Jump to content

Rucica mjenjaca - kataloski broj?


Ruske

Recommended Posts

tko zna kataloski broj ovoga?

dsc01367kv5.jpg

pise dolje 77 00 775 5 ... i dalje?

Edited by Ruske
Link to comment
Share on other sites

e super...budem isao vidjeti koliko ju cijene dolje :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

hans i roki: imate iste brojeve a spominju se dve razlicite stvari...razjasnite se... :zubo:

mario: lijen sam, a renaultov salon mi 5min pjeske od stana :cool: a i premisljam se da li mi se isplati davati 350kn za to :fucka:

Link to comment
Share on other sites

a ma nema 100% ne moram ni pitati...ali sad ce me kopkati, pa cu provjeriti, kad budem u tim krajevima po tjednu (inace sam tamo vikendom, ali ne rade)

Link to comment
Share on other sites

hans i roki: imate iste brojeve a spominju se dve razlicite stvari...razjasnite se... :zubo:

mario: lijen sam, a renaultov salon mi 5min pjeske od stana :cool: a i premisljam se da li mi se isplati davati 350kn za to :fucka:

naravno da ne :nezna:

Link to comment
Share on other sites

e a jel imaju tu ručicu u Suzi? s obzirom da sam tamo našao bijele žmigavce za nikakvu lovu a u cijelom splitu ih nema?

Suzi je za autokaroseriju...

Nemaju dijelove unutrašnjosti...

Link to comment
Share on other sites

naravno da ne :nezna:

kakvi ste vi to zaljubljenici, sramite se :mad:

Ja bi ju odmah kupio :cool: Bolje to nego neki momo/omp/sparco...

ovo je OEM GTT peezdarija :cool:

Link to comment
Share on other sites

ja imam OEM koznu crnu, samo se skala r 12345 oljustila, ostalo je u ok stanju...pa se zato dvoumim...da imam nego njesra omp sparko momo ili da nemam bi uzeo, a ovako  :fucka:

Link to comment
Share on other sites

kakvi ste vi to zaljubljenici, sramite se :mad:

Ja bi ju odmah kupio :cool: Bolje to nego neki momo/omp/sparco...

ovo je OEM GTT peezdarija :cool:

ma nebi stavio neki momo omp i slično.... al da kupujem za 350kn zato kaj mi se ne vidi di je koja brzina :tup: :tup: ono pa valjda znam di je koja brzina :plazi:

ja imam svoju u autu i jednu sastrane :bigl:

jel sam ja pravi zaljubljenik?? ha Marko??? :lool:

Link to comment
Share on other sites

Meni kaže da je to ručica podizača stakla...?!

ma neš sam sse spetljao a sad nemam Dialogys ispred sebe...dobar je broj.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam porucio, cekam da me zovu, nadam se da ce stici za max 10 dana...7.1.2010. godine sam porucio pa mi je receno 30-45 dana :fucka: Opet je broj promjenjen nije vise ni ovaj 77 00 775 559 mislim nadju je pod tim brojem ali ima novi broj po kome narucuju...Ali odete samo sa tim brojem i trazite...Mene ce doci 28 € ta rucica mjenjaca :cool::hura:

Link to comment
Share on other sites

Koliko znam original rucica (siska) mjenjaca za GTT/GTE se vise ne moze naruciti nova. Stare zalihe (nove) se na online aukcijama prodaju preko 100€.

Link to comment
Share on other sites

Nije mogla jedno vrijeme, pa je sada odljivena serija novih pa ponovo moze...Ja sam prije cca. 7 mjeseci isao i rekli su mi da ne moze, kad sam otisao prije cca.1 mjesec rekli su da moze da je odlivena nova serija..Koliko je sve to tacno ne znam, vidjet cemo je li? :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Nije mogla jedno vrijeme, pa je sada odljivena serija novih pa ponovo moze...Ja sam prije cca. 7 mjeseci isao i rekli su mi da ne moze, kad sam otisao prije cca.1 mjesec rekli su da moze da je odlivena nova serija..Koliko je sve to tacno ne znam, vidjet cemo je li? :dobroje:

Po iskustvu sa svim prijasnjim djelovima mislim da neces biti te srece da nadjes novu.

Link to comment
Share on other sites

Heh koja slucajnost, Jure predvidio si desavanje :ljut: Danas me zovu iz ovlastenog i kazu:"Gospoda iz Pariza javlja da je na stanju nestalo rucica mjenjaca te ne znaju kad ce ih biti ponovo, neki gospodin je kupio vecu kolicinu i nestalo je" :ljut::mad: Eto nista od rucice za sada :roll:

Link to comment
Share on other sites

Nije mogla jedno vrijeme, pa je sada odljivena serija novih pa ponovo moze...Ja sam prije cca. 7 mjeseci isao i rekli su mi da ne moze, kad sam otisao prije cca.1 mjesec rekli su da moze da je odlivena nova serija..Koliko je sve to tacno ne znam, vidjet cemo je li? :dobroje:

Nije mogla jedno vrijeme, pa je sada odljivena serija novih pa ponovo moze...

HAHA kako ti je neko uvalio spiku :)

Od kud njima informacija kada se rade ručice i u kojim serijama/količinama ?!

Kako te vozaju tvoji iz ovlaštenog :)

Prilikom naručivanja iz osobnog iskustva znam da možeš dobit informaciju da se može ili nemože naručiti i koliko se dugo čeka rok dobave!

Edited by Goran_KA
Link to comment
Share on other sites

Vec sam napisao, da su provjerili i rekli moze ima na stanju...Sad sto nema ili sto je nestalo to je vec nesto drugo..Ista prica sa maskom, nije se mogla poruciti nije je bilo, sada moze, sto znaci da je odlivena serija pa ima dok se ne proda..Citao sam i na Francuskim forumima, da bude pa nestane, pa opet bude i tako...

Edited by roki_actros
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.