Jump to content

Twingo 133


Guest

Recommended Posts

Molio bih informaciju!! Naručio bih gevinde za svog twinga!!

Dali pašu sa clia II 172/182 pošto za twinga ih još nema u ponudi !!

Unaprijed hvala na savijetima!!

Link to comment
Share on other sites

Imaš za Twinga u ponudi gewinde od KW-a.

Od Clia II 172/182 pašu na obični Twingo(1.5dci, 1.2, gt), a za tvoj nisam siguran.

Link to comment
Share on other sites

Imaš za Twinga u ponudi gewinde od KW-a.

Od Clia II 172/182 pašu na obični Twingo(1.5dci, 1.2, gt), a za tvoj nisam siguran.

Mogu nabavit za clia 182 za cca 4500 kn . tako da mi je ta cijena dosta ok. Mislim da bi trebale pasat,al moram provijerit prije nego sta narucim,da ne popušim lovu :-) Hvala na savijetu :-)

Link to comment
Share on other sites

gdje vi to nabavljate za tu lovu? moze i na pm .. i robi i twingocupri

ja sam danas gledao u racing zone ducanu u rijeci na preluku,pogledaj na netu,imaju web!! :-)

Di se moze nabavit taj kw,od ovih neznam marku,rekao mi tip da je super marka!!

Link to comment
Share on other sites

gdje vi to nabavljate za tu lovu? moze i na pm .. i robi i twingocupri

Imam vezu u Njemačkoj... :)

Link to comment
Share on other sites

Zadnje sigurno pašu, a u prednjima je razlika u razmaku rupa amortizera(52, 56 ili 58mm).

e i jos nesto,zaboravih! 172 ima odvojeni zadnji amortizer od opruga(na mostu)a 182 ima opruge na amortizeru. Teško šta da tu mogu iskombinirat. Pomagajte :nezna:

Link to comment
Share on other sites

ja sam danas gledao u racing zone ducanu u rijeci na preluku

ej pitanje: gdje se tocno na preluci nalazi r-zone? jednom sam nabrzaka prosao unutra kod zgrade one i pored tehnickog prosao, nisam vidio nista...

Link to comment
Share on other sites

ej pitanje: gdje se tocno na preluci nalazi r-zone? jednom sam nabrzaka prosao unutra kod zgrade one i pored tehnickog prosao, nisam vidio nista...

Tocno preko puta hak-a :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

i 172 i 182 ima straga odvojene opruge od amortizera

E vidis to nisam znao,budale u renault servisu nista neznaju o autima,sta god ih pitas krivo...

Pa kako onda gevinde mogu ic iza kad su odvojene,nisu valjda i to izmislili? :nezna:

Link to comment
Share on other sites

Tocno preko puta hak-a  :dobroje:

preko ceste ili na parkingu preko puta? prosao sam tamo, neka kao garaza je, neki pas je lajao i trcao oko petarde, nisam htio izlaziti :fucka:

treba mi za blatarice a cuo sam da tamo ima po ok cijenama...

sorry na OT-u

Link to comment
Share on other sites

E vidis to nisam znao,budale u renault servisu nista neznaju o autima,sta god ih pitas krivo...

Pa kako onda gevinde mogu ic iza kad su odvojene,nisu valjda i to izmislili? :nezna:

naravno da jesu :) imas casicu s navojem koja ide ispod opruge i to je to :)

Link to comment
Share on other sites

preko ceste ili na parkingu preko puta? prosao sam tamo, neka kao garaza je, neki pas je lajao i trcao oko petarde, nisam htio izlaziti :fucka:

treba mi za blatarice a cuo sam da tamo ima po ok cijenama...

sorry na OT-u

di su garaze od haka, tocno preko puta njih..ne preko ceste

Link to comment
Share on other sites

preko ceste ili na parkingu preko puta? prosao sam tamo, neka kao garaza je, neki pas je lajao i trcao oko petarde, nisam htio izlaziti :fucka:

treba mi za blatarice a cuo sam da tamo ima po ok cijenama...

sorry na OT-u

Tocno preko puta hak-a unutra u dvoristu na istoj strani glavne ceste,vidjet ces mala crvena vrata sa naljepnicom yokohama. Btw nisam vidio blatarice tamo,znam da ti u pol-u imaju sparco,plave cijena oko 150 kn par. :bigl:

Link to comment
Share on other sites

ne dajem ni kune vise POL-u...a plave me ne zanimaju...

cuo sam da u r-zoneu su imali crvene i oko 100kn

Link to comment
Share on other sites

ne dajem ni kune vise POL-u...a plave me ne zanimaju...

cuo sam da u r-zoneu su imali crvene i oko 100kn

Bo,nebih znao jucer sam bio prvi put tamo... :nezna:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.