Jump to content

check esp


Guest bojan80

Recommended Posts

Guest bojan80

pozdrav svima...zovem se bojan, zivim u Sarajevu i vlasnik sam lagune 1,9 dci, 120 ks,facelifting model iz 2005. godine...

evo upravo sinoc mi se nakon 40-ak km voznje po vjetru strasnom i kisi u tijeku voznje aktivira na board compu CHECK ESP i onaj unak zutog kljuca...

sta da se radi i da li je nesto strasno...imam opciju odbvuci na dijagnostiku kod majstora, cini se posten ili ipak oclasteani...

Link to comment
Share on other sites

OJ :hey:

Probaj ga uključit i isključit na gumb. Možda je samo električna mužica zvana "Renault". Ako ne pomogne, ugasi auto i zaključaj ga, na taj način resetiraš dio kompa i probaj ponovno. A ako i nakon toga i dalje svijetli znaš i sam gdje da se obratiš.

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima, zovem se Dalibor inače živim u Zagrebu,privremeno sam u Šibeniku vozim Megane karavan 1.9 dci 2006g

Slobodno otvori svoj novi post, nitko te neće napasti. Ja te branim. :hey:

Dobro nam došao.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.