Jump to content

Za siću


16 tl

Recommended Posts

:hey:

pogledao sam galeriju nabrzinu :dobroje: pa sam se prisjetio safarija sa suprugom u Tunisu po Sahari koji je bio nezaboravno iskustvo...

fakat je super osjecaj juriti jeepom 80 kmh po pijesku,pa svako malo skakati preko dina koje vidis tek zadnju sekundu prije nego poletis :oo: ...

hehe,doduse mi smo imali jednodnevni izlet sa pravim vozacem,zao mi je sto nismo ostali prespavati u pustinji...

fakat lud provod...

Bili smo i u Egiptu na safariju ali je tamo vise kamena pustinja nego pjescana pa smo so dobro protresli...

to bi trebalo probati voziti sam,sigurno je predobar osjecaj,toliko prostranstvo za jurnjavu i vozilo koje ne poznaje nikakve prepreke,jos se nemas kud zabit :ahaa:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.