Jump to content

Pozz ljudi!


Guest Luis

Recommended Posts

Guest Luis

Evo da se predstavim. Imam 24 godine, kupio sam Renaulta prije oko tjedan dana pa se zato učlanjujem u ovaj forum da saznam malo o njemu jer mi je to prvi renault i prvi diesel u životu a općenito se ne razumijem previše u auta osim recimo osnovnih stvari. Kako mi financije budu dopištale želim ga sređivati i iznutra i izvana a već sam nešto malo i započeo i nadam se da će mi savjeti sa ovog foruma pomoći da u nečemu ne pogriješim. Unaprijed hvala svima, svaki savjet i pomoć je dobrodošla.

Link to comment
Share on other sites

Guest Luis

evo pošto moram napisati kako sam saznao za ovaj forum da nadodam da sam za ovaj forum saznao preko interneta.

Link to comment
Share on other sites

nije moguce dobiti full pristup preko free mail adrese... ako imas neku ne free posalji mi ju na PM (personal message) :hey:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.