Jump to content

Dali koristite pojas u toku voznje?


vedranmika

Dali koristite pojas u toku voznje?  

376 members have voted

  1. 1. Dali koristite pojas u toku voznje?

    • 1- Stalno vezan/a
      268
    • 2- Samo po gradu
      0
    • 3- Samo van grada
      20
    • 4- Rijetko
      18
    • 5- Ne koristim pojas
      9


Recommended Posts

Uvijek se vezem, a namjerno nisam iskljucio pistavac zbog suvozaca pa se onda i oni vezivaju, a da nista ne govorim hehehehehehe

Nazad su dvije djecje sjedalice, a djeca se uvijek vezivaju.

Link to comment
Share on other sites

Kod mene pisti samo vozacki.
Kod frenda bmw pisti i suvozacki. Ja se vezem, ali on ne. Njemu ne smeta, a ja popizdim od pistanja. Na kraju pametniji popusti. Sam auto prestane tulit.

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Kod BMW-a je problem kaj takav milozvucan "dling" ima da mi je gust slusat. XD

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Imali na poslu službenu mazgu 6 iz čini mi se 2007 pa do negdje cca 2012. Iako ima kolega koji se nikad ne vežu, jedan u privatnom autu samo ima samo onu kopču da mu ne pišti i tako se vozi stalno. E na toj mazgi su se svi vezali. Auto prvo polako ide piip piip, nakon kraćeg vremena ide glasnije, onda ubrza: pipipipipip... Do tuda su još nekako izdržavali ovi tvrdokorni nevezeri, ali nakon nekoliko minuta mazga pišti kontinuirano piiiiii... nekom ružnom frekvencijom i ne prestaje dok ne zakopčaš pojas. Ne znam nikoga da je izdržao do kraja tako da nisam siguran da li prestane ili ne [emoji4]

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.