Jump to content

Radite li vi ovo ženama/curama?


Nile

Recommended Posts

ma ja svoju mogu vozit 200+ po horvačanskoj i da na pol spava , bez rijeci ... nikada nije prigovorila, kad je bivša počela kukat postala je bivša :)

ova je za sad najbolji suvozac plus kaj u meganeu vidi na kazaljku samo do 150 ... hihi školujte ih dečki , školujte ...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • newbie

    3

  • Ruske

    3

  • edyx26

    3

  • Krule

    2

Top Posters In This Topic

Moja se smjeska...par puta je malo izbecila oci,al sjedala su mi podosta plitka,pa je mozda i na rucnu zapela :D:D

Iako mi je najveci gust kad sam sam...onda se sam smijem,sam se preznojavam,a ak se ubijem,ubit cu sebe(nadam se samo sebe) :p:P

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Dule legenda video ti je bomba di si ga samo našao..... :dobroje:

Pošto sam sam trenutno onda moram staru i frendice strašit a to mi baš ide od ruke...... :bigl::rotfl:

Link to comment
Share on other sites

Svaki put se naježim na taj video! Uff!!!

EdiT: Na ovom video-u,ova nesreća šta počinje na 6:30sek, šta nije to bilo kod nas u Hrv, prije par godina, kad je ubio cijelu obitelj u tom autu!?

Edited by Damijan
Link to comment
Share on other sites

E sad lijepo, svi budjenje ujutro 10 minuta ranije i gledanje ovog videa. Mene je potaklo na razmisljanje

Link to comment
Share on other sites

E sad lijepo, svi budjenje ujutro 10 minuta ranije i gledanje ovog videa. Mene je potaklo na razmisljanje

@Dule

:dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Svaki put se naježim na taj video! Uff!!!

EdiT: Na ovom video-u,ova nesreća šta počinje na 6:30sek, šta nije to bilo kod nas u Hrv, prije par godina, kad je ubio cijelu obitelj u tom autu!?

Negro user_popup.png

Posted Today, 12:39 AM

u videu je i Ledenik frown.gif

Link to comment
Share on other sites

Danas vozio malo dužu relaciju i čitavo vrijeme mi se video vrtio po glavi. Ne znam da sam dva ili tri auta prestigao.. Ovo treba puštat ljudima koji tek polažu vozački i to prije svakog časa instrukcija tek da im se ureže u glavu. Dule svaka čast na videu

Link to comment
Share on other sites

ja volim pritisnut kad sam sam u autu..

kad vozim curu obicno skroz polako,lagana mjuza...uživam u njezinom društvu..

a opčenito kad vozim nekog u autu trudim se vozit lagano,ipak sam ja odgovoran za

svoje suputnike...

Link to comment
Share on other sites

ja volim pritisnut kad sam sam u autu..

kad vozim curu obicno skroz polako,lagana mjuza...uživam u njezinom društvu..

a opčenito kad vozim nekog u autu trudim se vozit lagano,ipak sam ja odgovoran za

svoje suputnike...

jel te cura tuče ak voziš brzo?

Link to comment
Share on other sites

jel te cura tuče ak voziš brzo?

Ma jedino ti mozes dobit batina od cure. :laugh: Sala, nemoj se odmah ljutit inace cu poslat zenu da te istuce :bigl:

Link to comment
Share on other sites

ja volim pritisnut kad sam sam u autu..

kad vozim curu obicno skroz polako,lagana mjuza...uživam u njezinom društvu..

a opčenito kad vozim nekog u autu trudim se vozit lagano,ipak sam ja odgovoran za

svoje suputnike...

Tak i ja vozim :dobroje:

A dok sam sam oderi :hura:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Pogledajući video od Duleta, kao i ako uzmemo u obzir nedavnu pogibiju djevojke kao suvozačice, a i jučerašnje utapanje dvojice kod Dubrovnika, danas i hodanje po cesti izgleda kao lutrija.

Naravno, nije sve tako crno, ali ipak, počevši od samoga sebe, često se svi osjećamo presigurni u sebe, svoj auto, ali ipak, ostali utjecaji na koje nemožemo utjecati, kao neki drugi vozač koji je isto tako siguran u sebe ili neki sasvim 10ti utjecaj na cjelokupnu situaciju i da vidiš belaja.

KAko i tema naslova kaže, moj odgovor je da, pa čak i sada kad znamo biti kao cijela obitelj u autu, volim se malo povesti brže kroz vrlo poznate ulice i praktički pregledne, no definitivno, ovaj video se treba pogledati s vrijeme na vrijeme da se ne zaboravi što se sve može dogoditi iz zaje****ije i onda se tu uništi nekoliko života, što sa mogućom smrću, invalidnošću, noćnim morama itd...

Iskreno, danas-sutra kad moji klinci budu bili u godinama kada će biti suputnici, a kasnije i samostalni vozači, neće biti mirnih noći, to već sada vidim i ako ikada bude nešto, samo se nadam da će biti materijalna šteta, jer ipak, lim je lim, a život je život.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Jooooooj najsladje je kad ti malo pritisnes gas a ona jadna suti ali zgrabi sjediste sa obe ruke sve se grci i nogama koci hhehehehehe

Link to comment
Share on other sites

Jooooooj najsladje je kad ti malo pritisnes gas a ona jadna suti ali zgrabi sjediste sa obe ruke sve se grci i nogama koci hhehehehehe

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Ovo mi je najbolje!!! Samo se nesmijes odvalit smijat, inace si najebo! :dobroje:

Edited by Ivan1902
Link to comment
Share on other sites

suti nasmijo sam se par puta pa pita sta ti je sta se smijes,reko gdje se necu smijat vidi majke ti onoga sa golfom lafo tuning itd. hahahahahahahhahaha

Link to comment
Share on other sites

Bolji je osjećaj kad sa suvozačicom na motoru izvodiš vratlomije. Tada ne čuješ vriskove ispod kacige već samo osjećaš kako se kao hobotnica steže oko tebe.

Držat će se tebe čvrsto čak i ako te ne voli. :rotfl:

Link to comment
Share on other sites

Bolji je osjećaj kad sa suvozačicom na motoru izvodiš vratlomije. Tada ne čuješ vriskove ispod kacige već samo osjećaš kako se kao hobotnica steže oko tebe.

Držat će se tebe čvrsto čak i ako te ne voli. :rotfl:

Haahhaahha dobar :klap::rotfl::tup:

Edited by edyx26
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Hehehe inace ne vozim brzo (nit imam s cim) al obozavam off road.. moja se uzasava off roada :zubo: jedamput sam ju vodil sa sobom na teren u Mrkopalj sa sluzbenim patrolom i nikad vise nije sjela samnom u sluzbeni auto :bigl:

Edited by NMT
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Hehehe inace ne vozim brzo (nit imam s cim) al obozavam off road.. moja se uzasava off roada :zubo: jedamput sam ju vodil sa sobom na teren u Mrkopalj sa sluzbenim patrolom i nikad vise nije sjela samnom u sluzbeni auto :bigl:

Moja Dina je loooda kad joj ne najavim naglo ubrzanje/kočenje/skretanje. Prije sam imao BMW kockicu 318 sa ništa elekronike i naša se vožnja po zagrebu svodila na:

Sad ću naglo krenit, sad ću naglo krenit, sad ću zakočit, i u jako puno slučajeva: "Sorry ljubavi ali stvarno nisam imao izbora."

Dosta puta mi je prolazila fora da će mi se počepit karburator od spore vožnje i da ga moram propuhat.. laugh1.gif Njen odgovor je večinom bio:"Pa nemožeš driftanjem motor propuhat!" zubo.gif

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.