Jump to content

Moja mašina


Patrik

Recommended Posts

Evo, konačno sam počeo nešto raditi na mom cliju.

Ovu sedmicu ili drugu, kako bude stanje idem na stavljanje zadnjeg protočnog lonca, i možda i srednjeg, dvije muhe jednim udarcem.

Ali evo danas stigle nove ledice, prije sam imao neke slabije, ali ove bogami svijetle pošteno. Samo neznam kako cem ih izvadit van, jer sam morao malo sa nožićem poškrnjati da bi uopće išle nutra. Ma nekako cem... do tada neka svijetle....

100608_181048.jpg

100608_181038.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Wow! Samo tako nastavi. Samo gas!

Link to comment
Share on other sites

moras dignuti slike na forum, kao sta kaze pravilo kod prezentiranja svog sveobuhvatnog projekta:ž

Za podforum Projekti & DIY OBAVEZNO je uploadanje slika vasih projekata na forum. Nemojte koristiti nikakve druge servise za hostanje slika.

Link to comment
Share on other sites

Ajde ajde, moraš se malo više potrudit da se to naziva projektom! :dobroje:

eh...napravio bi ja njemu i leliku na krovu pa da leti ko helihopter...ali ja još nisam našao drvo na kojem rastu kune... zato polako.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Evo došla neka lovica pa su se kupili xenoni i k&n gljivara.

Xenoni su 4300k, došli su me oko 400 kuna s poštarinom i super sam zadovoljan. Svijetle čist bijelo. Najprije sam narihtao svijetlo da mi tuče ful za dolje, jer sam se bojao da ne smetam ljudima iz drugog smijera. Pošto sam nekoliko frendova zamolio da idu ispred mene i da mi dolaze u susret, rekli su mi da nimalo ne blješti. Zato sam stavio na broj 1 i tako cun držati neko vrijeme. Ako bude ko zablendao vraćam gore.

A K&N je priča za sebe...vuuup vuup...hhehe. smješak na lice... za sada sam ga stavio direktno na usis, ali u planu je cijev od inoxa i napraviti mali kalup od stakloplastike da vuče svijež zrak.

E i posebno bi zahvalio korisniku Fobyu na odličnoj temi kako se skida prednji branik.

Evo malo slikica. Bude još toga. :))

skidanje branika

post-9976-007541000 1286292082_thumb.jpg

k&n

post-9976-042456600 1286292109_thumb.jpg

Edited by Patrik
Link to comment
Share on other sites

Nije li ti ova gljiva previše izložena temperaturi motora???

Bojim se da bi na valjcima s njom auto pokazivao manju snagu nego userijali sa običnim filtrom...

Link to comment
Share on other sites

Nije li ti ova gljiva previše izložena temperaturi motora???

Bojim se da bi na valjcima s njom auto pokazivao manju snagu nego userijali sa običnim filtrom...

to je samo privremeno, čisto da mi bruji unutra. Sutra idem po inox cijev, koja ce biti lagano zakrivljena za napred, i u fazi sam izrade kalupa od stakloplastike, u kojeg ćem dovest cijev sa sviježim zrakom.

newbie....heheh ispalo da je isti...prodan on vec :))

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Evo nabavio inox cijev, tip mi je stavio i koljeno i sve ljepo zavario.

post-9976-063730400 1290350840_thumb.jpg

Danas sam sve to stavio gore, i nabavio aluminijsku savitljivu cijev da mi piha zrak u gljivu...

Još se to treba sve učvrstit i malo ljepše napravit...ali super zadovoljan.

post-9976-051610200 1290350993_thumb.jpg

post-9976-016807000 1290351138_thumb.jpg

post-9976-089471000 1290351063_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Evo da predstavim i moj novi auto.

Škoda Octavia 1.9 TDI, 2003 g.

Serijala 90 ks, čip na oko 130ks( stv ide brutalno), nakon clijevih 75ks, ovo je čisti orgazam.

U planu felgice i muzikica, niš posebno.

post-9976-064352200 1326813998_thumb.jpg

post-9976-003923500 1326814009_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Sam se tjera... :zubo:

Š - šofer

K - kvari

O - ovaj

D - dobar

A - auto

:D

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.