Jump to content

Ultimate clio 197


Zrmi RS

Recommended Posts

Oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo!

:doh::lool::hail: :iskidahseodsmijeha:

Link to comment
Share on other sites

I klik kad kreće.

Cek sto se ti sprdas?Pa nesprdas se sigurno meni, nego Renaultu tako da komentari nevezani za ovaj link nisu dobrodosli i off topic su.Nisi li ti moderator da to znas ili te moram podsjetiti da nije sve u prijetnji davanju warna/bana.Bolje daj neku korisnu informaciju vezanu za link a ne podhebavat. :wink:

Link to comment
Share on other sites

Oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo!

:doh::lool::hail: :iskidahseodsmijeha:

Jel ti smjesan link ili super glupava Durollerova izjava?

Edited by Zrmi RS
Link to comment
Share on other sites

Bit će smiješno ne vidjet superglupavog Zrmija na forumu par mjeseci...

Zezamo se malo, što hoćeš, sam si kriv kad si toliko iskomplicirao dosad oko svog Clia, žišku :dobroje:

A ovaj gore Clio turbo, sve je to lijepo ko to voli, a ko ne voli postoji Megane RS koji već ima taj motor, ali i bolji ovjes i ostale stvari tako da mi osobno nikad nisu bile napete takve prerade.

Link to comment
Share on other sites

Bit će smiješno ne vidjet superglupavog Zrmija na forumu par mjeseci...

Zezamo se malo, što hoćeš, sam si kriv kad si toliko iskomplicirao dosad oko svog Clia, žišku :dobroje:

A ovaj gore Clio turbo, sve je to lijepo ko to voli, a ko ne voli postoji Megane RS koji već ima taj motor, ali i bolji ovjes i ostale stvari tako da mi osobno nikad nisu bile napete takve prerade.

Da i?Objasni mi zbog cega?Jel ti mislis da ja zivim od ovog foruma i da me tvoje izjave i prijetnje strase?Pa ja sam vec rekao da meni nece biti zao i da me se trajno obrise.No to nije tema razgovora.A ti kao moderator nebi smio mene ici ajmo tako reci "zezati" iako znamo da je prcanje.I pod broj dva, sto sam ja to tako iskomplicirao na svom cliu?Jesi ti vozio moj clio da znas koji su problemi sve bili.Vidjeo bih tebe.A taj klik je rijesen tako da ja nista nisam izmislio kako vecina vas misli.No to nije tema kao sto ni tebi nebi smjela biti tema mene odmah prc prc, a stavio sam jedan normalan link na koju ocekujem normalne komenatre ako se to moze.A ako ne, nemoj mislit da me icije, ne samo tvoje "zezanje" moze sprijeciti da odgovorim u skladu s postom koji nije sukladan ovoj temi :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Ovo za ne vidjet te na forumu je bio prc prc jer si rekao da nije sve u prijetnjama warnom banom, vidiš da te uvijek dotaknu :)

Za klik je isto komentar na mjestu - ako si ga ti imao, zašto ga ne bi imao i ovaj gore tunirani...

Smiri doživljaj i uživaj u Cliu turbo, bilo bi dobro naći neki video gdje vozi jer ovaj s valjaka je bio već puno puta. I kakav je ovo hibrid ph2 i r27?

Link to comment
Share on other sites

Ovo za ne vidjet te na forumu je bio prc prc jer si rekao da nije sve u prijetnjama warnom banom, vidiš da te uvijek dotaknu :)

Za klik je isto komentar na mjestu - ako si ga ti imao, zašto ga ne bi imao i ovaj gore tunirani...

Smiri doživljaj i uživaj u Cliu turbo, bilo bi dobro naći neki video gdje vozi jer ovaj s valjaka je bio već puno puta. I kakav je ovo hibrid ph2 i r27?

To je ph 1 ali ima straznji difuzor s rupama za lonac od ph2.Naravno da nema sigurno lonac od obicnog sporta.Postavlja se pitanje mjenjaca i ostalog.Malo sam nasao o njemu i to zahvaljujuci Safranu ali vidim da je i Rene komentirao:))

Link to comment
Share on other sites

Kako je tek ovome tesko promjeniti zaruljicu u faru! Nadam se da ima xenon.

Link to comment
Share on other sites

Kako je tek ovome tesko promjeniti zaruljicu u faru! Nadam se da ima xenon.

e nema ga, pogledaj slike na fejsu zubo.gif inače je ovo prehebena ideja...meganov motor u clitača

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

pa nije to toliko ni skupa prerada, nadu se obicni RS-ovi 2.0T motori sa strujom, getribom itd...

joj, raskopo bi svoj R26 za ovo, samo 2 sjedala, špera , roll bar i gasss ...

stavit 2.0T iz R26 sa šperom, felgama, kočnicama itd ...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

jel r26r postojao uopće u prvom mjesecu 2007?

Nije. Najavljen je sredinom 2008., poceo se prodavati u 9. ili 10. mjesecu.

Edited by ip
Link to comment
Share on other sites

jel r26r postojao uopće u prvom mjesecu 2007?

Ljudi kupe fotić ili kameru, pa ne znaju uopće datum namjestit.

Filmić je friški od danas na youtubeu, pa pretpostavimo da je friška i priča...

Link to comment
Share on other sites

Totalna bezvezarija od projekta i ne vjerujem da je motor baš iz r26r, možda iz običnog r26.

nisam znao da ima razlike između tih motora

Link to comment
Share on other sites

I ja mislim da nema (iako su se pisale po forumu neke stvari, ali se ne sjećam više jesu li mijenjali motor ili mjenjač u odnosu na obični r26), a htio sam reći da mi odmah izgleda kao šuplja priča kad se ističe da je motor iz r26r jer to kao bolje zvuči nego iz običnog r26... sumnjam da je neki već razbijen od tako malog broja pa da je ovaj s Cliom mogao kupiti motor, a i da jest, nema neke značajne razlike...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest clio 197

Da li je ovo proradilo? Ja sam pokusao agregat 2.0t iz megana sporta ugurati u clia 1.5dci 2005, motor nije problem, vec dimenzije menjaca 6b!

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.