Jump to content

2010 Formula 1 Gulf Air Bahrain Grand Prix


ZD1400RT

Recommended Posts

nažalost nisam stigao pratit nego preko live timinga ... zadnje krugove su svi imali neku simulaciju kvalifikacija, tako da je ovo što je sad na papiru reprezentativnije od prijašnjih treninga ...

Nažalost, Chandhok neće nastupiti u prvoj utrci, jer nije vozio na niti jednom slobodnom treningu. Mehaničari mu nisu stigli pripremit bolid ... Glocku otpala guma u drugom sektoru i izjavio je da je sretan što nije ostao i bez zadnje, jer ni ona nije bila zategnuta kako treba :doh: ... B. Senna uspio spustiti zaostak ispod 10 sec ... :klap:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Ruske

    19

  • Blue_Fatal1ty

    10

  • ZD1400RT

    9

Nažalost, Chandhok neće nastupiti u prvoj utrci, jer nije vozio na niti jednom slobodnom treningu. Mehaničari mu nisu stigli pripremit bolid

ja sad citao da ce prvi put sjest u bolid tijekom kvalifikacija...nigdje ne pise da nece voziti?????????????

megane, hvala na linkovima, gledam na ovom 2. sva sreca da razumjem podosta spanjolski... :)

Link to comment
Share on other sites

...sva sreca da razumjem podosta spanjolski... :)

Ruske, malo manje gledat sapunice! :rotfl:

Jedva čekam utrku sutra... Do onda ce poslužit ovaj vrag šta je u 13.30 na drugom.

Nek netko da link za live streaming, jer mi se ne da Prasička slušat kako tandrka o glupostima... (iako je bilo na F1 i većih gluposti izrečenih od drugih komentatora, primjerice slavnog Sladokurca... Ha ha ha)

Link to comment
Share on other sites

pa dao ti je megane link...meni samo onaj drugi radi...nego, malo sam googlao, ta TV stanica je La Sexta, dakle 6. spanj. program...i pazite, stanica je uvedena 2006. i imaju uzivo sve treninge, Q i trku...a ovi nasi lapani nemogu staviti Q uzivo...razocaranje...al ajde, budem pogledao na oba programa, cisto me zanima kako ce komentirati ovi nasi...

schumacer i button su na usicu igle prosli u Q1...

Link to comment
Share on other sites

evo prve trojice:

post-5762-12684822242474_thumb.jpg

i schumacher kad je doznao koliko kila je izgubio  :zubo:  :zubo:  :zubo:

post-5762-12684822313383_thumb.jpg

rezultati:

post-5762-12684824436709_thumb.jpg

Edited by Ruske
Link to comment
Share on other sites

Imat će Šumaher posla sa ovom mlađom ekipom,to su sve talenti,a prošlo je vrime kad je vozija bolid koji je bija 1+ sekundu po krugu brži od ostalih.

Dobro je za sezonu da imamo 5 timova koji se bore za vrh,i da je Renault jedan od njih. Nadam se da će se Šumi popravit,odnosno da će u kvalifikacijama

barem bit brži od momčadskog kolege Rosberga :( ,u utrci ne sumnjam,jer on radi malo i nimalo grešaka.

Link to comment
Share on other sites

UH je sve što mogu reći, jedva čekam sutra.

Na kojim gumama je završio Nando, nadam se tvrđim, tak da bude zanimljivo i nakon starta. Navodno bi se opcijske brzo mogle poćeti raspadati zbog težine bolide.

Bravo za prvu trojicu.

P.S. Renault se polako miće iz F1, nisam znao da više nisu večinski vlasnici, a i znak "LADA" je sve veći i veći na boku bolida.

Jedva čekam sutra. :hura: :hura: :hura::klap:

Link to comment
Share on other sites

Jako zanimljivo! Super mi je što nema jače dominacije pojedine momčadi. Super mi je što je Massa bolji od Alonsa :ahaa:. Alonso nije navikao biti pobjeđen od momčadskog kolege. Rosberg bolji od Shumachera, ali mislim da neće uvijek tako biti. Shumacher je izjavio da je utrka duga, a sezona još duža. Button šokiran 8. mjestom i sumnja na kvar u zadnjem krugu jer je iz kruga u krug napredovao, a onda šipak!

Renault je tamo gdje sam ga očekivao, na repu prve četvorke, a vijesti su možda i bojle jer Kubica kaže da je u zadnjem krugu proklizau 16. zavoju te da je tu izgubio 4 desetinke što znači da je postojala šansa za 5. mjesto.

Jedva čekam utrku da vidim kako će se bolidi brzi u jednom krugu pokazati kroz cijelu utrku i hoće li Renault u tom segmentu imati više prednosti.

Link to comment
Share on other sites

Dal itko zna na kojim gumama starta Alonso?

Mislim da bi utrka mogla biti zanimljiva..

RF1 bolid mi izgleda fakat dobro..i odlicno je uocljiv :cool:

Link to comment
Share on other sites

ja sad citao da ce prvi put sjest u bolid tijekom kvalifikacija...nigdje ne pise da nece voziti?????????????

pricalo se da nece moci nastupiti u kvaliju ako vozac ne odvozi bar jedan krug na slobodnim treninzima, ali sad citam pravila i naletio sam da pise slijedeće netom prije kvalifikacija:

"Karun Chandhok's debut with Hispania is not going to plan and his car remained stuck in the garage for the third session in a row. The HRT has continuing problems with gear selection via its hydraulics, but does have a final chance to run in the upcoming session, which still counts as practice in terms of the regulations."

ili ukratko da se i kvalifikacije racunaju kao trening i njima se ostvaruje preduvjet za utrku ... za kvalije nije potrebno odvozit slobodne treninge, stoga isprike na dezinformaciji :tup:

P.S. Renault se polako miće iz F1, nisam znao da više nisu večinski vlasnici, a i znak "LADA" je sve veći i veći na boku bolida.

ne bi baš rekao da se povlače s obzirom da su prodali udio kako bi ostali u F1 ... činjenica je da su jedini skupili hrabrosti (za razliku od Toyote, BMW-a i Honde) da se bore sa krizom, kako financijskom tako i rezultatskom ... lada je kolika je bila ako se ne varam ... povratkom rezultata, vjerovatno će se i udio Renualta u momčadi povećati ... a ako se rezultati ne vrat ... e onda im nema spasa :fucka:

Dal itko zna na kojim gumama starta Alonso?

koliko sam uspio saznati samo Adrian sutil vozi na tvrdima od prve desetorke ... Alonso je izjavio da je napravio gresku u srednje sektoru i da je tu izgubio vrijeme

RF1 bolid mi izgleda fakat dobro..i odlicno je uocljiv :cool:

definitivno, jos kad se spji sa Kubicinpom kacigom :) ... doduse bilo je bolje bez onog HP-a na peraji dok su bile crne crte, ali ajde ...

Edited by MaxLuppo
Link to comment
Share on other sites

button sokiran 8.mj? a jedva je usao u q3...nema sta biti sokiran, nije se adaptirao na mclaren...

a ferrari gadovi su sad nasli biti konkurentni, kad vise ne navijam za njih...

Link to comment
Share on other sites

definitivno, jos kad se spji sa Kubicinpom kacigom :) ... doduse bilo je bolje bez onog HP-a na peraji dok su bile crne crte, ali ajde ...

Nema veze.. taj HP puno znaci.

Link to comment
Share on other sites

za ne povjerovati!!! propusti ću pola utrke :ljut: ... obiteljske obveze u 14h :mad: ... aaaaaaaaaaaaaaaa

šuti ja putujem za zg u 14 sati ista situacija! :tup:

Link to comment
Share on other sites

ja necu najvj moc snimati...imam problema sa snimanjem, tj snimi mi ali u nekom cudnom formatu kojeg nemogu playati...u PM...sad probavam na stick i na HDD vanjski...vidjet cemo...javljaju se stalno neke grijeske...

jedva cekam da pocne, zanima me kako ce biti na pocetku trka, bit ce sigurno zanimljiva, teski bolidi, mekse gume, bit ce svega :)

Link to comment
Share on other sites

za ne povjerovati!!! propusti ću pola utrke :ljut: ... obiteljske obveze u 14h :mad: ... aaaaaaaaaaaaaaaa

Ja moram na posao u 13:30h :mad: i to na valjda jedinu pumpu bez TV-a!

ja necu najvj moc snimati...imam problema sa snimanjem, tj snimi mi ali u nekom cudnom formatu kojeg nemogu playati...u PM...sad probavam na stick i na HDD vanjski...vidjet cemo...javljaju se stalno neke grijeske...

Najjednostavnije ti je skinuti utrku od BBC-a 2 dana poslje sa torrenta ili sa nekog od servera poput Rapid Share. Tako ja imam kolekciju 2005. i 2006. + podosta poznatih utrka iz F1.

Link to comment
Share on other sites

Daj ne vjerujem da ni ja necu moc gledat. To ste me vi urekli sad. :frown:

Link to comment
Share on other sites

Ja moram na posao u 13:30h :mad: i to na valjda jedinu pumpu bez TV-a!

uuuuuuuu ... *ranje ... bar ćemo svi start vidit :frown:

Najjednostavnije ti je skinuti utrku od BBC-a 2 dana poslje sa torrenta ili sa nekog od servera poput Rapid Share. Tako ja imam kolekciju 2005. i 2006. + podosta poznatih utrka iz F1.

ne mogu gledati snimke, super su mi za kolekciju, ali! ... neznam, nije to to!! ja se dižem u 4 ujutro ako treba za gledati kvalifikacije ili trku :zubo:

Edited by MaxLuppo
Link to comment
Share on other sites

uuuuuuuu ... *ranje ... bar ćemo svi start vidit :frown:

ne mogu gledati snimke, super su mi za kolekciju, ali! ... neznam, nije to to!! ja se dižem u 4 ujutro ako treba za gledati kvalifikacije ili trku :zubo:

hahaha tako i ja. Nije to više to! Il mi netko javi ko je prvi il vidim na netu i više nije fora gledat. :zubo:

Link to comment
Share on other sites

ne mogu gledati snimke, super su mi za kolekciju, ali! ... neznam, nije to to!! ja se dižem u 4 ujutro ako treba za gledati kvalifikacije ili trku  :zubo:

potpis ko kuca!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

A ja slavim 3. rođendan svog prvorođenog sina i dolazi mi familly, ali HRT 2. će biti konstantno upaljen i Volume na 25. :zubo:

Edited by ! mario !
Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.