Jump to content

Renault Megane II ph1 1.9dCi


sLi

Recommended Posts

evo dugo obecane slike...ž

najprije su stigli farovi...

DSC01570.jpg

DSC01569.jpg

DSC01566.jpg

a u cetvrtak je stigao paket iz engleske...

xenon instalacija

DSC01556.jpg

DSC01555.jpg

dokaz da renault ne radi sa svojim dijelovima :D

DSC01554.jpg

senzori visine,prednji i zadnji...nosaci su vec pobruseni, pa se dvoumim dal da stavim bitumen ili primer pa lak..

DSC01557.jpg

peraci farova...

DSC01561.jpg

famozni balasti sa starterima i kablovima...

DSC01559.jpg

DSC01563.jpg

DSC01562.jpg

macak mi je zaboravio stavit kablove od instalacije do senzora visine, pa sam zajedno narucio i reostat bez rucne regulacije visine

jos cekam zarulje, koje ce doc tokom iduceg tjedna, d2s 5000K

nadam se da cu jos u ovoj godini stic to sve preslozzit :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • sLi

    38

  • leka146

    11

  • DU-roller

    4

  • Smuchac

    3

Top Posters In This Topic

Posted Images

Koja jeba za ovo sve. Vrijedi li ovo uistinu ove novce? Jasno je da bolje svijetli,al dat umalo pa 4000kn mi je malo.....

Link to comment
Share on other sites

prije 5000kn :D

meni vrijedi jer sam prezadovoljan, a auto su ovi farovi podignuli jako...zao mi nije...sljedeci korak tempomat ili elektricni preklopivi retrovizori :D

Link to comment
Share on other sites

prije 5000kn :D

meni vrijedi jer sam prezadovoljan, a auto su ovi farovi podignuli jako...zao mi nije...sljedeci korak tempomat ili elektricni preklopivi retrovizori :D

Apsolutno se slažem sa tobom...osjećaj je neprocjenjiv!

Svaka čast, ajde daj još koju fotku :D

Link to comment
Share on other sites

fino to izgleda... sad samo farbat lajsne na braniku u da ih osvježiš...cool.gif

Link to comment
Share on other sites

Daj reci gdje obično parkiraš auto da ti ih dođem maznut! :fucka::fucka:

Super izgleda! :dobroje: I vidim da još bolje radi. :dobroje::dobroje:

Link to comment
Share on other sites

heh...daleko od tebe:P

Nije meni problem potegnut do Rijeke/Kraljevice! :cool:

Brat studira u Rijeci i svako malo sam tamo u posjetu njemu. :fucka::fucka:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 10 months later...

eo pomao se zavrsava xenon saga, narucio kabel za 20funti, novi

$%28KGrHqEOKpgE5YvRkNP%21BObfcHJQ%21g%7E%7E60_1.JPG

i nabavio prednji konektor posto ga moj nema, 9funti sa dostavom

1094_1570554.jpg

jos samo ostaje nac nekoga sa renault can clipom da mi ukljuci opciju discharge bulbs

Link to comment
Share on other sites

Puno toga se fino ovdje izdogađalo :klap:

Koliko vidim da je tvoj lux privilege i naravno da ima električno preklapanje retrovizora :plazi::bigl:

Link to comment
Share on other sites

a jebat ga, kad niko ne cita upute :D

jedino jos nemogu shvatit cemu mi sluzi onaj 3. gumb na kratici...klko sam vidio kod onih koji imaju panoramski krov je da se vrati na poziciju u kojoj je bio prije nego je bio zatvoren na daljinac...kod mene samo zmigavci 2 put zablinkaju i nis se ne desi, moram jedino jos probat drzat stisnuto...

Link to comment
Share on other sites

a jebat ga, kad niko ne cita upute :D

jedino jos nemogu shvatit cemu mi sluzi onaj 3. gumb na kratici...klko sam vidio kod onih koji imaju panoramski krov je da se vrati na poziciju u kojoj je bio prije nego je bio zatvoren na daljinac...kod mene samo zmigavci 2 put zablinkaju i nis se ne desi, moram jedino jos probat drzat stisnuto...

Mislim da je samo za otkljucavanje gepeka, probaj...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

nije dugo ovdje pisano...uglavnom zimske one felne su prelakirane pa sad igledaju ovako :D

 

post-11256-0-88986600-1359229395_thumb.j

 

takoder iza su stavljene distance 2cm, a i potokareni su scenicovi zadnji diskovi jer imaju pojacan lezaj tako da su sad diskovi novi

 

danas upravo stiglo iz engleske :)

renault-can-clip-diagnostic-interface.jp

 

plan je zavrsit jos pricu sa remenicom, ukljucit pranje farova i nivelaciju, te nabavit airbag sa izrezima pa da je kompletan :)

Edited by sLi
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Preklapanje retrovizora da imaš si shvatio kako? Ugaseno je bilo u servisu ili.. ja sam to na peugeotu dao ugasiti. Jedno mi je prestalo raditi. Treba novi retrovizor kupiti za 2200 kn ali mi se ne daju ti novci.

Link to comment
Share on other sites

ma skuzio da je nacrtano na onom gumbicu za stelanje...jer meni se ne preklapaju sa zakljucavanjem, nego kad ja zelim :)

Link to comment
Share on other sites

Da. Zato i pitam. Možda ti je ugaseno u servisu jer ako se tako preklapaju vjerovatno ima opcija da se automatski preklope kod zakljucavanja.

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.