Jump to content

Twingo "deez nutz"


Guest

Recommended Posts

E znam gdje stanujes, ako tako nasavis.......... :laugh:

kako si uspio skinuti zadnji okvir tablice, meni bas i nije islo, i vidim da si nove table lijepio ako se ne varam, pa me zazima cime?

Fakat je mrakaca :respect:

Link to comment
Share on other sites

Meni se dupli auspuh ne sviđa na autu od 75 konja, al sve drugo je na razini... Felge su :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Bolje da je dupli auspuh na 75 nego na 60. :dobroje:

Meni je baš cool,iako bih na manji auto stavio jedan veći top,al to sad nema veze. Ja sam super zadovoljan s ovom twingalicom,i kako je ruske reko,daj te dvije crte par u PS-u nacrtaj i vidjet ćeš o čemu pričamo.... ;)

Link to comment
Share on other sites

odličan primjerak! kad budeš išao na lakiranje, obavezno i retrovizore lakiraj u boju karoserije! ;)

ove flege ne skidaj s njega, ko da su napravljene samo za twileta!! :hura:

Link to comment
Share on other sites

Definitvno sam imao u planu da uradim sve ove sugerisane detalje na njemu :cool: , i gordini linije i RS logotip... Retrovizori naravno idu u boju karoserije samo sam sa lakirerom imao neke nesuglasice u zadnje vreme pa sam limarko-farbarske radove prolongirao, ali i to ce doci na red. Sto se tice izduva, ovo je devilov predvidjeni sistem tako da mislim da i nije narusena estetika, a istina, motor je preslab za outlook automobila. Jos neke detalje u enterijeru sam hteo da izmenim samo me ogranicavaju drugi zivotni troskovi, i to ce vremenom doci na red.

Hvala vam na recima podrske, zaista cenim svaki komentar i sugestiju!

Za Dadu: Zadnji okvir tablice je bio krvnicki stegnut i sarafi su korozirali, jednostavno sam ih polio coca-colom i sve je popustilo, skoro da sam ih rukom mogao odvrnuti. Inace ovo otrovno pice osim sto konzumiram, koristim za odmascivanje lanca i kasete zadnjeg pogona na bajku, tako da provereno razjeda koroziju i necistoce... a tablica je fiksirana duplo-lepljivom trakom iz OBI-ja i sada je vise ni coca-cola ne moze skinuti sa auta. :zubo:

Edited by deez
Link to comment
Share on other sites

Ruske, de nabaci bijele retriće na ovog twinga, jerbo ako budu išle bijele crte, bijeli retrići će leć ko budali šamar... :zubo:

Link to comment
Share on other sites

super super...

da si nasao T-line u 14" to bi bila tocka na i..al dobro je i ovako ajde..u odnosu na sve prijasnje felge.. :zubo::laugh: .

jedino ova dva auspuha mi nikako ne leze....

i zasto ne zatamnis i zadnje staklo??

inace sve ostalo...sjedni 5 :dobroje:

Edited by darko
Link to comment
Share on other sites

nazad ima onu roletnu, pa po potrebi je zatamnjeno ili ne

ono sto sam ja htio uraditi dok je jos bio kod mene je ovo

dsc00429kleb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nja nja, sad je moj i tacka :ahaa: ... Tamno zadnje staklo je protivzakonito kod nas, a i smetalo bi mi, Dado mi je poklonio tu zadnju roletnu tako da odlicno izgleda i odrzava koncept. Dvoumim se oko ovih linija, ponekad krenem da ih ocrtam i zalepim a onda se predomislim i setim se koliko ima plagijata pa se bojim da ne preteram. T-line 14" su 6J ne bi bile interesantne kao ove, ali da ih nadjem sigurno bi ih arhivirao negde u garazi. Nasao sam tri kao nove i jednu iskrivljenu ali imam lose iskustvo sa ispravljanjem i repariranjem krive felge.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

super je twingač

e kako si mi dao dobru ideju sa colom, kak se tog nisam prije sjetio! :klap:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.