Jump to content

Ima li ko kakvu informaciju o ovome R26?


meroxx

Recommended Posts

za razliku od ovog u oglasu

- R26 ima 230 ks, serijski Recaro, nisi mogao naručiti panoramski krov.. mislim ni CD6, ima crvena kočiona klješta, bušene diskove, imaš alu pločicu ispred ručne kočnice s serijskim brojem, ima šperu itd.....

ovo u oglasu je megane sport 225 --- nikakav F1 ni R26

Link to comment
Share on other sites

Aha nisam znao za tu razliku izmedu megana sport i R26 mislio sam da je to isto.

Link to comment
Share on other sites

ovo u oglasu je megane sport 225 --- nikakav F1 ni R26

R26 nije sigurno...ali kako znaš da nije F1 225 model?

...i zašto vam je pozitivno ako rabljeni auto od 225 konja ima plin? Kako znate da ga lik nije gazio na plin i načeo siceve ventila i ventile? Ok ugradnja plina s vaše strane, ako je baš nužno...ali onda znaš kako ga voziš. Primjerice, Dinnek ima plin na svom Cliu sport ali taj čovjek se vozi na plin samo kad laganini krstari ili je u gradu...čim se malo digne tempo i vozi se u višim okretajima prebacuje se na benzin. Nažalost, ne rade to svi i to mi je jedan veliki upitnik što je i kakvo je stanje motora...

Link to comment
Share on other sites

...i zašto vam je pozitivno ako rabljeni auto od 225 konja ima plin?

Kolega, gdje je itko od sudionika ovog topica naveo da je pozitivno što auto ima plin?

Molim C/P, jer ja taj dio ne vidim. Vidim samo "čak ima i plin", što sam ja shvatio da je čovjeku prihvatljivo u ekonomskom smislu.

Edited by GTT
Link to comment
Share on other sites

Nisam jos ni cuo da je neko imao na meganu sport plin pa sam zato napisao da cak ima i plin,jos je interesantan na tom modelu i stakleni krov,izgleda na slikama sasvim ok,a sad kakvo je stanje tog auta se nista ne moze reci dok ga se ne vidi.

Link to comment
Share on other sites

Molim C/P, jer ja taj dio ne vidim. Vidim samo "čak ima i plin", što sam ja shvatio da je čovjeku prihvatljivo u ekonomskom smislu.

Eto, napisao si...ovo "čak ima i plin" možeš prevesti "dobro je što ima plin" ili "drago mi je što ima plin" ili "zanimljivo, ima i plin" itd...a samo autor topica zna što je mislio. Što si ti mislio i kako si ti to shvatio mi nije bitno, bez uvrede.

...pitao sam zašto mu je to dobro...čovjek mi je odgovorio i nije mu trebao odvjetnik.

I pokušaj se ne kačiti na svaku moju...ok...?

Link to comment
Share on other sites

Eto, napisao si...ovo "čak ima i plin" možeš prevesti "dobro je što ima plin" ili "drago mi je što ima plin" ili "zanimljivo, ima i plin" itd...a samo autor topica zna što je mislio. Što si ti mislio i kako si ti to shvatio mi nije bitno, bez uvrede.

...pitao sam zašto mu je to dobro...čovjek mi je odgovorio i nije mu trebao odvjetnik.

I pokušaj se ne kačiti na svaku moju...ok...?

Ne kačim se ja na svaku tvoju, nego me fascinira količina pameti koju prosipaš po forumu. I nisam jedini. Puno ljudi s kojima komuniciram u zadnje vrijeme telefonom misli da nisi normalan. Objasni mi, jel trebalo instrukcije o plinu na autu od 225ks?

Čovječe, daj malo. Stvarno nemam ništa protiv tebe, ali ne razumijem kako sam sebi nisi naporan i težak.

Što je najtužnije, žali mi se i ekipa sa myhraweba da tamo nisi ništa bolji. Čemu?

Pazi ti si čak opisao kako bi se trebao voziti auto na plin i kako ga Dinnek vozi, a čovjeka samo zanima dotični auto. Stari moj, stvarno nemam riječi.

Neću te "ignore" jer tu i tamo znaš i koju zaista pametnu napisati, al' "brate mili", ohani bolan malo.

Edited by GTT
Link to comment
Share on other sites

Ne kačim se ja na svaku tvoju, nego me fascinira količina pameti koju prosipaš po forumu. I nisam jedini. Puno ljudi s kojima komuniciram u zadnje vrijeme telefonom misli da nisi normalan. Objasni mi, jel trebalo instrukcije o plinu na autu od 225ks?

Čovječe, daj malo. Stvarno nemam ništa protiv tebe, ali ne razumijem kako sam sebi nisi naporan i težak.

Što je najtužnije, žali mi se i ekipa sa myhraweba da tamo nisi ništa bolji. Čemu?

Pa budi i dalje fasciniran, ne mogu ti pomoći. Ako ti se ne sviđa - ne čitaj...ili pak pošalji adminima nekakvu poruku i čovjek će mi fino pristojno reći da sam prenaporan, maknut me sa mod funkcije i bit ćeš pošteđen mog pametovanja i (po ovome što si napisao) ugnjetavanja velikog broja forumaša.

Ovo drugo, vezano za myhraweb uopće nije bitno ovom forumu ni ovim forumašima i čini mi se da imaš u najmanju ruku bujnu maštu a i malo si preopterećen mojim likom čim okolo s ljudima s dva foruma pričaš o meni, ktome još i telefonom. Nemam pojma što bi rekao na ovo...a btw na tom forumu pišem rijetko i to uglavnom i polušaljivom tonu jer nemoš tamo bit ozbiljan.

Živi svoj život i pusti druge da žive svoj. Šta me zanima pitat ću druge forumaše sviđalo se to tebi ili ne, žalosno je što sa svojih 28 godina provodiš toliko vremena online i na telefonu (možda i na kavi) s drugim ljudima prateći što pišem, jesam li normalan ili ne i što radim.

I molim da se ne ide više u OT...napisali smo i previše stvari nevezano za ovu temu.

Link to comment
Share on other sites

Pa budi i dalje fasciniran, ne mogu ti pomoći. Ako ti se ne sviđa - ne čitaj...ili pak pošalji adminima nekakvu poruku i čovjek će mi fino pristojno reći da sam prenaporan, maknut me sa mod funkcije i bit ćeš pošteđen mog pametovanja i (po ovome što si napisao) ugnjetavanja velikog broja forumaša.

Ovo drugo, vezano za myhraweb uopće nije bitno ovom forumu ni ovim forumašima i čini mi se da imaš u najmanju ruku bujnu maštu a i malo si preopterećen mojim likom čim okolo s ljudima s dva foruma pričaš o meni, ktome još i telefonom. Nemam pojma što bi rekao na ovo...a btw na tom forumu pišem rijetko i to uglavnom i polušaljivom tonu jer nemoš tamo bit ozbiljan.

Živi svoj život i pusti druge da žive svoj. Šta me zanima pitat ću druge forumaše sviđalo se to tebi ili ne, žalosno je što sa svojih 28 godina provodiš toliko vremena online i na telefonu (možda i na kavi) s drugim ljudima prateći što pišem, jesam li normalan ili ne i što radim.

I molim da se ne ide više u OT...napisali smo i previše stvari nevezano za ovu temu.

Pa iskreno, kada te već zanima i kad si jebeno pametan.

Dečki dođu kod mene na pivu, pa malo čitamo RKH i komentari su "gle ovog d.... i tu pametuje i s... "

Onda ja pitam, znaš ga? Da, sa myhraweba, stari moj, taj je najpamtniji.

Ili se čujem s nekim od "svojih dečki", pa me pitaju, vidim da te drka ovaj iz Vodica. A ja, ma da, pusti ga, bogec, itd.

Nisam htio to tako pisati jer te se ne tiče moj privatni zivot.

Ajmo dalje.

Ja sam sa 28god na forumu non stop?!? :lool:

Pročitaj malo svoje postove i izbroji u zadnjih 24h i svoje, pa mi reci tko to nema život. Ja bar postam u svoj topic gdje nešto radim sa svojom kramom, a ti? ti u tuđim topicima učiš ljude pameti. Konstantno. Pa mi sada reci tko to nema život, ti ili ja? Svugdje te ima, svugdje. Nevjerojatno si naporan lik i baš si mi se popeo na spolni organ.

Šteta što se druga ekipa ne želi kačiti s tobom, pa ti napisati što te ide.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam sa 28god na forumu non stop?!? :lool:

Vidiš da ne čitaš. Ili čitaš - a ne kužiš.

...ne mogu ti objasniti, žao mi je.

I kažem, dosta bi bilo OT-a za danas u ovoj temi...i zaista, za kraj, jedan savjet...pokušaj malo manje pratiti mene, moje postove, što pišem i kako pišem...i kome smetam. Gledaj sebe i svoja posla...stvarno ne trebam lektora ni mentora da visi nadamnom i govori mi "gle, to obriši, ovo ne valja, treba ovako" itd.

...komentari tvojih frendova s pive su komentari meni nepoznatih ljudi pa mi stoga ni nisu jako bitni.

Primjetio sam ga prije 15-ak dana na oglasima...super kilometraža i izgleda uredno...cijena isto skroz ok. Na znam jel ti se sviđa airbrush...ali ništa što se ne može popraviti.

Link to comment
Share on other sites

Vidiš da ne čitaš. Ili čitaš - a ne kužiš.

...ne mogu ti objasniti, žao mi je.

I kažem, dosta bi bilo OT-a za danas u ovoj temi...i zaista, za kraj, jedan savjet...pokušaj malo manje pratiti mene, moje postove, što pišem i kako pišem...i kome smetam. Gledaj sebe i svoja posla...stvarno ne trebam lektora ni mentora da visi nadamnom i govori mi "gle, to obriši, ovo ne valja, treba ovako" itd.

...komentari tvojih frendova s pive su komentari meni nepoznatih ljudi pa mi stoga ni nisu jako bitni.

Ma stari, ja osobno protiv tebe nemam ništa, ali kad god čekam neku konkretnu temu i zanima i mene možda taj auto, ti držiš instrukcije. O je**te, daj malo.

Bar ti kažem što te ide i iskren sam, ne ližem se s tobom, a ustvari nož u leđa.

Nisam takav. Nemam dlake na jeziku i svima kažem sve iskreno. I amen.

Nego, back on topic.

Ovaj Megane sa trebom je odličan. Nadam se samo da nije cijeli bok lakiran :roll:

Link to comment
Share on other sites

R26 nije sigurno...ali kako znaš da nije F1 225 model?

pa valjda znaš razlike između 225 i F1225 :plazi: ---eto da krenemo od nebitnih stvari..ovaj CRNI nema No. pločicu :zubo:

airbrush na plavom Meganu je radio jan69 --- probaj njega kontaktirati..možda zna nešto više o autu.

Link to comment
Share on other sites

U oglasniku je vise od mjesec dana,fora je,ali steta to ogrebati,razbiti.

Link to comment
Share on other sites

pa valjda znaš razlike između 225 i F1225 :plazi: ---eto da krenemo od nebitnih stvari..ovaj CRNI nema No. pločicu :zubo:

Ma znam otprilike ali ovaj ima felge kakve je imao F1 samo u drugoj boji...i mislio sam da je samo skinuo F1 naljepnice.

...znači...ovo je "običan" Megane sport 225...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.