Jump to content

TROMP 2010


Guest

Recommended Posts

AJMO POSTO IMA ZAINTERESIRANIH U NOVOM TOPICU OVO RIJESIT

nekako sam uzo zadnju nedelju u 9 mjesecu,ako ima tko sta pametnije neka kaze pa ce se promijenit lako

znaci 26.9.2010 u 10h na plitvicama u kaficu gdi i prosle godine

zadrti ponesi bonove :zubo::ahaa:

1-jantol + draga

2-ed-gst (za zenu vidim jos)

3-dadox + draga

4-coupe rs

5-petak

6-

7-

8-

9-

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 99
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • pufy

    13

  • jantol

    8

  • Coupe RS

    7

  • ZD1400RT

    6

Top Posters In This Topic

Posted Images

AJMO POSTO IMA ZAINTERESIRANIH U NOVOM TOPICU OVO RIJESIT

nekako sam uzo zadnju nedelju u 9 mjesecu,ako ima tko sta pametnije neka kaze pa ce se promijenit lako

znaci 26.9.2010 u 10h na plitvicama u kaficu gdi i prosle godine

zadrti ponesi bonove :zubo::ahaa:

1-jantol + draga

2-ed-gst (za zenu vidim jos)

3-dadox + draga

4-coupe rs

5-petak

6-PuFy + žena

7-

8-

9-

Link to comment
Share on other sites

Vidi Trompaša al su se skočili odjednom. Baš ovih dana (i malo duže) razmišljam o zadarskom meetu pa sam se sjetio TROMPA pa vidim da su jos neki meetinzi u diru pa mi je mozak otišao u safe mode. :zubo:. Meni je datum još predaleko da bi znao hoću li moći na TROMP (po trenutnom rasporedu ispada da radim), ali evo informacija za lokaciju i sl.

c/p 2009

Ime restorana tj. hotela je Plitvička Sedra <link. Na stranici imate i gastro ponudu pa možete vidjeti što se nudi te cijene.

Preko Google Maps-a se nalazi ovdje. Kliknite na mapu da se poveča. Kad se mapa poveča ispod logotipa Google kliknite na "Get Directions" i upišete odakle krečete i dobit ćete iscrtanu rutu kako doći do tamo te podatke koliko km imate za napraviti i za koliko ćete stići. Također imate opciju ako ćete korisitit autoput ili obićnu cestu.

Znači link za kartu: http://maps.google.com/maps?source=s_q&hl=en&q=restoran+sedra&vps=2&jsv=176c&sspn=52.947994,114.169922&ie=UTF8&hq=restoran+sedra+loc:&radius=15000.000000&split=1&ei=QZJ6TO_LGpupsQbIrs3TDw&sig2=kHvXCrzJfyaXjUZjdZBbsw&cd=1&usq=restoran+sedra&geocode=FVUjrgId9NTuAA&fb=1&view=map&cid=15703138137259932516&iwloc=A&ved=0CIQBEKUG&sa=X

Link za objekt http://www.restoran-sedra.hr/default.asp?Lang=HR

Ed, kakvi kuponi?

E, 26. je Formula u Singapuru!!! :fucka::cool:

Edited by ZD1400RT
Link to comment
Share on other sites

mjenjaj smjenu ne zanimas me :)

mislim da je najbolje da je nalaziste ko i prosle godine makar ja vise neznam tamo doc

nadam se da cu ove goine imat vozacku :zubo:

kuponi za picu :zubo:

Link to comment
Share on other sites

mjenjaj smjenu ne zanimas me :)

mislim da je najbolje da je nalaziste ko i prosle godine makar ja vise neznam tamo doc

nadam se da cu ove goine imat vozacku :zubo:

kuponi za picu :zubo:

Zato sam kartu gore stavio!!!! :mad:

Ne znam ja ništa o nikakvim kuponima! :fucka:

Bilo bi fino da se promjeni link na vrhu foruma. Nije Oldtimer, već Oldschool :zubo:

Link to comment
Share on other sites

1-jantol + draga

2-ed-gst (za zenu vidim jos)

3-dadox + draga

4-coupe rs

5-petak

6-PuFy + žena

7-Ivan46

8-

9-

Edited by ivan46
Link to comment
Share on other sites

1-jantol + draga

2-ed-gst (za zenu vidim jos)

3-dadox + draga

4-coupe rs

5-petak

6-PuFy + žena

7-Ivan46

8-MaxLuppo + draga

9-

10-

čisto informativno, u gužvi sam pa nemam baš vremena proučavati ... okvirno neki plan i program, odnosno kad je okupljanje i sl.

Link to comment
Share on other sites

nek neko promjeni naslov na forumu

29.09.2010 je srijeda

tu se vodee dogovori za 26. u nedjelju..

da nebi kasnije bilo naglih preokreta, dvojbi i sličnog..

Link to comment
Share on other sites

pufy još ćeš dodatno zakomplicirati. :laugh:

Dakle kao što u naslovu sada piše, 29. 09. 2010. je nedjelja i tog dana se vozi VN u Singapuru.

Vi kroz postove stalno provlačite datum 26. 09. koji je srijeda a ne nedjelja.:ahaa:

Link to comment
Share on other sites

nitko mene ne hebe 5% :frown: ... kad otprilike počinje to ujutro? oko 10h, oko 13h? ... volio bi spojiti ugodno s korisnim pa mi je bitno ...

Edited by MaxLuppo
Link to comment
Share on other sites

Maxx.. Ajde pročitaj sve postove..

Evo ja sam već u prvom uhvatil da se nađemo u 10h

ZD je nabacio iape do se to točno nalazi..

Vjerujem da će od kave nadalje sve ići prema vlastitim interesima i željama ko i svake god.. Ili se varam,

Link to comment
Share on other sites

Maxx.. Ajde pročitaj sve postove..

Evo ja sam već u prvom uhvatil da se nađemo u 10h

heh ... to ti je žurba ... :dobroje:

Vjerujem da će od kave nadalje sve ići prema vlastitim interesima i željama ko i svake god.. Ili se varam,

znači tromp možće trajati po ure?! :nezna: ... popije se kava i to je to?! ručak? :zubo: ... volio bi znati jer ću ja biti gore najvjerovatnije dan ranije, pa čisto da si znam složiti raspored neki :cool:

Link to comment
Share on other sites

znači tromp možće trajati po ure?! :nezna: ... popije se kava i to je to?! ručak? :zubo: ... volio bi znati jer ću ja biti gore najvjerovatnije dan ranije, pa čisto da si znam složiti raspored neki :cool:

TROMP je neobavezni skup bez ikakvog rasporeda.

U principu se dogovori lokacija i približno vrijeme susreta.

Sve ostalo se dogovara na licu mijesta prema željama učesnika.

Ako tebe zadovoljava samo popiti kavu sa ekipom odlično. Pridruži nam se, da se sretnemo i onda svojim putem dalje laganini.

Eto!

Link to comment
Share on other sites

Ako tebe zadovoljava samo popiti kavu sa ekipom odlično.

naravno da me ne zadovoljava :zubo: ... samo pitam ... skužio sam iz tema prethodna dva TROMP-a da su bili različito "organizirani", pa sam samo htio znati što se ove godine smjera ...

Link to comment
Share on other sites

petak je dao dobar odgovor

znaci ja cu napisat proslogodisnji raspored

u 10 smo se nasli,do cca podne jedan sjedili pili kavu,cugali,pricali lovacke ,onda smo postali gladni pa smo pojeli ,nakon jela smo otisli nabacit djir do macole di smo pogledali formulu,nakon formule je vec bilo cca 4 smo popravljali karampane i nakon toga doma :hura:

tokom samog susreta se izmjenilo cca 4-5 ljudi tj dosli,u prolazu popili kavu i produzili,neki su otisli na jezera neki su otisli za zagreb i tako

sve lezero bez pritiska

pretprosle godine je bio organiziran izlet po jezerima i rucak u susjednoj nam ljepoj drzavi ali to su organizirali plitvicani koji su poslje toga odustali od svega

ove godine sam prico sa plitvicanima koji su pak misljenja kao i ja da netreba nista posebno organizirat jer je ajbolja spontanost,izmedu ostalog sta se tice broja ljudi prosle godine nas je bilo cca 7 i bilo nam je odlicno a popis je bio puno veci,nadam se da ove godine svi koji su na popisu imaju stvarnu namjeru doc ili nek ne pisu nista :hey:

maxi javi se kad budes gore i ja sam najvjerojatnije dan ranije gore :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Ne bih obećavao, ali je nedjelja, pa je izvedibilno... a plitvice uvijek draga lokacija... hmmm...

Link to comment
Share on other sites

Plitvice se uvijek bile cool. Vidit cu jos tko ce se nadopisati na listu pa mi nece biti problem potegnuti do gore...

Link to comment
Share on other sites

maxi javi se kad budes gore i ja sam najvjerojatnije dan ranije gore :zubo:

evo ja rezervirao i platio smještaj :cool: ... gore sam oko 17h ... neka romantična večera na slapovima plitvica sa ženama ha?! :ahaa:

dopunjavam listu ...

1-jantol + draga

2-ed-gst (za zenu vidim jos)

3-dadox + draga

4-coupe rs

5-petak

6-PuFy + žena

7-Ivan46

8-MaxLuppo + draga + 2gosta

9-

10-

Edited by MaxLuppo
Link to comment
Share on other sites

.... 26.09. je OK ... ne delam pa bi mogao potegnuti na izlet sa žemom i djecom (ipak sam ja oldwhatever) ....

... kod mene je i problem da sa vrgolastim denisom :ahaa: i još dvoje sličnih ali starijih nema teorije ako je loše vrijeme izdržimo u zatvorenom prostoru više od vuru vremena ...

... stoga nebi se nadopisivao jer nije ziher :nezna: ali recimo da sam 70% 'nutra (naravno ako se iscrpim i sa lovom da bu i tu problem okolo tog izleta ipak je to visoki datum) ...:dobroje:

... kako sam novi u klubu nikog osim puzzlea ne poznajem pa kad dođem u taj restač bum vikal renaul renault pa bu me već valjda netko skužil' ....

.... ps. bumo špiljarili .... hm ...

Damn-nature-you-sexy-580x773.jpg

Jednadžba

čovjek = jede+spava+radi+uživa

Magarac= jede+spava

Dakle,

čovjek = magarac+radi+uživa

imamo:

čovjek-uživa = magarac+radi

Kratko rečeno,

čovjek koji ne uživa = magarac koji radi

svi na Plitvice :hura:

Edited by RAINy
Link to comment
Share on other sites

Ja sam 90% siguran da dolazim, ali se necu upisivat na listu za slučaj da nebudem u mogućnosti doć. Tak da ako dragi Bog da vidimo se... :bigl:

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.