Jump to content

moj avto


Guest

Recommended Posts

molim te upoloadaj slike direktno na forum jer će u protivnom ili brzo nestati ili ih svi članovi ne mogu vidjeti ;)

Link to comment
Share on other sites

molim te upoloadaj slike direktno na forum jer će u protivnom ili brzo nestati ili ih svi članovi ne mogu vidjeti ;)

Znaš kak sem jaz levi oko računara,jedva sam stavil slike.:nezna:

Link to comment
Share on other sites

:D

kad ideš pisati novu poruku ispod teksta piše attachments... stisni browse... izaberi sliku iz my pictures ili direktorija di je pohranjeno i kliknes attach this file... i tako za svaku sliku :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

svi CS-i imaju tak prosireni prednji blatobran da nije u ravnini s vratima??

inace fino izgleda... felge mi ne sjedaju jedino :hey:

Ne to sam ja proširil,a felne imam i orginalne a ovo sam morao uzet za zimske gume jer sam stavio diske od 300mm i sad mi 15col felge neidu gore koje sam zamenio za ove.:cool:

Link to comment
Share on other sites

svi CS-i imaju tak prosireni prednji blatobran da nije u ravnini s vratima??

inace fino izgleda... felge mi ne sjedaju jedino :hey:

Vidim i ti si iz Čakovca.Prije sam više išao u Čakovec kod Pustiča koji ima pizzeriju Pipo.

Edited by cliors
Link to comment
Share on other sites

Super je ispalo ovo proširenje i difuzutor, i naravno takav auto zaslužuje u ljepše felge.

Link to comment
Share on other sites

napokon sam došao doma pa vidim slike :)

sviđa mi se ... dobar primjerak ;) ta boja mi paše na clio :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

:dobroje:

very nice,svidja mi se cjelokupni dojam,samo bi felge mozda druge stavio... :ahaa:

e da i pragove bi prosirio tako da su ravni do zadnjeg kotaca bez one kosine ispod vrata... :fucka:

Edited by shomy
Link to comment
Share on other sites

Pobogu!!! Jesi ovo naletio na zaostalu minu iz II svj. rata pa je roknula ali malo, a onda se napuhao...

Ovo je žešći KR Tuning koji sam vidio u zadnje vrijeme!

Da si se poigrao sa plastikom pa proširio blatobrane, nebi riječ rekao, ali ovako je odvratan... neka ti netko ko vozi isti auto reče da sliči na horse_shit :D

Ali opet, ako se tebi sviđa, sve 5... Ja sam jednostavno morao izrazit zgražanje :D

Link to comment
Share on other sites

Vidim i ti si iz Čakovca.Prije sam više išao u Čakovec kod Pustiča koji ima pizzeriju Pipo.

a ja redovno k tebi u lendavu u shopping :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Pobogu!!! Jesi ovo naletio na zaostalu minu iz II svj. rata pa je roknula ali malo, a onda se napuhao...

Ovo je žešći KR Tuning koji sam vidio u zadnje vrijeme!

Da si se poigrao sa plastikom pa proširio blatobrane, nebi riječ rekao, ali ovako je odvratan... neka ti netko ko vozi isti auto reče da sliči na horse_shit :D

Ali opet, ako se tebi sviđa, sve 5... Ja sam jednostavno morao izrazit zgražanje :D

Ja sam to proširil samo zbog toga da mi nebaca kamenčiče na zadnji rub blatobrana,jer imam distance i Et je velik od kotača.Inače ja uopšte nisam za styling nego za tuning.Morao bi da vidiš šta sam još sve unutra uradil.Mjenjačku kutiu sam podigao za jedno 10centi,tako da mi je sad ručka u visini volana.Sedište sam spusio i bočne djelove produljio,hod pedala kuplunge smanjio,pozadi imam još jedan stabilizator,hod zadnjih amortizera skratio,srednji i katalizator skinuo,volan izvukao sa distancima...itd.Svako ima prava izrazi svoje vidženja,i zato nema problema.Naprimer meni su kromirani detajli nešto naj odvratniji.:cool:

Link to comment
Share on other sites

Ako imaš kakvih boljih fotografija bilo bi ih zanimljivo vidjeti, kako je riješen difuzor i slično, za nas koji ga nećemo imati skoro prilike vidjeti uživo.

Na ovim slikama s mobitela meni prednji blatobrani u kombinaciji s pragom izgledaju kao da je auto bio udaren pa ono izletilo, ali valjda je uživo ili na ljepšim slikama bolje :)

Link to comment
Share on other sites

Ako imaš kakvih boljih fotografija bilo bi ih zanimljivo vidjeti, kako je riješen difuzor i slično, za nas koji ga nećemo imati skoro prilike vidjeti uživo.

Na ovim slikama s mobitela meni prednji blatobrani u kombinaciji s pragom izgledaju kao da je auto bio udaren pa ono izletilo, ali valjda je uživo ili na ljepšim slikama bolje :)

slika0061.jpg

img]http://www.shrani.si...e/slika0062.jpg

slika0063.jpg

slika0064.jpg

slika0066.jpg

slika0062.jpg

Edited by cliors
Link to comment
Share on other sites

ovo moram vijeti uživo,, možda i malo kvalitetnije poslikati ako se autor neče ljutiti..

2CLioRS; dolazim u slo drugi tjedan, dan neki mail da ti s javim pa da malo poričamo i pogledamo kaj sve ima na tom svom RSu

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.