Jump to content

Felge za Twingo 133


Guest

Recommended Posts

Ovako!! Namjeravam stavit nove felge na auto!

Razmišljao sam o nekoliko opcija. Speedline turini,Oz ultraleggera Matt Black,ili pak neke tenzo r.

Dimenzije će biti standardne 17"x7" sa gumama Toyo R888. Na auto sam još mislio stavit gevinde,ali ih nigdje nemogu narućit.

dali pašu možda sa clia sport ph II ;-)))

Link to comment
Share on other sites

...za Twinga RS nema ljepših od tvorničkih, felge su stvarno prekrasne, malo koje serijske felge na autu mi se svide ali na tom autu su bez greške.

Link to comment
Share on other sites

...za Twinga RS nema ljepših od tvorničkih, felge su stvarno prekrasne, malo koje serijske felge na autu mi se svide ali na tom autu su bez greške.

Daleko od toga,serijske su lijepe,ali bi malo promjenio nešto,neznam kako bi bu oz ultre crne stajale,a dobivam ih nove po super cijeni...

Link to comment
Share on other sites

Daleko od toga,serijske su lijepe,ali bi malo promjenio nešto,neznam kako bi bu oz ultre crne stajale,a dobivam ih nove po super cijeni...

Ako ti se općenito sviđaju crne felge - bilo bi ok. Meni npr. crne felge nisu lijepe ali to je stvar ukusa, šta se tiče kombinacije crnih felgi i srebrnog auta - to paše.

...možda da slikaš auto bočno u malo većoj rezoluciji pa staviš zamolbu tu na forum da ti netko PS-a par felgi na auto...da vidiš kako i šta.

Link to comment
Share on other sites

Ako ti se općenito sviđaju crne felge - bilo bi ok. Meni npr. crne felge nisu lijepe ali to je stvar ukusa, šta se tiče kombinacije crnih felgi i srebrnog auta - to paše.

...možda da slikaš auto bočno u malo većoj rezoluciji pa staviš zamolbu tu na forum da ti netko PS-a par felgi na auto...da vidiš kako i šta.

Da to bi bilo dobro pošto nisam baš previše vješt sa kompjuterima ;-)

Link to comment
Share on other sites

Ovako!! Namjeravam stavit nove felge na auto!

Razmišljao sam o nekoliko opcija. Speedline turini,Oz ultraleggera Matt Black,ili pak neke tenzo r.

Dimenzije će biti standardne 17"x7" sa gumama Toyo R888. Na auto sam još mislio stavit gevinde,ali ih nigdje nemogu narućit.

dali pašu možda sa clia sport ph II ;-)))

Pozdrav

Zanima me za koliko bi se dale nabaviti navedene felge od tvog Twinga RS:hail:,posto jos nisam nigdje vidio da netko prodaje,jer su meni osobne predobre,a vjerojatno mi pasu na auto.

Link to comment
Share on other sites

...za Twinga RS nema ljepših od tvorničkih, felge su stvarno prekrasne, malo koje serijske felge na autu mi se svide ali na tom autu su bez greške.

:dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav

Zanima me za koliko bi se dale nabaviti navedene felge od tvog Twinga RS:hail:,posto jos nisam nigdje vidio da netko prodaje,jer su meni osobne predobre,a vjerojatno mi pasu na auto.

original su komad oko 2400 kn. Ja svoje necu prodavat,zelim si original ostavit,trebat ce mi kad tad,sorry :-)

Edited by TwingoCupRi
Link to comment
Share on other sites

Na auto sam još mislio stavit gevinde,ali ih nigdje nemogu narućit.

dali pašu možda sa clia sport ph II ;-)))

Jesi probao Racing Zone, imaju dućan i u Rijeci?

Link to comment
Share on other sites

Jesi probao Racing Zone, imaju dućan i u Rijeci?

Biti jaaaaaaaaaaaaaako oprezan prilikom poslovanja s tom tvrtkom...prijatelji imaju nimalo dobra iskustva s njima, u više navrata jako neozbiljan pristup i odnos prema mušterijama, pogotovo nakon kupnje i nakon što se dobije novac. Isto tako NE ostavljati kaparu...ni u kojem slučaju.

Link to comment
Share on other sites

Gdje si to našao care? :-)

renaultsport.co.uk forum... E tamo imas bolesnika
Link to comment
Share on other sites

Hm? Ti bi felge? ovako nesto?

Konkretno sam mislio na one na crvenom twingu,ali niti ove nisu lose:ahaa:

Link to comment
Share on other sites

Speedline turini mi je odlicna felga, ali mi izgleda manja nego sta je na twingu :nezna:

r888 je puno bolje sad po ljeti od cavlarica, a Hari ? :D

Link to comment
Share on other sites

Speedline turini mi je odlicna felga, ali mi izgleda manja nego sta je na twingu :nezna:

r888 je puno bolje sad po ljeti od cavlarica, a Hari ? :D

Sta je ti,kada dolazi pila? Da,jos nisu stigle,al cekam... ;-)

Link to comment
Share on other sites

Sta je ti,kada dolazi pila? Da,jos nisu stigle,al cekam... ;-)

pocetkom/sredinom 3.

ali stvarno su original felge odlicne, bas ni ne moras mjenjat ali o ukusima se ne prica :)

Link to comment
Share on other sites

pocetkom/sredinom 3.

ali stvarno su original felge odlicne, bas ni ne moras mjenjat ali o ukusima se ne prica :)

Cuj..promjenit moram,vec sam se zaljubio u speedline turini,ali originale necu prodat tako da ce uvijek bit tu,uostalom...grobnik trackday ;-))

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.