Jump to content

Clio Renaultsport Concept


ip

Recommended Posts

hm ove škrge (tj detalj sa slike) mi se jako svidjaju. daju vozilu potentnost...

ostalo je ok. cajgeri su mi nešt čudni al pr

Link to comment
Share on other sites

Ne obraćaj baš puno pozornost na interijer, jer će se on do proizvodnje skroz promijenit, ovo je koncept...dizajnerski hokus pokusi...moraju se i oni malo ispuhat.

<{POST_SNAPBACK}>

ma je imaš pravo. al ono imho.

reko već i stavio bi definitivno "prozračne" diskove. Ja baš ne volim pretjerano crvenu boju al moram priznat da je ova sa slika odlična...

stvarno se rijetko vidi tako dobro pogođena boja.

i da zabodarvih nešto slično kak ima ovaj oko mjenjača kemijam i ja u svom Cliu.

kad bude gotovo fotke će bit na netu. opće ne znam kak ću to izvest al probat ću.

Edited by Stardust
Link to comment
Share on other sites

Ja sam oduseljven kako auto izgleda!!! :hail: To je stvarno rijetkost da mi se neki auto tako svidi.. :zubo:

I nadam se da ce serijski model sto manje odstupat od ovoga (u unutrasnjosti sigurno hoce), jer je ovaj pun pogodak.. Imat cu ga kad tad! :tup:

I cajgeri mi se svidjaju, iako su mogli ugurat negdje i pokazivac temperature ulja... :kava:

Link to comment
Share on other sites

Izgleda fenomenalno al' isto ce bit promjena (valjda na bolje) dok ne ide u proizvodnju...

<{POST_SNAPBACK}>

Ma gdje ce nabolje, bolje od ovoga nemoze :hura::hura:

Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li je neko primijetio raspored brzina na mjenjacu? I izgleda da nema onog prstena za podizanje? :??:

Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li je neko primijetio raspored brzina na mjenjacu? I izgleda da nema onog prstena za podizanje? :??:

<{POST_SNAPBACK}>

Tog prstena ti nema niti Modus, niti Clio dCi 105...zapravo ogroman postotak Renaulta koji se trenutno prodaju ga više nema. Uskoro ga neće imati niti jedan.

Link to comment
Share on other sites

Koliko se ja sjecam, IP je pisao da Renault napusta koncepciju s prstenom za ubacivanje u rikverc, tj., nece vise biti rikverc gore preko prve, nego uvijek dolje preko zadnje brzine...

Link to comment
Share on other sites

Koliko se ja sjecam, IP je pisao da Renault napusta koncepciju s prstenom za ubacivanje u rikverc, tj., nece vise biti rikverc gore preko prve, nego uvijek dolje preko zadnje brzine...

<{POST_SNAPBACK}>

Hm, good to know... nisam znao za to.... ima li neko objasnjenje zasto? Jer meni je to predobro rjesenje... :kava:

Link to comment
Share on other sites

Ne znam, vjerojatno je lakse postici dobre performanse mjenjaca s takvim rasporedom brzina..

Link to comment
Share on other sites

Hm, good to know... nisam znao za to.... ima li neko objasnjenje zasto? Jer meni je to predobro rjesenje... :kava:

<{POST_SNAPBACK}>

...a tko će ti znat zašto, valjda sad znaju nešto što prije nisu :laugh:

Meni je osobno bolje ovako kako je u Modusu i ostalim novim Renaultima, ipak sam se ja dvije godine zabavljao sa Fićekima, pa mi je drago da se vraća na staro :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Hm, good to know... nisam znao za to.... ima li neko objasnjenje zasto? Jer meni je to predobro rjesenje... :kava:

<{POST_SNAPBACK}>

koje ovo s prstenom? ili bez :tup:

Link to comment
Share on other sites

koje ovo s prstenom? ili bez :tup:

<{POST_SNAPBACK}>

Pa sa prstenom..... meni osobno barem.... jer na Saxu od starog je R ovako desno-natrag... i uvijek krci...

U golfovima 2. i 3. ono dole-lijevo-naprijed - uvijek krci...

Na svim renaultima ili opelima koje sam vozio nikad nista.... :??:

Link to comment
Share on other sites

Pa sa prstenom..... meni osobno barem.... jer na Saxu od starog je R ovako desno-natrag... i uvijek krci...

U golfovima 2. i 3. ono dole-lijevo-naprijed - uvijek krci...

Na svim renaultima ili opelima koje sam vozio nikad nista.... :??:

<{POST_SNAPBACK}>

Meni na Modusu ne krči, ali na C3 mi krči katkad...Nema to puno veze za prstenom...

Link to comment
Share on other sites

jeste primjetili da ima 4 pedale?

:??:

i da napokon ima napred ovak po slici mjesta za 16cm zvučnike u vratima.

:hail:

Link to comment
Share on other sites

Koliko se ja sjecam, IP je pisao da Renault napusta koncepciju s prstenom za ubacivanje u rikverc, tj., nece vise biti rikverc gore preko prve, nego uvijek dolje preko zadnje brzine...

<{POST_SNAPBACK}>

:??: Safrane 95. godište rikverc preko 5 brzine bez prstena :bigl:

Link to comment
Share on other sites

I cajgeri mi se svidjaju, iako su mogli ugurat negdje i pokazivac temperature ulja...  :kava:

<{POST_SNAPBACK}>

auto mi djeluje predobro. dashboard izgleda predivno! :hearts;

sla

Link to comment
Share on other sites

Guest Ljiljana

Mrak je načisto ... pogotovo u ovoj crvenoj bojici :klap::klap::hearts; Ludilo od afutića :hail:

Posebno mi se sviđa fantastičan volan ... auuu koja igračka :hail::hail:

Edited by Ljiljana
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.