako je i sa cliom 2 za uk trziste,dok su ostali modeli prilagodjeni za uk trziste.

Link to comment
Share on other sites

i sad zamisli ovo podrucje sta brisu brisaci...ispred vozaca je cijeli gornji kut mokar, a kod suvozaca je cijelo staklo ocisceno...bzvz ali primjetio sam takve nelogicnosti...

Link to comment
Share on other sites

pa gle...ja ne bi mogao :)

post-5762-1259879609_thumb.jpg

Staviš duži brisač?

To bi mi najmanji problem bio... Kad bih mogao bilo bi: "Dajte mi po jedan od svakog molim, cup izvedba, hvala."

Napokon da se prizna RENAULT Sport-ova dugogodišnja priča, napokon da su ih počeli smještati tamo gdje im stvarno jeste mjesto.

Vrh, tamo i pripadaju.

:hail:

Link to comment
Share on other sites

Zato sto na Twinga kao i na Clio 2 su stavili onaj sistem poluge za desni brisac koji je i na Scenicu... sa izduzivanjem... varijanta na Mercedesov sistem...

Evo ovo...

post-227-1259924949_thumb.jpg

Na kraju krajeva, S klasa W140 (poznata i kao "slon") je za sva trzista imao dva brisaca, okrenuta "naopako", kao da su za UK trziste, tj. dizali su se od vozaca prema suvozacu... ;)

Edited by 0-100 7,3 sec
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.