Jump to content

Probne tablice


Guest

Recommended Posts

Zanima me koji je postupak za dobivanje probnih tablica? Treba li auto na tehnički ili ne? Koja je cijena probnih tablica?

Trebale bi mi za tehnički ispravan auto kojem je istekla registracija, a nalazi se u Zg pa ga trebam dovest do Zagorja.

Link to comment
Share on other sites

jedino kaj znam je da moraš imati policu osiguranja... to možeš ugovoriti neku koja vrijedi par dana... za ostalo :nezna:

Link to comment
Share on other sites

meni rekli da za odjavljeno auto nakon kupoprodaje mogu dobit na 3 dana probe i da se izdaju u PP gdje je auto bilo zadnje registrirano, tj. gdje je odjavljeno.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

BUMP

ovo je nevjerojatno, surfan netom i postoji 100 različitih priča i procedura oko nabave probnih tabli. ima li tko iskustvo iz prve ruke? triban otić po auto koje je u ZG, neregistrirano i u voznom stanju, koja je procedura? hvala

Link to comment
Share on other sites

BUMP

ovo je nevjerojatno, surfan netom i postoji 100 različitih priča i procedura oko nabave probnih tabli. ima li tko iskustvo iz prve ruke? triban otić po auto koje je u ZG, neregistrirano i u voznom stanju, koja je procedura? hvala

Otprilike, PU Zagrebačka na temelju ugovora kupoprodajnog ti daje probne tablice na 3 -5-7 dana da automobil prevezeš od točke A do točke B.

Točka A je Zg, a točka B Split-pretpostavljam.

Da li će te poslati na izvanredan tehnički ovisi koliko su zadrti u papirologiju,pa će te propustiti na lijepe oči.

Link to comment
Share on other sites

znam kada je frend kupio auto da je na tj dana platio cca 300kn probne table. s mogucnosti produljivanja... ali naravno nije niti on bedak. e vidis ovo sa osiguranjem i mene zanima.

Link to comment
Share on other sites

ak nije regan nije ni osiguran. jel odjavljen?

ne znam iz prve ruke, al mislim da ćeš morat na tehnički po probne tablice. gore je netko pisao da možeš "kupiti" osiguranje na par dana..

najbolje ti je nazvat mup i pitat za informacije. zatim nazovi bilo koju stanicu za tehnički pregled i vidi šta ti oni kažu pa ćeš bit pametniji.

i kad to riješiš, napiši koja je procedura! :D

Link to comment
Share on other sites

ja san zva mup u st pita me ženska šta će mi tablice ja kažen da san novi vlasnik da je auto odjavljeno i da ga trebam odvest na tehnički itd da se ne vozim bez tablica a ona da mogu sa kupoprodajnim i papirima ić u policijsku upravu di je auto bilo zadnje registrirano i uzet probe na 3 dana za prebacit ga do tehničkog itd. s tim da je auto bilo na IM rege pa mi se nije dalo ić gore po probe.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam prosli tjedan dizao probne pločice na policiji u zagrebu. Pokazao racun od auta, odjavljene knjizice (rabljeni auto kupljen u auto kuci). Dobio probne pločice samo za grad zagreb na 3 dana. Popunio nekakav obeazac uplatoi 45 kuna za tablice, 30 kuna biljega i uplatoi osiguranje koje me je kostalo 67 kn.

Link to comment
Share on other sites

Odes s odjavljenim knjizicama na policiju i trazis probne tablice. U obrazcu za dobivanje probnih tablica navedes kao razlog odlazak na tehnicki pregled. Ima jos jedna stvar, vozilo moze biti odjavljeno,ali mu tehnicki pregled moze vaziti. Tehnicki pregled vazi godinu dana, bez obzira jel vozilo odjavljeno ili ne. Ako ti tehnicki jos vazi, uplati osiguranje i odi na policiju po normalne tablice i imas registriran auto.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Znaci kupoprodajni ugovor,knjizice da je auto odjavljen i biljege i lovu se mora ponjeti za dobivanje tablica probnih?!

Sad me nesto interesira...jel moze to sve moj brat napraviti umjesto mene sa mojom osobnom?!

Znaci obaviti tu proceduru a da ja nemoram ici tamo?!

Link to comment
Share on other sites

Znaci kupoprodajni ugovor,knjizice da je auto odjavljen i biljege i lovu se mora ponjeti za dobivanje tablica probnih?!

Sad me nesto interesira...jel moze to sve moj brat napraviti umjesto mene sa mojom osobnom?!

Znaci obaviti tu proceduru a da ja nemoram ici tamo?!

Mislim da moraš osobno sve riješiti

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.