Jump to content

K-tec pomoc


gordini

Recommended Posts

bok da li itko ima iskustva sa ktecom naruđbom za hrvatsku, jer sad sam napravio popis sto mi sve treba i to bi si narucio pa me zanima, dali uopce mogu poslati za hr stvari kao sto je kompletan milltek, zamasnjak, lamelu, komplet crijeva itd radi TEZINE I CARINE? pa ako neko zna neka mi javi jer imam vrijednos robe 1600 funti i dali ce sigurno to stici na adresu i koliko se ceka? hvala

Link to comment
Share on other sites

bok da li itko ima iskustva sa ktecom naruđbom za hrvatsku, jer sad sam napravio popis sto mi sve treba i to bi si narucio pa me zanima, dali uopce mogu poslati za hr stvari kao sto je kompletan milltek, zamasnjak, lamelu, komplet crijeva itd radi TEZINE I CARINE? pa ako neko zna neka mi javi jer imam vrijednos robe 1600 funti i dali ce sigurno to stici na adresu i koliko se ceka? hvala

Šalji sve za SLO. Tamo ugradi spuh a ostalo prešveraj kod nas

Link to comment
Share on other sites

ne može tako a i teško će sam naručit u HR....treba probat

s krivog nicka odgovaram :tup: ,,,,,Hrvoje Belinić R5GTT

Edited by ZGR5GTT
Link to comment
Share on other sites

Nerazumijem zašto ne bi moglo. Npr naruči na Kikovu adresu i kiko preuzme. Dogovori u lokalnom servisu da mu ugrade spuh a resto dofura doma.

Link to comment
Share on other sites

sad mi nista nije jasno dali moze ili ne al ima decko neki na forumu koji je vec dosta narucivao u ktecu jel ga netko zna?

Link to comment
Share on other sites

Nerazumijem zašto ne bi moglo. Npr naruči na Kikovu adresu i kiko preuzme. Dogovori u lokalnom servisu da mu ugrade spuh a resto dofura doma.

Delivery addresses: We are only able to deliver parts to the registered card holders address or to a registered business address. We are not able to send parts to a third party residential address.

To je jedan dio a kad već želiš naručit u hr onda te upute na Dragana.

Edited by R5GTT
Link to comment
Share on other sites

Delivery addresses: We are only able to deliver parts to the registered card holders address or to a registered business address. We are not able to send parts to a third party residential address.

To je jedan dio a kad već želiš naručit u hr onda te upute na Dragana.

specijalni su nema šta

Link to comment
Share on other sites

Mozes sve naruciti, ja sam sebi narucio kompletan milltek i sportski filter I to za BiH Sarajevo shiping kosta 45funti.

Trenutno je paket na putu, tj dobijes i tracking br i pratis gdje se trenutno nalazi.

Kontaktiraj na export@k-tecracing.com Anthony on se bavi posiljkama i svim ostalim za export, tj poslati ce ti predracun bez uracunatog poreza tj pdv-a i to uplatis preko banke i posaljes im kopiju na mail i rijesen problem!

Link to comment
Share on other sites

ok hvala vam na informacijama al mislim ako je dragan glavni budem se njemu obratio jos jednom thx

Link to comment
Share on other sites

hehhehee.... EMIR a daj mi reci kako je to za carinu jesi to platio na posti ili kako?

Link to comment
Share on other sites

Eh to nisam tu ce da me ogule! Trebalo bi stici tamo negdje pon-uto, imam neke veze po posti pa cemo da vidimo!

Link to comment
Share on other sites

Upravo tako, a carinski sustav u RH se temelji na sreći (hoće li ti carinit ili ne), citiram gospu carinku. :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

na auto dijelove kod nas nema carine... ali će ti naplatit PDV... dakle na tu cijenu koju ima platiš ide 23% ;)

pošta carinjenja će ti poslat poziv da im dostaviš račun ako nije isti zataknut sa tim što si naručio ;)

Link to comment
Share on other sites

na auto dijelove kod nas nema carine... ali će ti naplatit PDV... dakle na tu cijenu koju ima platiš ide 23% ;)

pošta carinjenja će ti poslat poziv da im dostaviš račun ako nije isti zataknut sa tim što si naručio ;)

Jesi siguran?

Ja dosad koji dio sam naručivao uredno sam platio i PDV i carinu...

Link to comment
Share on other sites

Jesi siguran?

Ja dosad koji dio sam naručivao uredno sam platio i PDV i carinu...

tako bi trebalo bit... čak su mi to carinici i rekli... naručio sam neku usisnu granu iz UK pa su rekli na ovo ne ide carina, samo sam PDV platio

Link to comment
Share on other sites

Carinici imaju zanimljiv smisao za humor... :nezna:

U principu se carini sve osim knjiga, ovo ostalo oslobođeno od carine nije baš relevantno...

Ono bitno jest da robu šalje fizička osoba, fizičkoj osobi i u 99% slučajeva neće biti carinjeno. Ja sam se par puta zajebo iako je pisalo na pošiljci da je "gift" pa mi je teta rekla da nemrem primit poklon od firme iz inozemstva, samo od fizičke osobe.

1. Oslobođenje od plaćanja carine

Članak 187.

(oslobođenja)

***

3) roba sadržana u pošiljkama koje besplatno šalju fizičke osobe iz inozemstva fizičkim osobama u

Republici Hrvatskoj pod uvjetom da te pošiljke nisu komercijalne naravi i da odgovaraju propisanoj vrsti,

količini i vrijednosti

Edited by N3n0
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.