Jump to content

info clio 1.8 16v


ivan46

Recommended Posts

Imam clio 1.8 16v, u papirima mi piše da auto ima 90 kw,gledao sam po internetu i nisam naišao da je takav motor bio u proizvodnji, pa me zanima dali netko zna nešto više, dali postoji motor 1.8 16v sa 90kw ili je došlo do greške u papairima

Link to comment
Share on other sites

To bi bilo nekih 120ks.. Vjerojatno je greska. Prve verzije bez cat-a imaju 136ks, a sa 131ks barem bi tako trebalo biti.

I pitanje dal je auto u avatru tvoj? Tj. zeleni 1.8 16v..

Edited by BALEV
Link to comment
Share on other sites

Imam clio 1.8 16v, u papirima mi piše da auto ima 90 kw,gledao sam po internetu i nisam naišao da je takav motor bio u proizvodnji, pa me zanima dali netko zna nešto više, dali postoji motor 1.8 16v sa 90kw ili je došlo do greške u papairima

morao bi biti ili 99kv ili 101 kv drugi ne postoje tako da mora biti greska u papirima

Link to comment
Share on other sites

najvjerojatnije je netko pogrijesio u ukucavanju ali na tehnickom nebi trebo imat problema

di je granica kw za osigranje :nezna:

Link to comment
Share on other sites

tocno 85-110, taman lijepo petarda ude u tu klasu (88) :ljut:

Link to comment
Share on other sites

tako je to je moj

Mislim da je to jedini u Hr u toj boji... dugo je bio u Zg pa nesto.. sad znam gdje je ;)

Link to comment
Share on other sites

Da ja isto nisam naišao na ventilera u zelenoj boji, čak sam tražio po internetu nebih li naišao na kojeg, ali našao sam jednog u Engleskoj i to je bilo to.

Evo koja slika

post-9240-000432800 1277145855_thumb.jpg

post-9240-081965000 1277145893_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

uf to je onaj od mupa sta je bio na pola :frown:

Tak nekak..

Link to comment
Share on other sites

sorry ed ali hans je u pravu auto je bio kod soe-e ili ti sigurnosno obavještajne agencije

Edited by ivan46
Link to comment
Share on other sites

ja otvarao radni nalog za servis....

Hans ti onda moraš znati dali je auto bio teže udaran?

Link to comment
Share on other sites

A rečano je da je popravljan u ovlaštenom servisu, točnije kod Štarkelja, u servisnoj knjižici je upisan samo prvi servis, a po sadašnjem stanju distribucije na motoru nebih rekao da je baš često bio kod ovlaštenog servisera

Link to comment
Share on other sites

Znao sam da je bio u vlasnistvu neke drzavne sluzbe povezane sa MUP-om ili sl.

Cuo sam da je bio zabijen i nakon toga ga nisam vise viđao..ako se dobro vozi i ako nema "vidljivih" popravaka onda nije nis strasno..

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.