Jump to content

pozzz


Guest Duje_St

Recommended Posts

Guest Duje_St

pozdrav, moje ime je duje i dolazim iz splita...

za par dana cu kupit renault clio sport 197 pa sam se eto odlucio uclanit na forum...

Link to comment
Share on other sites

Hi Duje. Super auto si izabrao! Samo gas!!!

Link to comment
Share on other sites

Dobrodoša duje...obavezno nam pokaži jurilicu kad stigne... :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

moraš pravilno ispuniti profil (pravila) kako bi mogao dobit full pristup forumu! svoje osobne podatke mi možeš poslat na pm (personla message) kako bih ti nadopunio profil ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Duje_St

evo sljedeci tjedan dolazi autic tamo oko utorka pa cu onda napravit novi topic da stavim slikice i malo napisem o auticu...

pozzz

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav kolega Duje...dobrodoša.

...šta se auta tiče, dobra je 197-ica ali ja da živin u Splitu bi isto radije uzea e36-tu dvaosan sa šperom i dvi multimedije unutra i vata mulice isprid Paganinija.

Šala mala..sritno s autom. :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Guest Duje_St

evo sljedeci tjedan dolazi autic tamo oko utorka pa cu onda napravit novi topic da stavim slikice i malo napisem o auticu...

pozzz

haha ma gleda san za uzet e46 328i ali neda otac bmw-a hehe, tako da san se onda odlucia za clia...

Link to comment
Share on other sites

Pozdravi oca! :D

Ma pametan je stari...računa ako uzme mali bemwea da će se probarabit i prokurvat pa svaki dan doma vodit drugu žensku, pa bokarit, pa palit gume na stinama...računa otac da mu to ne triba u životu i kaže "e neš bmw-a nego ćeš...renola" i rečeno - učinjeno.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.