Jump to content

Formula 1 Eni Magyar Nagydij 2010


Blue_Fatal1ty

Recommended Posts

Zamislite Shumachera u Virginu gdje bi ga pretekli 40 puta u utrci. Čovjek bi završio u zatvru.  :laugh: 

hahahah lol

ja sam rekao davne 2002. da ako msc ode voziti za minardi da cu svejedno navijati za njega, drzim se toga...iako imam jos ostale favorite (vettel, webber, kubica...) sve dok brawn neda pobjednicki bolid skrojen po mjeri msc-a

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 100
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Blue_Fatal1ty

    17

  • Ruske

    16

  • jeims

    12

  • Megane16v

    9

Top Posters In This Topic

Posted Images

...istina je da u trenutku uz zid rubens je bio IZA msc, valjda vas oci ne varaju...

biti iza znači biti iza stražnjeg kraja, i sva sreća da je pitwallu došao kraj, jer pitanje kako bi ono završilo ... ono ni superman pri 290 ne bi mogao izračunati na cm ... to je sve što ću reći o ovom slučaju ... sve ostalo je suvišno ...

bravo Petrov, odlično odovženo ... kad mu se Barichello maknuo, počeo je radit krugove brže od masse i odvajati se od hulkenberga. Bemti lollipop tipa kojemu je osnovni zadatak pazit na promet. šteta jer je i kubica imao jaku utku ... sve je zakuhao rosberg kojem je guma ispala i nastavio je jako sporo kroz boks. sve u svemu sva sreća da nitko nije izginuo u tih 30 sekundi straha.

Bravo Alonso, bravo Webber ... Vettela je IMO nasadila ekipa, jer su mu vjerovatno javili da otovri razmak za Webbera, a on je to malo predoslovno shvatio :zubo: ... nije mu prvi put da to radi, u Valenciji je prošao nekažnjeno ...

sve u svemu neloša utrka sa dovoljno događanja i žao mi je da Reanult nije uspio izvući više iz ove utrke ...

Link to comment
Share on other sites

Ovo što je Šumi napravio je grozno, i to je neiskrivljena činjenica. Ali on formalno nije prekršio ni jedno pravilo. Nije krivudao po pisti, već je zatvarao sa jednim potezom. Zid? Da, bio je blizu. Alonsko je izguran od Kubice kad ga je prešao preko trave. Nitko se ne pita da je tamo bio zid, da li bi se spizdio Alonso guranjem u zid od strane Kubice? Bi.

Opet, s druge strane, Rubens je mogao i na vanjsku stranu, ali obojica vrlo dobro znaju da je unutarnja strana obrambena putanja, i tko tamo dođe prvi, taj je na konju. Zato je i donekle razumljiv potez Šumija. Nije opravdanje, ali donekle se može razumijeti. Bez obzira što smatram da ni jedno pravilo nije prekršeno (kao recimo što radi Hamilton, ili Vettel), ipak smatram da je kazna potrebna, jer ubijanje nije cilj formule.

Mada je jednom davno jedan poznati i većini jako drag i neprežaljen vozač rekao doslovce ovo: Plaćaju me da pretičem, a ne da puštam protivnike. :nezna:

Link to comment
Share on other sites

Ovo je samo još jedan dokaz da je Michaelov povratak u oktanski cirkus velika pogreška. Na kraju će ga se pamatiti kao gnjidu po ovakvim potezima i lošim rezultatima jer je dopustio da sada svi na njemu oštre qurac. :ljut:

Primjetili ste sigurno da svako pretjecanje Scumija kamare pomno prate kao spektakl .

Zbog onoga jučer više ni u mojim očima neće biti onaj koji je bio do sada. :assh:

Što se trke tiče, ne volim ove staze na kojima je malo mjesta za pretjecanje ali eto, nije trka bila potpuno starilna.

Petrov je uhvatio svoj najbolji plaman do sada i to je veliki plus i za Renault. Žao mi je Kubice ali nadam se da su žuti u ostatku sezone na dobre plasmane i da se neće zadovoljavat samo mrvicama.

Što se Vettela tiče, očito da nije dorastao ulozi u kojoj se našao i ne može se nositi s bremenom koje su mu natovarali još na početku karijere u F1 progasivši ga velikim vozačen, budućim prvakom i novim Michaelom Schumacherom.

Mislim da još nije spreman na to.

Link to comment
Share on other sites

Ovo što je Šumi napravio je grozno, i to je neiskrivljena činjenica. Ali on formalno nije prekršio ni jedno pravilo. Nije krivudao po pisti, već je zatvarao sa jednim potezom. Zid? Da, bio je blizu. Alonsko je izguran od Kubice kad ga je prešao preko trave. Nitko se ne pita da je tamo bio zid, da li bi se spizdio Alonso guranjem u zid od strane Kubice? Bi.

ali tamo nije bio zid ... usporedba ti nije na mjestu, jer to je situacija za koju vrijedi "Plaćaju me da pretičem, a ne da puštam protivnike." ... ovo je bila brzina 209 km/h i ravan pravac

ne, nije počinjena povreda pravila, ali ili je ovaj toliko lud da je svjesno to išao raditi (što sumnjam) ili nije obračao pozornost gdje je i šta je i da je zid tu (što je sramotno za nekoga sa takvim iskustvom)

Opet, s druge strane, Rubens je mogao i na vanjsku stranu, ali obojica vrlo dobro znaju da je unutarnja strana obrambena putanja, i tko tamo dođe prvi, taj je na konju. Zato je i donekle razumljiv potez Šumija. Nije opravdanje, ali donekle se može razumijeti. Bez obzira što smatram da ni jedno pravilo nije prekršeno (kao recimo što radi Hamilton, ili Vettel), ipak smatram da je kazna potrebna, jer ubijanje nije cilj formule.

sam rubens je izjavio da mu nije bilo jasno zašto MS nije zauzeo obrambenu putanju, a i žalio se prije da kasno zatvara i ulazi u putanju ...

Što se Vettela tiče, očito da nije dorastao ulozi u kojoj se našao i ne može se nositi s bremenom koje su mu natovarali još na početku karijere u F1 progasivši ga velikim vozačen, budućim prvakom i novim Michaelom Schumacherom.

Mislim da još nije spreman na to.

potpis :dobroje:

Edited by MaxLuppo
Link to comment
Share on other sites

ako baš oćete u detalje otić onda je tu i rubinjo trebao pobrat kaznu jer je shumija prestigao izvan staze tj. izvan bijele linije. :rotfl:

Hahahaha! ;D ;D

Link to comment
Share on other sites

ali tamo nije bio zid ... usporedba ti nije na mjestu, jer to je situacija za koju vrijedi "Plaćaju me da pretičem, a ne da puštam protivnike." ... ovo je bila brzina 209 km/h i ravan pravac

ne, nije počinjena povreda pravila, ali ili je ovaj toliko lud da je svjesno to išao raditi (što sumnjam) ili nije obračao pozornost gdje je i šta je i da je zid tu (što je sramotno za nekoga sa takvim iskustvom)

sam rubens je izjavio da mu nije bilo jasno zašto MS nije zauzeo obrambenu putanju, a i žalio se prije da kasno zatvara i ulazi u putanju ...

potpis :dobroje:

Ne kužim što si mislio reći. :nezna:

Ne vadi dijelove iz konteksta, već pročitaj sve još jednom i vidjet ćeš da i ja osuđujem Šumija. Ali nemojmo otvarati Pandorinu kutiju i koje bi svašta moglo izaći.

A što se tiče sramote, mislim da pri brzinama većim od 200 km/h nitko ne razmišlja o sramotnim stvarima koje mu se ne bi mogle desiti zbog njegovog iskustva. Osim toga, Šumiju se i na zadnjoj utrci u sezoni, kada se odlučivala sezona, ugasio motor. Znači sve je to ljudski. Nitko nije prokomentirao LET Webera prije nekoliko utrka. Da li je to plod nepromišljenosti, skoro pa svjesno ubijanje drugog vozača, da li je to vozačka pogreška itd itd. Hebiga ekipa, malo objektivizma. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Ne kužim što si mislio reći. :nezna:

Ne vadi dijelove iz konteksta, već pročitaj sve još jednom i vidjet ćeš da i ja osuđujem Šumija. Ali nemojmo otvarati Pandorinu kutiju i koje bi svašta moglo izaći.

A što se tiče sramote, mislim da pri brzinama većim od 200 km/h nitko ne razmišlja o sramotnim stvarima koje mu se ne bi mogle desiti zbog njegovog iskustva. Osim toga, Šumiju se i na zadnjoj utrci u sezoni, kada se odlučivala sezona, ugasio motor. Znači sve je to ljudski. Nitko nije prokomentirao LET Webera prije nekoliko utrka. Da li je to plod nepromišljenosti, skoro pa svjesno ubijanje drugog vozača, da li je to vozačka pogreška itd itd. Hebiga ekipa, malo objektivizma. :roll:

sad sam vidio da sam napisao da su išli 209 km/h :fucka: ... bolje rečeno 290 :laugh: ... ne izvlačim iz konteksta, nego mi je bzvz usporedba, jer da je zid tamo di je Alonso išao preticati, alonso ne bi išao preticati, ili Kubica ne bi preticao ... samo na to je bio moj osvrt

ne razmišljaš o mogućim posljedicama svojih postupaka pri brzini od 200 km/h??!

što se tiče leta webbera, napisao sam da smatram da je njegova nepromisljenost i greška, jer nemaš što tražiti u zavjetrini bolida koji je 4 sec po krugu sporiji, i to 500 metara pred zavoj ...

Link to comment
Share on other sites

necu nista komentirati, netko je vec rekao ono sta je tocno i dao jednu usporedbu sa jedne trke prije...to je to... :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

necu nista komentirati, netko je vec rekao ono sta je tocno i dao jednu usporedbu sa jedne trke prije...to je to... :dobroje:

Imenuj ga Ruske :klap: :klap: :klap:

Link to comment
Share on other sites

Nisam se previše uzbudio oko Schumaherovog poteza, to je za njega standardno devijantno ponašanje. Ne mora biti ni protiv pravila, ali ima onaj okus neetičnosti i to ga je pratilo cijelu karijeru.

Ono što je tužno i žalosno je što mu je sada samo to ostalo, prgav je, bahat i ne preza ni od čega, a nema ni elan ni bolid ni rezultate. Kao da se Tyson sad opet vrati i samo grize uši ljudima, bez ijednog udarca u protivnika.

Link to comment
Share on other sites

Nisam se previše uzbudio oko Schumaherovog poteza, to je za njega standardno devijantno ponašanje. Ne mora biti ni protiv pravila, ali ima onaj okus neetičnosti i to ga je pratilo cijelu karijeru.

Ono što je tužno i žalosno je što mu je sada samo to ostalo, prgav je, bahat i ne preza ni od čega, a nema ni elan ni bolid ni rezultate. Kao da se Tyson sad opet vrati i samo grize uši ljudima, bez ijednog udarca u protivnika.

Najveći potpis koji sam ikad potpisao od kad sam na forumu još od 2004.!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Najveći potpis koji sam ikad potpisao od kad sam na forumu još od 2004.!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dobroje:

:poljubi:

Link to comment
Share on other sites

Najveći potpis koji sam ikad potpisao od kad sam na forumu još od 2004.!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dobroje:

potpis na potpis teksta ... ali od 2008. :zubo:

Link to comment
Share on other sites

necu nista komentirati, netko je vec rekao ono sta je tocno i dao jednu usporedbu sa jedne trke prije...to je to... :dobroje:

vjerovatno ni ovo neće biti dovoljno Rusketu, ali nema veze ...

i btw. na snimci se lijepo vidi da se MS počeo braniti nakon što je barichello krenuo na unutarnju putanju i za barichella je bilo prekasno da krene na vanjsku jer bi svojim manevrom morao odustati od napada ili se razbiti u schumachera ...

Link to comment
Share on other sites

vjerovatno ni ovo neće biti dovoljno Rusketu, ali nema veze ...

i btw. na snimci se lijepo vidi da se MS počeo braniti nakon što je barichello krenuo na unutarnju putanju i za barichella je bilo prekasno da krene na vanjsku jer bi svojim manevrom morao odustati od napada ili se razbiti u schumachera ...

OK shvatili smo. Šumi je pogriješio, i javno se ispričao. Hoćemo sad na lomaču s njime? :nezna:

Ili da povežemo zadnje dvije utrke ovom zamišljenom rečenicom: Michael, everyone is faster than you. Can you confirm you understood that message? :zubo: :zubo: :zubo:

Link to comment
Share on other sites

OK shvatili smo. Šumi je pogriješio, i javno se ispričao. Hoćemo sad na lomaču s njime? :nezna:

nema potrebe, ovako je zanimljvije :zubo:

Ili da povežemo zadnje dvije utrke ovom zamišljenom rečenicom: Michael, everyone is faster than you. Can you confirm you understood that message? :zubo: :zubo: :zubo:

:klap:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Svakako zaslužuje :dobroje: (chipao si 1,2 16v jesi pisao gdje o tome ?)

Jesam chipao, i mislim da nisam pisao o tome nešto posebno. :fucka:

Link to comment
Share on other sites

bla bla bla...razapnite me, ali ja mislim da je covjek car najveci, moras imati muda i vozackog iskustva da ostavis i taj centimetar, jer kao sta ste vidjeli, rubens je prosao, da ga ovaj zatvorio skroz nebi prosao, dignuo bi nogu s gasa i bok...a to sta usporedujes igre sa realnosti je djetinjasto, a kad sam pogledao ispod avatara koliko god imas sam se iznenadio...

ali nema veze, necu soliti sad tu, po meni je rubens imao muda celicna, i svaka mu cast na prelasku, a i svaka cast na borbenosti schumachera i takve voznje do zadnjeg rizika, i ja sam se prepao bome, ali to je dodatno zacinilo trku...

a vase gluposti da ga baniraju 2 trke, ma dajte molim vas, da je bio sudar u zid i s**nje, e onda da, ali ovo je po meni proracunato toliko da bude rizika i da nije bio to covjek koji ima skoro 300 GP-a za sobom, mislim da bi svako drugi pustio gas...

Nije ti prvi put da sereš bezveze pa me polako živciraš.

Možda sam za tebe djetinjast al sam ipak osobno vidio kak izgleda 330km/h u autu, i sam vozio oko 270, a nedavno imao prilike prvi puta probati voziti u Novom Marofu i go cart. Malo đubre od 30KS i 100kg nabere i 150 al sfali staze. Šteta kaj je riknuo nakon 3 kruga. Sa slabijim modelom koji ide oko 93km/h sam radio 1 min 3,5sek kaj je jako dobro s obzirom da je frend koji se natječe s tim radio 1min 2,5sek.

Ak te muče moje godine i misliš da sam star onda si ti šmrklivec ili balavac. Izaberi...

Slobodno me banirajte na 2 mjeseca. Hvala unaprijed. :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Nije ti prvi put da sereš bezveze pa me polako živciraš.

Možda sam za tebe djetinjast al sam ipak osobno vidio kak izgleda 330km/h u autu, i sam vozio oko 270, a nedavno imao prilike prvi puta probati voziti u Novom Marofu i go cart. Malo đubre od 30KS i 100kg nabere i 150 al sfali staze. Šteta kaj je riknuo nakon 3 kruga. Sa slabijim modelom koji ide oko 93km/h sam radio 1 min 3,5sek kaj je jako dobro s obzirom da je frend koji se natječe s tim radio 1min 2,5sek.

Ak te muče moje godine i misliš da sam star onda si ti šmrklivec ili balavac. Izaberi...

Slobodno me banirajte na 2 mjeseca. Hvala unaprijed. :dobroje:

Nemoj se nervirati oko Rusketa, ionako ga nitko više ne doživljava ozbiljno.

Link to comment
Share on other sites

Nemoj se nervirati oko Rusketa, ionako ga nitko više ne doživljava ozbiljno.

:hail:

BTW: ko će otvorit topik za spa?

Trebalo bi opširniji tekst o tome jer je to ipak najlegendarnija staza u f1 kalendaru! :)

Link to comment
Share on other sites

:hail:

BTW: ko će otvorit topik za spa?

Trebalo bi opširniji tekst o tome jer je to ipak najlegendarnija staza u f1 kalendaru! :)

Imaš PM! :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Nemoj se nervirati oko Rusketa, ionako ga nitko više ne doživljava ozbiljno.

I to je to?

Odgovor na dotični post treba izgledati tako? :klap: :klap: :klap:

Edited by kokosar
Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.