Jump to content

Brembo


dds

Recommended Posts

Jučer sjednem u auto koji je 3 dana stajao u garazi i ubacim u rikverc, on malo cukne al nejde nikud... Ja blijed ko krpa.. Brzo van, dizalica, svi kotači se okreću osim prednjeg desnog... Kotač dole, kad ono, disk pločica se zaljepila za disk... Nisam ništ mogao nego namontirat kotač nazad, i cuknut auto jače u rikverc i onda je otpustilo, sad je sve normalno...

Mislim neznam jel to uopće normalno?

Link to comment
Share on other sites

Normalno je da se malo zalijepe nakon stojanja..bar je i kod mene tako :nezna:

Link to comment
Share on other sites

svima se to desava po vlaznom vremenu... najcesce s dobosima i paknama, ali s diskovima rijetko to cujem iako je vrlo moguce

Link to comment
Share on other sites

I meni se to dogodi nekad, nije to ništa zabrinjavajuće.

Link to comment
Share on other sites

Pih, meni se to nije nikad desilo, bar ne tako izraženo da mi blokira točak... Probao s BREMBO, TRW i TEXTAR pločicama... :nezna:

By the way (da ne otvaram novu temu), mogu nabaviti prednje HC BREMBO diskove za MRS (cijena oko 400-450 kn/kom. okvirno)

I bušene diskove isto tako mogu nabaviti, i prednje i zadnje (zadnji može i sa i bez ležaja), a izgleda da mogu nabaviti i originalne BREMBO pločice, znatno jeftinije nego kod ovlaštenih.

Kad malo otopli, na Meggy idu bušeni diskovi i nove disk pločice (ako je ne prodam), a dotad ću znati jesu li BREMBO pločice, ali ako piše da su OE pločice, onda moraju biti, samo su te ugrađivali u prvoj ugradnji.

Cijena? Mislim oko 250-300 kn set prednjih pločica, moram provjeriti 100%... Isporuka - 15-30 dana, na području BiH.

Ako koga interesuje ima PP (znači, BREMBO HC, bušeni diskovi pr. i zad., OE disk pločice).

:hey:

Link to comment
Share on other sites

Meni isto pogotovo kad ostane vani preko noći.

Na diskove se uhvati hrđa, pločice se zalijepe i treba dobrano dodati gas da krene i da se odglave, nakon čega se čuje KLONK! zvuk i to vrlo glasan.

Link to comment
Share on other sites

Na Cliu rjetko a na Meganeu češće, zbog bušenih diskova, nakupi se vlga na rubu i onda se malo zapeče.To nije niš

Link to comment
Share on other sites

Događa se, kao što su dečki i rekli kad je vlažno, mokro ali i kad se temp spusti debelo ispod 0. Kod mene zna i zastrugat kod kretanja i lagane vožnje al par puta jače po kočnici i opet je sve ok.

Link to comment
Share on other sites

Događa se, kao što su dečki i rekli kad je vlažno, mokro ali i kad se temp spusti debelo ispod 0. Kod mene zna i zastrugat kod kretanja i lagane vožnje al par puta jače po kočnici i opet je sve ok.

ma i meni često struze kad ga tek upalim poslje kiše, to je normalno, kad se korozija uhvati na diskovima... Ali ovo mi se nikad nije dogodilo..

Link to comment
Share on other sites

Meni isto pogotovo kad ostane vani preko noći.

Na diskove se uhvati hrđa, pločice se zalijepe i treba dobrano dodati gas da krene i da se odglave, nakon čega se čuje KLONK! zvuk i to vrlo glasan.

samo ih podmaži wd-om... ta fora sigurno pali i nećeš imat problema garantiram ti :p:D

događa se i meni klonk... ali ne sprijeda gdje je brembo max i tvornička pločica, nego pozadi gdje su neke ferodove jeftine

Link to comment
Share on other sites

samo ih podmaži wd-om... ta fora sigurno pali i nećeš imat problema garantiram ti :p:D

pazi što pišeš, netko tko ne zna bi i mogao ovo napraviti :laugh:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.