Jump to content

kombinacija felginje s visokim polishom


tomtom

Recommended Posts

ovaj antracit paket bijelom nikako ne stoji po meni

Cijenim stav. Imao sam prilike netom prije kupnje na lagermaxu

vidjeti bas model s tim felgama i doslovce su me oborile s nogu.

Po meni daju dozu elegancije ionako sportskoj bijeloj boji i u

reakcijama poznanika dobivaju zeleno svjetlo.

Osobno smatram da jako podizu ionako ekskluzivan dizajn 200-tke

i drago mi je cuti druge komentare.

Link to comment
Share on other sites

evo usporedujci ice-ov i tvoj, tvoj mi je ljepsi zbog dizajna i boje felgi...prednji kraj je odlican ovako kako je...

Link to comment
Share on other sites

ok ako maknemo dizajn na stranu, citao sam da nova felga koja dolazi u seriji za 200-tku ima manju tezinu. Zna li netko nesto o tome i radi li se o velikim razlikama?

Link to comment
Share on other sites

Felge s prve slike su iste kao na 197ici, ali mislim da je sada taj diamond finish koji je malo drugaciji nego prije. Na vecini trzista te felge idu uz Luxe paket opreme pa shodno tome dosta takvih Clia ima i antracit pack, odnosno difuzor, retrovizore i njušku u antracit umjesto u lakirano crnoj boji. Taj izbor je stvar ukusa - dosta ga se uzima uz crnog Clia da bi izdvojilo ta tri dijela karoserije, ali nije los ni uz monaco plavog i cak liquid yellow. Uz bijelu, crvenu i zelenu mi je draza crna ;)

Sto se felgi tice, navodno su AX-L, ove kakve ja imam (srebrene uz obicni ovjes, antracit uz kup ovjes) 1 ili 1,5 kg lakse od onih bebop felgi sa 197ice, tako je pisalo u press releaseu.

Link to comment
Share on other sites

Felge s prve slike su iste kao na 197ici, ali mislim da je sada taj diamond finish koji je malo drugaciji nego prije. Na vecini trzista te felge idu uz Luxe paket opreme pa shodno tome dosta takvih Clia ima i antracit pack, odnosno difuzor, retrovizore i njušku u antracit umjesto u lakirano crnoj boji. Taj izbor je stvar ukusa - dosta ga se uzima uz crnog Clia da bi izdvojilo ta tri dijela karoserije, ali nije los ni uz monaco plavog i cak liquid yellow. Uz bijelu, crvenu i zelenu mi je draza crna ;)

Sto se felgi tice, navodno su AX-L, ove kakve ja imam (srebrene uz obicni ovjes, antracit uz kup ovjes) 1 ili 1,5 kg lakse od onih bebop felgi sa 197ice, tako je pisalo u press releaseu.

Hvala za informaciju :)

Da to su be boop diamant look, odnosno kombinacija visokog sjaja

i laka u antracit boji.

Kad sam prosle godine kupovao auto na lageru su jedan pored

drugog stajali bijeli i crni. Tamna boja, posebno crna previse

gusi dizajn automobila kao sto je clio, difuzor i prednji

branik su bili u antracit boji i slazem se da na tamnoj boji

sjajna felga stvara veci kontrast i time vise dolazi do izrazaja.

Ipak u kombinaciji "u bijelom" izgleda mi uzvišenije :cool:

Link to comment
Share on other sites

Cijenim stav. Imao sam prilike netom prije kupnje na lagermaxu

vidjeti bas model s tim felgama i doslovce su me oborile s nogu.

Po meni daju dozu elegancije ionako sportskoj bijeloj boji i u

reakcijama poznanika dobivaju zeleno svjetlo.

Osobno smatram da jako podizu ionako ekskluzivan dizajn 200-tke

i drago mi je cuti druge komentare.

krivo si me shvatio, felge su mi oke.. ali na bijelom mi definitivno ovaj "antracit" paket ne izgleda lijepo..pre sivo je, da je par nijansi tamnije bi bilo oke mozda.. ali definitivno mi je crno lijepse :)

p.s. da se nebi uvrijedio ili nesto, samo smatram da su ukusi razliciti, i sad sam prvi puta vidio bijelog clia u kombinaciji s tim antracit paketom opreme pa moram komentirat da sam ipak dobro izabrao :p

Link to comment
Share on other sites

krivo si me shvatio, felge su mi oke.. ali na bijelom mi definitivno ovaj "antracit" paket ne izgleda lijepo..pre sivo je, da je par nijansi tamnije bi bilo oke mozda.. ali definitivno mi je crno lijepse :)

p.s. da se nebi uvrijedio ili nesto, samo smatram da su ukusi razliciti, i sad sam prvi puta vidio bijelog clia u kombinaciji s tim antracit paketom opreme pa moram komentirat da sam ipak dobro izabrao :p

Zato sam i otvorio ovu temu da cujem i druga misljenja i stavove

a ne da me isti vrijedjaju. :)

Doduse, vidim da se nismo razumijeli, tema je o izgledu

osvjezenih bebop felgi i otisla je pomalo u krivom smijeru.

Nisam govorio o antracit paketu u kojem dolaze branik i dif.

vec o kombinaciji boje te felge. Naime, felga je polirana u

visoki sjaj a dijelovi su lakirani u nijansu antracita(dijelovi

felge) :dobroje:

Kasnije sam se nadovezao na gospara koji je objasnio u kojim se

sve kombinacijama clio moze naruciti.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.