Jump to content

2010 Formula 1 Turkish Grand Prix


ZD1400RT

Recommended Posts

Morao je ići desno jer ne bi mogao proći kroz nadolazeći zavoj a webber je ostao na sred staze i nije išao uz rub kao što bi to napravio da Vettela nema.

imao je pravo na to :fucka:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Silvester

    8

  • dolac

    7

  • ZD1400RT

    6

Imao je pravo slažem se. Sam nek se oni rejsaju, a meklaren kupi bodove :)

Link to comment
Share on other sites

Imao je pravo slažem se. Sam nek se oni rejsaju, a meklaren kupi bodove :)

Ako je fetel bio brži trebao ga je pustiti, pa onda kasnije dokazati na isti način da je on brži od njega.

Link to comment
Share on other sites

Za mene nema dileme, Vettel je umjesto kocenja odabrao obilazenje pod svaku cijenu iako je vidio da tu prolaza nema.

Ugrozio je i sebe, a i Webera, a i cijoj ekipi je oduzeo dragocijene bodove.

Slozio bi se sa konstatacijom Laude jer mi njegova izjava ima vecu tezinu od komentara nekih koji nisu nikada ni vozili F1 bolid niti se ikad utrkivali.

Link to comment
Share on other sites

Slozio bi se sa konstatacijom Laude jer mi njegova izjava ima vecu tezinu od komentara nekih koji nisu nikada ni vozili F1 bolid niti se ikad utrkivali.

:dobroje:

Link to comment
Share on other sites

super utrka, momčadski dvoboji su je dodatno začinili ... lipo je bilo viditi četri bolida u utrci za prvo mjesto, šteta što Renault, Merci Ferrari ne mogu pratiti korak ... Ferrari je definitvno postao 5. momčad ovog prvensta s obzirom da je pao iza Merca i Renaulta ...Začuđujuće je da Alonso sa takvim Ferrarijem i uz toliko grešaka uspijeva ostati u utrci za naslov ...

Žao mi Petrova, ali hebiga preuzeo je rizik i nastavio se boriti kad je borba već bila gotova i platio je skupo :( ... svi oko mene me blijedo gledali kad sam navijao da se Petrov vrati ispred Alonsa iz boksa "... zar ti ne navijaš za Alonsa??!?" ... hebiga, Renault ispred svega :fucka:

Što se Vettela i Webbera tiče ... ako pričamo o utrkivanju, greška je isključivo Vettelova, ali opet, ako uzmemo u obzir da su momčadski kolege i Webber je mogao biti obzirniji, pogotovo zbog činjenice da je bio u "saving fuel" modu, kako kaže Horner ... jedno je sigurno, mjesta si nisu dali ni jedan ni drugi, ali meni to što su napravili ne smeta, naprotiv, samo dajte dečki :zubo: ... svi znamo kako je sezona 2007. bila zanimljiva zbog momčadskog dvoboja

Što se McL-a tiče, vjerujem da su bili kritični sa gorivom, ali način na koji su to isfurali i u kojem trenutku ... totalni promašaj :) ...

Kubica ... a što reći ... kralj ... šteta što nije uspio spržiti Rosberga u direktnoj borbi sa Mercovima ... jer mislim da bi ubrzo slijedio i napad na Schumia koji je čini mi se bio još ranjiviji ...

Renault definitnom mora poraditi na kvalifikacijskoj formi, jer u utrci redovito imaju jedne od najbržih krugova ... gube par mjesta kroz kvalije, a na stazi opet nemaju dovoljnu prednost da bi pretjecali ... ipak, ako ovako nastave, mogli bi postati treća momčad prvenstva :)

i btw. zar nikoga nije iznenadilo kako je Petrov cijeli vikend bio na gotovo istoj razini kao Kubica?! :hura: ako nastavi vozit na ovaj način, nadam se da će ga odlučiti zadržati i početi plačati oni njemu :zubo: umjesto da dovode nekog neprovjerenog rookia

Edited by MaxLuppo
Link to comment
Share on other sites

...i btw. zar nikoga nije iznenadilo kako je Petrov cijeli vikend bio na gotovo istoj razini kao Kubica?! :hura: ako nastavi vozit na ovaj način, nadam se da će ga odlučiti zadržati i početi plačati oni njemu :zubo: umjesto da dovode nekog neprovjerenog rookia

Uz ovakvog Petrova bilo bi stvarno bezveze nekog novog dovodit.

Dok se samo sjetim Piqeta... :rotfl::rotfl:

Link to comment
Share on other sites

nisam pogledao utrku pa ako može kakav link di ju mogu skinut. a i vidim info da je petrov odvozio najbrže vrijeme trke :klap:

Link to comment
Share on other sites

nisam pogledao utrku pa ako može kakav link di ju mogu skinut. a i vidim info da je petrov odvozio najbrže vrijeme trke :klap:

da, zahvaljujuci friskim gumama i praznom bolidu zadnjih par krugova ... ali hebiga ... imao je odlicnu utrku ... steta ...

ako moze i meni link, jer sam proveo utrku gledajuci skoro pa na MUTE, a cini mi se da je bilo dosta zanimljivih Pit Radio, posebno onaj sa Schumacherom :rotfl:

Link to comment
Share on other sites

super utrka, momčadski dvoboji su je dodatno začinili ... lipo je bilo viditi četri bolida u utrci za prvo mjesto, šteta što Renault, Merci Ferrari ne mogu pratiti korak ... Ferrari je definitvno postao 5. momčad ovog prvensta s obzirom da je pao iza Merca i Renaulta ...Začuđujuće je da Alonso sa takvim Ferrarijem i uz toliko grešaka uspijeva ostati u utrci za naslov ...

Žao mi Petrova, ali hebiga preuzeo je rizik i nastavio se boriti kad je borba već bila gotova i platio je skupo :( ... svi oko mene me blijedo gledali kad sam navijao da se Petrov vrati ispred Alonsa iz boksa "... zar ti ne navijaš za Alonsa??!?" ... hebiga, Renault ispred svega :fucka:

Što se Vettela i Webbera tiče ... ako pričamo o utrkivanju, greška je isključivo Vettelova, ali opet, ako uzmemo u obzir da su momčadski kolege i Webber je mogao biti obzirniji, pogotovo zbog činjenice da je bio u "saving fuel" modu, kako kaže Horner ... jedno je sigurno, mjesta si nisu dali ni jedan ni drugi, ali meni to što su napravili ne smeta, naprotiv, samo dajte dečki :zubo: ... svi znamo kako je sezona 2007. bila zanimljiva zbog momčadskog dvoboja

Što se McL-a tiče, vjerujem da su bili kritični sa gorivom, ali način na koji su to isfurali i u kojem trenutku ... totalni promašaj :) ...

Kubica ... a što reći ... kralj ... šteta što nije uspio spržiti Rosberga u direktnoj borbi sa Mercovima ... jer mislim da bi ubrzo slijedio i napad na Schumia koji je čini mi se bio još ranjiviji ...

Renault definitnom mora poraditi na kvalifikacijskoj formi, jer u utrci redovito imaju jedne od najbržih krugova ... gube par mjesta kroz kvalije, a na stazi opet nemaju dovoljnu prednost da bi pretjecali ... ipak, ako ovako nastave, mogli bi postati treća momčad prvenstva :)

i btw. zar nikoga nije iznenadilo kako je Petrov cijeli vikend bio na gotovo istoj razini kao Kubica?! :hura: ako nastavi vozit na ovaj način, nadam se da će ga odlučiti zadržati i početi plačati oni njemu :zubo: umjesto da dovode nekog neprovjerenog rookia

Pozpis od A do Ž!!!

Samo ću dodati da mi se Vettel zgadio, ne radi incidenta, svi griješe, već zbog bahatog ponašanja odma nakon. Balavac jedan umišljeni!

Link to comment
Share on other sites

Pozpis od A do Ž!!!

naporan dan na poslu pa ti se neda pisati? :fucka::zubo:

Samo ću dodati da mi se Vettel zgadio, ne radi incidenta, svi griješe, već zbog bahatog ponašanja odma nakon. Balavac jedan umišljeni!

meni nikad nije bio drag, neznam točno zašto, da li zato što mi, otkad je u RedBull-u, ostavlja dojam umišljenosti, ili zbog nećeg drugoga, neznam ... ponaša se kao da je njegov bolid superioran zbog njega samoga ...

i mislim da je svima očito da baš ne podnosi najbolje što ga Webber već 3 (ili četvrti :??:) put dere na kvalijima, ali u utrci

ovo baš ne izgledaa kao slika skladnog para u momčadi nakon kvalifikacija :zubo:

d10tur921.jpg

btw. ono kad dolazi u boks i kad mu svi sa pit wall-a daju 5 i rukuju se njime ... taj dio mi nije jasan :??: ... ono, poslao bi vozača u garažu neka pregleda snimku 26 puta i počne pisati izvještaj što se dogodilo, bez puno razgovora, rukovanja i sličnoga ...

Edited by MaxLuppo
Link to comment
Share on other sites

btw. ono kad dolazi u boks i kad mu svi sa pit wall-a daju 5 i rukuju se njime ... taj dio mi nije jasan :??: ... ono, poslao bi vozača u garažu neka pregleda snimku 26 puta i počne pisati izvještaj što se dogodilo, bez puno razgovora, rukovanja i sličnoga ...

Baš to! Ovo ostavlja pomalo dojam ko da je cijela momčad Red Bulla na strani Vettela i da je Webber dobio jezikovu juhu zbog toga što se dogodilo.

Link to comment
Share on other sites

nisam gledao utrku, svejedno mi za redbull al po ovoj snimci na 1:17 je i webber (kad je vettel već bio uz njega) lagano skretao ljevo.. vettel je kasnije skrenuo desno, al to kaj je skrenuo mi se čini manje nego što je webber skrenuo u ljevo :nezna:

a i na 0:47 se vidi kad je webber skrenuo ljevo (gledao sam pomak volana a i vidi se da se približava ljevom rubu staze)

http://www.youtube.com/watch?v=4gX-z8isWcE

Link to comment
Share on other sites

naporan dan na poslu pa ti se neda pisati? :fucka::zubo:

Potpis od A do Ž!!! :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Baš to! Ovo ostavlja pomalo dojam ko da je cijela momčad Red Bulla na strani Vettela i da je Webber dobio jezikovu juhu zbog toga što se dogodilo.

Naravno da je dobio jezikovu juhu... jer je bio sporiji u tom trenutku i morao se maknuti desno ...a ne držati sredinu staze u obrani od Vettelovog napada.

btw. Lauda je promjenio svoje orginalno mišljenje o Vettelovoj krivnji kada je čuo razmišljanja vodstva RedBulla...

Jedini pravi problem je u tome što nitko od trkaćih inžinjera u RedBullu nije reagirao na vrijeme i javio Webberu da se ne brani pod cijenu ispadanja. Ovako su ispali ..tj spušili prvo i drugo mjesto.

Od sada na dalje sigurno kroz sezonu neće biti više takvih žestokih dvoboja timskih kolega niti u Mclarenu, RedBullu ili bilo kojem drugom timu.

Link to comment
Share on other sites

Nebi se čudio kad bi u sljedecim trkama vidio kako Webber pusta vettela naprijed.... :tup:

Link to comment
Share on other sites

Nebi se čudio kad bi u sljedecim trkama vidio kako Webber pusta vettela naprijed.... :tup:

Nije to Michael Schumacher i Ferrari.

Link to comment
Share on other sites

Nije to Michael Schumacher i Ferrari.

Nadam se...

Link to comment
Share on other sites

btw. Lauda je promjenio svoje orginalno mišljenje o Vettelovoj krivnji kada je čuo razmišljanja vodstva RedBulla...

nisam ništa htio prije komentirati, ali Lauda mi je u F1 mjerodavan koliko i Slavica Ecclestone ... već je imao previše gafova da bi ga itko shvaćao ozbiljno ...

Od sada na dalje sigurno kroz sezonu neće biti više takvih žestokih dvoboja timskih kolega niti u Mclarenu, RedBullu ili bilo kojem drugom timu.

iskreno se nadam da si u krivu :zubo:

Edited by MaxLuppo
Link to comment
Share on other sites

Vettel pocinje liciti na Michaela Schumachera, a da poprimi cijeli njegov obrazac ponasanja fali mu jos pokoja pobjeda i naslov iako sam mislio da je puno korektniji, a mozda ima nesto i u onoj cuvenoj izjavi Davora Sukera na SP koju je izjavio 98. u Francuskoj da su nijemci velika gospoda dok pobjedjuju, a kada gube su strasno prljavi.

Link to comment
Share on other sites

Vettel pocinje liciti na Michaela Schumachera, a da poprimi cijeli njegov obrazac ponasanja fali mu jos pokoja pobjeda i naslov iako sam mislio da je puno korektniji, a mozda ima nesto i u onoj cuvenoj izjavi Davora Sukera na SP koju je izjavio 98. u Francuskoj da su nijemci velika gospoda dok pobjedjuju, a kada gube su strasno prljavi.

:dobroje: ... uzeo si mi slova sa tipkovnice :)

Link to comment
Share on other sites

ne kužim zašto se sve svaljuje na vettela.. :nezna: jedan drugog su zatvarali, nitko od njih nije htio popustit, a u cijeloj priči je webber bolje prošao :nezna:

sami su si krivi..

Link to comment
Share on other sites

ne kužim zašto se sve svaljuje na vettela.. :nezna: jedan drugog su zatvarali, nitko od njih nije htio popustit, a u cijeloj priči je webber bolje prošao :nezna:

sami su si krivi..

moje je mišljenje također da je podjeljena odgovornost i da su oba doprinjeli onome što se desilo ... ali očito je opći dojam da je Vettel počeo gubiti živce jer ga Webber pobjeđuje, što mu nije dobro za imidž, a Webber je očito vidio priliku da ugrabi naslov prvaka (last chance) i jednostavno ne želi popustiti Vettelu samo zato jer on i ekipa misle da je to ok ...

ja sam vjerovatno u cijeloj prici subjektivan jer mi je Vettel drag koliko i Schumacher, pa i nisam neko mjerilo :zubo:

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.