Jump to content

Clio RS


GTT

Recommended Posts

rekao mi je frend koji je isto na ovom forumu da ga vida cesto i da djeluje ok, mozda mi je jos nesto rekao, ako dode sad na msn ga uputim ovdje pa da napise sta zna...

Link to comment
Share on other sites

evo sad se cuo sa frendom, nezna puno, kaze da misli da je lik 2. vlasnik i da je isao s njim u skolu ali 3god stariji...hahah, ovaj, mogu pitati jos malo frenda drugog koji tamo blizu zivi i parkira...bo, javim sta saznam

Link to comment
Share on other sites

Ma zanima me jel bio zavaljan? Jel netko zna auto, vlasnika, kako je održavan? THNX! :)

Link to comment
Share on other sites

tesko cu ti doznati to, ali probam :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

neznam ti nis bitno o tom autu al ga sretnem u prolazu i opci dojam je :dobroje:

bilo bi ti super kad bi ti ga netko mogao otic pogledati(podrazumijeva se da zna di i sta treba gledati a ne povrsno) od nas Ri gamadi, ja idem u petak na godisnji a imam masu stvari jos za obaviti tako da ti necu obecati al ako stignem drage volje cu ti to obaviti.

sta ga mislis za sebe uzeti? kombinacija za 106 ili keš?

Link to comment
Share on other sites

Jok, za jako dobrog frenda me zanima, a pošto radi puno van HR, ja bi se tako i tako brinuo o njemu dosta vremena, pa eto, zanima nas ;)

Link to comment
Share on other sites

- najvj. kupljen u autokuci Betil prije mozda 2 godine.

- auto izgleda jako uredno, i ne vozi se bas cesto koliko sam primjetio

to je za sad sta sam saznao...

Link to comment
Share on other sites

- najvj. kupljen u autokuci Betil prije mozda 2 godine.

- auto izgleda jako uredno, i ne vozi se bas cesto koliko sam primjetio

to je za sad sta sam saznao...

i nogom u dupe je korak naprijed :)hvala ruske, ak kaj cujes il ssaznas ili netko od Ri ekipe, nek piše :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.