Jump to content

Pozdrav od novog člana! :)


Guest Ogi R4

Recommended Posts

Zovem se Ognjen i živim u Jurdanima (blizu Matulja) PGŽ. Vozim R4 GTL '89. i imam veliki problem s nabavom dijelova. Radi se o razvodniku paljenja Ducellier tj. vacuum regulatoru paljenja za isti. Preokrenuo sam naopačke cijelu Prim.gor. županiju + trgovine u Zg (od autootpada u okolici Rijeke, ovlaštene zastupnike, trgovine autodijelova) i ostalo mi je još samo uzdati se u pomoć članova ovog kluba ili ići po oglasima od kuće do kuće i "cuclajući" isprobati na desetke neispravnih vacuum regulator paljenja  :oo:

Molim Vas za pomoć jer smo moja "katrica" i ja demoralizirani i očajni  :nezna:

Unaprijed hvala!

Pozdrav iz Jurdana!  :hey:

Link to comment
Share on other sites

Pozdravljen nam budi!!! Nadam se da ćeš uskoro srediti to što te muči i da ćeš i nadalje imati miran san :zubo: :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Pozdravljen nam budi!!! Nadam se da ćeš uskoro srediti to što te muči i da ćeš i nadalje imati miran san :zubo: :zubo:

rekao bih da si vidovit a propos "nemirnog sna" budući sam vatrogasac i gulim noćne kao sinoć  :bang:

već sad mi se lagano nazire rješenje  :yeah: ali me svejedno veseli što me problem dofurao do vas  :hey:

zahvaljujem na pozdravu i lijepim :cice:  željama, aj živio!  :zivili:

Link to comment
Share on other sites

poz i tebi, nadam se da će ti par linkova na eby-u učiniti preporod.

Link to comment
Share on other sites

:servus:

imaš full pristup forumu! ;)

to tigre  :dobroje: brzo i ekspeditivno  :ahaa: 

već sam se pobojao :jez:  da će "sudbina" mog pristupa biti u rukama Vašeg opakog :boxing: kolege što zna "promašiti desnicom al lijevicom pogađa " ... :beah:

pa već pripremih strategiju :trk:     Šala  :luda:

Link to comment
Share on other sites

poz i tebi, nadam se da će ti par linkova na eby-u učiniti preporod.

hvala Brođanine !  :hura:

btw... jedan tvoj sugrađanin :bend: svira i pjeva samnom (al nije blizu našoj "zrelosti" :tup:, 25 mu je godina  :hdbg:)

:zivili: najboe !

Link to comment
Share on other sites

dobrodosao,vatrogasac di??

oooo Novljan :hey:    sil se zivukal spod auta? :wink:

vatrogasac u smjeni sa Cveletom  :prijatelji: i Tomijem ( i Miodragom  :peca: al on je stariji pa ga vjerovatno ne znaš )

pozdrav  :serv:

Link to comment
Share on other sites

pozdrav, i dobro nam doša!

Čudi me da ovlašteni nemogu nabaviti vakuum za ducelliera. Jer se dijelovi još rade.

Možda im se nije dalo zafrkavati s tim (nebi bilo prvi put)

Ima par internet dučana za stare francuze koji su dobro opskrbljeni, a i ebay ima svega.

Link to comment
Share on other sites

super da su svi dobili odgovor a ja ne a poznam pola rijeckih vatrogasaca :tup:

:hail: divim se tvojoj duhovitosti  :rotfl:

jedino što su ova sva trojica "privedenih" Novljani i DVD-ci u Novome ... ubacio bih ti par adekvatnih emoticonsa ali su mi po-nestali... HAHAHAAA

Link to comment
Share on other sites

pozdrav, i dobro nam doša!

Čudi me da ovlašteni nemogu nabaviti vakuum za ducelliera. Jer se dijelovi još rade.

Možda im se nije dalo zafrkavati s tim (nebi bilo prvi put)

Ima par internet dučana za stare francuze koji su dobro opskrbljeni, a i ebay ima svega.

Hvala amigo, nemaš pojma koliko mi to zvuči nevjerovatno nakon što sam prevrnuo Ri i Zg , davao broj šasije itd itd i neki su se zbilja trudili no razvodnik možeš nabaviti iz Pariza  (1600 kn :bang: !!!) ali ne i vacuum zasebno osim za jedan tip Ducelliera (od njih 5) po cijeni 400 kn ;)

al ono što ne nađeš u Metropoli naći ćeš u Poduljinu u Bribiru pokraj Novog Vinodolskog  :rotfl:

Link to comment
Share on other sites

pozdrav, i dobro nam doša!

Čudi me da ovlašteni nemogu nabaviti vakuum za ducelliera. Jer se dijelovi još rade.

Možda im se nije dalo zafrkavati s tim (nebi bilo prvi put)

Ima par internet dučana za stare francuze koji su dobro opskrbljeni, a i ebay ima svega.

 

e da, zaboravih pridodati... sviđa mi se ova tvoja "beba" :cice: ... ova plava boja je prva liga  :yeah:

Link to comment
Share on other sites

 

e da, zaboravih pridodati... sviđa mi se ova tvoja "beba" :cice: ... ova plava boja je prva liga  :yeah:

hvala, hvala. Boja je ekstra naručena kad je auto kupovan! 1992 godine:)

Link to comment
Share on other sites

Pretpostavio sam da je razvodnik jako skup i cijena me uopće ne čudi.

Za početak pogledaj šta se ovdje nudi

http://www.franzose.de/

je kumpare... ma je to skoro pol moje plaće :sjekira: a ne bavin se restauracijom ili pasioniranim hobijem vengo putujen od točke A :trk:do točke B  :wink:

veliko ti hvala :hail:na susretljivosti i korisnim informacijama..... a sad gibam jer  je kasno a jedna me :cice:  dama čeka i nestrpljivo se vrpolji  :b:

hehe fora su ovi "patuljci"     POZDRAV VODICAMA!  :dance;

Link to comment
Share on other sites

je kumpare... ma je to skoro pol moje plaće :sjekira: a ne bavin se restauracijom ili pasioniranim hobijem vengo putujen od točke A :trk:do točke B  :wink:

veliko ti hvala :hail:na susretljivosti i korisnim informacijama..... a sad gibam jer  je kasno a jedna me :cice:  dama čeka i nestrpljivo se vrpolji  :b:

hehe fora su ovi "patuljci"     POZDRAV VODICAMA!  :dance;

Laka ti noć i dobar provod!

Link to comment
Share on other sites

Laka ti noć i dobar provod!

Hvala, provod je bio dobar ( nisam podbacio ;-) )

nego... ako budeš prodava "Plavu Zvir" - siti me se ... morebit do tad dobin na kladioni :-)

Link to comment
Share on other sites

super da su svi dobili odgovor a ja ne a poznam pola rijeckih vatrogasaca :tup:

pa za tebe je to i bolje.ako me moš razumit.

Link to comment
Share on other sites

Hvala, provod je bio dobar ( nisam podbacio ;-) )

nego... ako budeš prodava "Plavu Zvir" - siti me se ... morebit do tad dobin na kladioni :-)

Hvala na ponudi, ali se bojin da taj dan nećeš dočekati. :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.