Jump to content

Dynolicius


Dule

Recommended Posts

Nisam bio siguran gdje smjestiti ovu temu, ali ima neke veze sa auto sportom pa sam ju ovdje otvorio.

Ako mislite da ne pripada tu, premjestite ju na prikladnije mjesto.

Dakle ovako, na nagovor kolege Safranea instalirao sam na iPhone jedan zanimljiv programcic koji inace kosta 13 dolara, a nakon sto sam ga isprobao mislim da u potpunosti opravdava tu cijenu.

Da ja sad ne pisem puno o tom programu, ovdje mozete pogledati sta nudi:

Ovdje su i rezultati za moj auto:

ndrm1e.jpg

15xsf9h.jpg

2q8pjpc.jpg

2wqzoqw.jpg

Ovih 9 i nesto sekundi sam dobio iz prvog pokusaja bez nekog veceg truda i sa dvije osobe u autu +tereta od jos nekih 50 Kg i skoro punim tankom goriva.

Vjerujem da bi u idealnim uvjetima postigao deklariranih 8.60 sec do 100 Km/h koje proizvodjac navodi za Scenic 2.0 Turbo.

Uglavnom program je odlican sto su i dokazali na onom videu koji sam prilozio jer su rezultati sluzbenog mjerenja gotovo identicni onima postignutim na iPhoneu sa programom Dynolicius. :)

Link to comment
Share on other sites

Osim Dyna za Iphone, imate za ostale mobitele na bazi Win besplatni program http://www.racechrono.com/ .... nisam ga još ima prilike nešto više koristiti ali čini mi se i više nego OK

Koristio sam racechrono i mogu ga preporučit, mislim da sam čak i već pokrenuo topic ovjde. Uglavnom mjerili smo i frenda koji vozi 402 i razlike su bile majušne.

Link to comment
Share on other sites

mozete mi objasniti kako se koristi ovaj racechrono preko kompa? posto nemam mob koji podrzava to...jel se to ide sa laptopom koji ima spajanje na net bezicno ili sta? preko cega se to spaja? isprobao bi to, ali me zanima sta mora mi laptop imati da bi mogao spojiti sve to...

Link to comment
Share on other sites

mozete mi objasniti kako se koristi ovaj racechrono preko kompa? posto nemam mob koji podrzava to...jel se to ide sa laptopom koji ima spajanje na net bezicno ili sta? preko cega se to spaja? isprobao bi to, ali me zanima sta mora mi laptop imati da bi mogao spojiti sve to...

Ruske, koliko sam shvatio za ovo ti treba mobitel sa GPS-om...

Laptop ne pomogne baš... :rotfl:

Link to comment
Share on other sites

neznam, imas na stranici verzije da skinuti za mobitele i za windows pa zato pitam sta to znaci...a u najgorem slucaju imam kolegu koji ima dynolicius :fucka:

Link to comment
Share on other sites

neznam, imas na stranici verzije da skinuti za mobitele i za windows pa zato pitam sta to znaci...a u najgorem slucaju imam kolegu koji ima dynolicius :fucka:

To je za mobitele koji imaju windows operativni sustav, kao šta ima i za Symbian... :zubo:

Link to comment
Share on other sites

dakle za moju kantu nista :) nego, sad kad se bolje sjetim, ti imas E51 je li, jel tvoja kanta ima symbian ili slicno :)?

Link to comment
Share on other sites

To je za mobitele koji imaju windows operativni sustav, kao šta ima i za Symbian... :zubo:

Neznam kako radi na drugim mobitelima, ali na iPhoneu je savrseno rijeseno.

Ako ste pogledali onaj video mogli ste vidjeti koliko je cijela stvar precizna.

Svidja mi se i mod za mjerenje G-sila, a prikaz je kao sto pokazuju na F1. :bigl:

Link to comment
Share on other sites

kome se da zayebavati ona racechrono fora da spoji gps podatke sa videom snimljenim tokom vožnje je brutalno dobra.

inače oke je totalno soft, ali je ipak potreban externi i precizniji gps prijemnik... 5hz modeli se preporučuju koliko sam čitao.

Edited by syss
Link to comment
Share on other sites

ovo mi se čini super aplikacija...probam danas iza posla ovu za windows mobile... :dobroje:

sve mi je jasno ovdje, ali na koji način su uspjeli izmjerit Peak Horsepower, e to mi stvarno nije jasno...??? :nezna:

Link to comment
Share on other sites

Evo ima racecrono za symbian pa ću isprobati svoju Nokiu 5800. Istalacija je prošla normalno.

Link to comment
Share on other sites

Probao sam i ja Racechrono i cini mi se kao odlicna stvar, pogotovo za track day

da odlicna je stvar,obavezno je da se poveze sa externim gps-om.

mislim da moze i na lap top,externi gps preko bluetooth,software u lap i sve to ubacis u auto i mislim da ce sljakati bez problema.

za iphone nazalost racehrono nema,a koliko sam informisan nece se ni praviti :(

dynolicious se moze skinuti krakovan,samo skines dynolicious.ipa ubacis u itunes i to je to.pored ovoga treba staviti u cydia app sync,i onda sve radi besplatno ;)

sto se tice preciznosti samog programa,moja iskustva su da i nije bas toliko tacan,kao sto pokazuju na snimku...

Link to comment
Share on other sites

Evo ima racecrono za symbian pa ću isprobati svoju Nokiu 5800. Istalacija je prošla normalno.

ja ga imam na 5800 tak da će ti radit ziher.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.