Jump to content

Razlike izmedju 2 clia sport


Guest

Recommended Posts

odlicno izgleda ovaj iz pule, mada i ovaj iz zg-a nije los, samo majke ti ovo krilo iza, jao...  :doh:

treba vidjeti oboje kakva mehanika je, ovako se malo moze rec...

e da, mene zanima koliko trosi cs 2 na plin? 10-12 plina? vise?

Edited by Ruske
Link to comment
Share on other sites

Ovaj stariji je sigurno u boljem stanju. Bilo je vec govora na forumu o tom autu. Vjerovatno bez ulaganja u auto.

Ovaj prvi ima plin sto moze biti i plus i minus, ali i vjerovatno hrpu toga za rijesiti na autu, sto ga cini jos skupljim.

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav jos jednom.. :hey:

Kolko sam skuzio, prvi je cup 182 (posto je '04)...? :nezna:

Drugi je 172 sport ali sa cup ovjesom?

http://www.auti.hr/automobili/oglas-731406/

i

http://www.njuskalo.hr/auti/renault-clio-sport-2.0-16v-oglas-1607585

Ovaj iz Pule se cini OK...

Kaj vi velite...?

Za ovog plinsko - krilatog te čeka veliki servis + zamjena zupčastog.

Ovaj drugi iz Istre je rađen iz nule (nova školjka i sl.) nakon što je kroviran. Uredno je auto napravljen samo provjeri dobro papire

Link to comment
Share on other sites

po meni se isplati pregledat ovog prvog.....razlika u godinama i kilometrazi nije za bacit da bi ga netko otpisao jer ima selo krilo i plin ;)

ovaj iz istre je bio na forumu ako se ne varam, trebao bi bit u projektima.....

Link to comment
Share on other sites

Na prvom... samo da se makne ovo sugavo krilo odozada, auto bi bio duplo ljepsi nek ovaj drugi...ima original felge od cupa, prosao je manje km...dosta manje, tak da to bas i nije zanemarivo.

Link to comment
Share on other sites

Na prvom... samo da se makne ovo sugavo krilo odozada, auto bi bio duplo ljepsi nek ovaj drugi...ima original felge od cupa, prosao je manje km...dosta manje, tak da to bas i nije zanemarivo.

i ima plin koji je možda bio poguban po motor. a felge 182 su mi bzvz. bolji mi je turini.

Link to comment
Share on other sites

Što se tiče ovog sa krilom, dečko radi tu kod mene na banzinskoj u Planinskoj, auto stvarno uzgleda uscuvan, kad nema posla non-stop nesto cacka po tom autu, pa ga pere pa ga brise i tako ta sranja od jutra do prekosutra...

Krilo na autu je seljacki ali moram priznat da ne izgleda tako lose kao sto bi svi rekli...

BTW. Čuo sam da je dečko u problemima s lovom jer su na istukli prije par mjeseci i to tu na INI, radnom mjestu tako da mislim da bi se mogao dobro cijenkat... :nezna:

Edited by Ivan1902
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav iz Pule ;)

Vidim da je već došlo do foruma i prije nego sam službeno objavio da prodajem Sporta.

Kod mene je auto od 3.2009. i apsolutno nikakvih problema nisam imao s njime, dapače toliko sam zadovoljan njime da ga nebih niti prodavao da se moja financijska situacija nije drastično pogoršala. Napravio sam njime tek 8.000 km i zaista mi se zavukao pod kožu (tipični RS sindrom :) )

Fredy je spomenuo obveznu provjeru papira. Ne želim zaista ulaziti u nikakve rasprave, ali mogu jamčiti i dati pismeno jamstvo da je s autom i papirima sve u redu. Istina je da je slagan iznova, to je napravio tuningman s foruma i posao je napravljen vrhunski! Ništa ne škripi i apsolutno svaki element na autu radi. Što se tiče mehanike, kupac je minimalno godinu dana miran, odnosno do sljedećeg servisa kad treba promjeniti filtere i tekućine...i ponovo gas! :)

Ovaj Clio zaista treba doživjeti uživo, a budući kupac će sasvim sigurno imati sjajan primjerak ;)

Za sve informacije stojim na raspolaganju ;)

Link to comment
Share on other sites

Hvala ekipa na odgovorima, a evo i vlasnika ovog sexy klitaca iz Pule tak da bum ga sad prek PM-a gnjavio... :fucka::plazi:

P.S. Veliki servis dodje oko 10k kn...? (tak sam na forumu procitao)... :nezna:

Kak je inace clio sport sa servisima...? U rangu normalnog odrzavanja sto se cijene tice ili pak skuplji (puno, malo)...?

Inace je sam JDM u dushi, ali obitelj sport me uvijek privlacila...

Zadnjih par mjeseci gledam sta uzeti i najvjerojatnije bu to clio sport (godiste, vozne karakteristike, ulozeno/dobiveno, itd.)...

Bile su tu u igri i prelude, civici, pa cak i impreza GT '97, ali sam se morao prizemljiti i gledati sta je najbolji best buy...

Link to comment
Share on other sites

prodam ti j svoga, reko sam ti preko pm-a. :dobroje:

74000-napravljen veliki servis, imas felge, komplet ispuh, nove kocnice, itd itd... neda mi se ni pisati :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

prodam ti j svoga, reko sam ti preko pm-a. :dobroje:

74000-napravljen veliki servis, imas felge, komplet ispuh, nove kocnice, itd itd... neda mi se ni pisati :dobroje:

jel tvoj auto šuletov bivši ?

Link to comment
Share on other sites

jel tvoj auto šuletov bivši ?

ne. ,moj auto je vozila zena od vlasnika medika d.d ja sam ga kupio sa 33000 :dobroje:

auto je kupljen tu u vrbiku, preko puta cvjetnog naselja.

Link to comment
Share on other sites

ne. ,moj auto je vozila zena od vlasnika medika d.d ja sam ga kupio sa 33000 :dobroje:

auto je kupljen tu u vrbiku, preko puta cvjetnog naselja.

Ajd posalji cijenu na pm probo sam ti poslat pm ali nece pise da nemozes primit poruku.Hvala!

Link to comment
Share on other sites

prodam ti j svoga, reko sam ti preko pm-a. :dobroje:

74000-napravljen veliki servis, imas felge, komplet ispuh, nove kocnice, itd itd... neda mi se ni pisati :dobroje:

Moram malo minirat temu... Kaj si ti radio s ispuhom? Malo sam škiljio na racelandu, al mi bilo neugodno leć pod auto i gledat pa me zanima. Fala :)

Link to comment
Share on other sites

prodam ti j svoga, reko sam ti preko pm-a.

...aj Dino onda i meni daj neku cifru na pm ili na mob...čisto informativno...još kad bi moglo bez plina i sa običnim (jeftinijim) felgama :klap:

Link to comment
Share on other sites

Pa nek da cijenu tu, šta je to sad neka vojna tajna ne kužim?

Edited by Perkan
Link to comment
Share on other sites

Od Dinneka auto ti je besprijekoran, ako ti cijena odgovara nemaš što dalje gledati. Auto je stvarno ko nov...nije neka šminka, običan je, crni...ali je potpuno ispravan, redovito servisiran, nikad udaran...i super ide.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.