Jump to content

Aloha Renault Ekipi


RAINy

Recommended Posts

Aloha,:hura:

evo da se i ja pridružim ovoj cijenjenoj net ekipi sa renault iskustvom.

Naime, ukazala mi se je povoljna kupnja grand scenica iz 2007 g. (IV mjesec) jer uz moju više-članu zajednicu (3. djece + žema)

više nismo imali mjesta i komoditeta u vožnji sa manjim autićem ....

renault-scenic-2007-3.jpg

Auto je kupljen na s-leasing na dvo-godišnju otplatu. Kako sam se nakon dužeg vremena opet vratio renaultu kao svojoj studentskoj ljubavi (renault 18)

odlučih se priključiti zajednici renault fanova u pitanjima i odgovorima (druženjima ako postoje) na Renault teme. Iz Zagreba sam te molim admine da mi omoguće pristup profilu jer mi se javlja

nekakav error ([#10245] You are not permitted to view member profiles.) kada želim koregirati i nadopuniti informacije o sebi te pristup ostalim temama na forumu.

Još jednom hvala na dopuštenju biti član ovog velikog i lijepog renault net-worlda uz renault pozdrav ...

:zubo: Dado:zubo:

Edited by RAINy
Link to comment
Share on other sites

:welcome1::servus::piju::yeah:

Kako sam se nakon dužeg vremena opet vratio renaultu kao svojoj studentskoj ljubavi (renault 18)

ahhh renualt 18 :( ... još ga nisam prežalio ...

Link to comment
Share on other sites

ono ti je pravo prezime ili? :) na PM mi posalji pravo ;) pa onda pristup :hey:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.