Jump to content

pozz svima


ToMMeK

Recommended Posts

Eto doso i ja na renault forum neki me znadu sa cice.com.hr neki sa myhraweb i ostalih foruma.... Vozio sam Renault clio sve do njemu sudnjeg dana 19.12.2009 godine kad je zavrsio nesretno....

9a001b81.jpg

U slobodno vrijeme strudiram i bavim se Servisom Zvuckih jedinica pojacala, laptopa i istale elektronicke opreme...

Link to comment
Share on other sites

dobrodošao :hey:

ovo je valjda prvo predstavljanje s ovakvim karakterom ;)

Link to comment
Share on other sites

dobrodošao :hey:

ovo je valjda prvo predstavljanje s ovakvim karakterom ;)

heheheh :) moram netko i to :D.... nadam se da ce auto kroz godinu dana dobiti svoju novu karoseriju i sve biti slozeno na nju... naravno trebat ce brdo svavjeta i djelova da se sve slozi na mjesto.... puno volje zivaca i novaca...

Link to comment
Share on other sites

POzdrav...

Jel se meni čini ili ode ima još jedan tommek na rkh forumu???il si mi poznat s nekog drugog...

Uglavnom uživaj s nama :hey:

Link to comment
Share on other sites

POzdrav...

Jel se meni čini ili ode ima još jedan tommek na rkh forumu???il si mi poznat s nekog drugog...

Uglavnom uživaj s nama :hey:

mozda me s drugih foruma znas... a i davno sam bio ovdje regan, ali nisam nis pisal jako dugo pa sam i zaboravio login a i ocito izbrisan... eto...

obicno imam avatar ford mustang plave boje... pa me po tome ljudi povezu...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.