Jump to content

Twingo RS


Malcolm

Recommended Posts

pozdrav ekipa,zanima me dali mozda netko zna jel bi se mogao motor iz twinga rs 1.6 16v ubaciti u clia 2 pf1?? pitam zato sto imam ponudu da ga uzmem pa neznam sta da radim??

Link to comment
Share on other sites

dajte, pa čovjek ga vjerojatno može dobit po povoljnijoj cijeni ili nešto.

i pitanje je jasno.

TwingoCupRi, stvarno misliš da je bolje ubacit prastari 172 ili 182 sa pola miliona pređenih kilometara? :tup:

Link to comment
Share on other sites

dajte, pa čovjek ga vjerojatno može dobit po povoljnijoj cijeni ili nešto.

i pitanje je jasno.

TwingoCupRi, stvarno misliš da je bolje ubacit prastari 172 ili 182 sa pola miliona pređenih kilometara? :tup:

Ne sa pola nego sa 2 miliona i pol,hahaha taj bi bio najbolji :dobroje:

Ima i tih motora za nać sa pristojnom kilometražom cca 80 tkm!! A motor je puno jaći od 1.6 iz twinga!!

Malcolm,ko ga dobivaš po povoljnoj cijeni uzmi ga,ne troši previše,cca 7 l po gradu normalne vožnje,a ide sasma solidno za uveselit čovjeka :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

dajte, pa čovjek ga vjerojatno može dobit po povoljnijoj cijeni ili nešto.

i pitanje je jasno.

TwingoCupRi, stvarno misliš da je bolje ubacit prastari 172 ili 182 sa pola miliona pređenih kilometara? :tup:

Pa i odgovor je bio jasan, on je rekao da ne zna što da radi, ja sam rekao da ne radi to :dobroje:

Twingo RS je brz samo zbog ovjesa, a motor je uvijek bio kritiziran kao nedovoljno potentan (za ovjes od 172-182) i puno rastrošniji od običnog 1.6. Usput, tu snagu od 133 ks razvija samo u twingu i to zbog posebne ispušne grane i ispušnog sustava, a pitanje je kako bi se sve to kombiniralo s Cliovim dijelovima. Ima i moderniji mjenjač od Clia II ph 1 i prilagođen sebi, vjerojatno može u okvir od Clia II, ali to poskupljuje investiciju.

Danas se Clio ph1 može prodati za 3-4 000 eura, a Clio 172 kupiti za 5000+ eura. Čak i da prebacivanje i sam motor i popratni dijelovi koštaju manje od očite razlike (1000-2000 eura) gdje su još ovjes, kočnice i oprema koju 172 ima...

Link to comment
Share on other sites

Pa i odgovor je bio jasan, on je rekao da ne zna što da radi, ja sam rekao da ne radi to :dobroje:

Twingo RS je brz samo zbog ovjesa, a motor je uvijek bio kritiziran kao nedovoljno potentan (za ovjes od 172-182) i puno rastrošniji od običnog 1.6. Usput, tu snagu od 133 ks razvija samo u twingu i to zbog posebne ispušne grane i ispušnog sustava, a pitanje je kako bi se sve to kombiniralo s Cliovim dijelovima. Ima i moderniji mjenjač od Clia II ph 1 i prilagođen sebi, vjerojatno može u okvir od Clia II, ali to poskupljuje investiciju.

Danas se Clio ph1 može prodati za 3-4 000 eura, a Clio 172 kupiti za 5000+ eura. Čak i da prebacivanje i sam motor i popratni dijelovi koštaju manje od očite razlike (1000-2000 eura) gdje su još ovjes, kočnice i oprema koju 172 ima...

kakav to clio 2 ph 1 moš prodat za 3-4000eura????a i koji clio 172 moš kupit za 5000e...

vjerojatno je ph1 pozlaćen,a 172 ubijen

Link to comment
Share on other sites

Ne znam, kako vidiš ne kupujem polovne aute, a svoje dam da prodam jer mi ih se u trenutku prodaje cilj prije riješiti, ali kako vidim na auti.hr većina Clia iz 2000. su oko 3000 eura, a pristojni modeli 3500, posebno 16v ili 1.6 s malo boljom opremom iz zadnjih godina proizvodnje ph 1.

Sportovi 172 za 5000 eura jesu ph1 i uglavnom jesu groblje, ali ništa manje groblje nego bi bio Clio ph1 s ubačenim motorom iz 10 godina mlađeg i vjerojatno karamboliranog auta s neodgovarajućom getribom, ispuhom, ovjesom, kočnicama i brojem motora.

Link to comment
Share on other sites

pozdrav ekipa,zanima me dali mozda netko zna jel bi se mogao motor iz twinga rs 1.6 16v ubaciti u clia 2 pf1?? pitam zato sto imam ponudu da ga uzmem pa neznam sta da radim??

kupi mog TWINGA ili nekog drugog ovako ćeš imati samo novo srce u tijelu punom metastaza.Čovjek dobro kaže OVJES JE SVE.Možda nemaš love ,ali onda ona stara.STRPLJEN SPAŠEN.Sretno!
Link to comment
Share on other sites

kupi mog TWINGA ili nekog drugog ovako ćeš imati samo novo srce u tijelu punom metastaza.Čovjek dobro kaže OVJES JE SVE.Možda nemaš love ,ali onda ona stara.STRPLJEN SPAŠEN.Sretno!

Šta tvog,mog neka kupi,hahahhahahha :laugh: Slažem se sa tobom i DU rollerom u potpunosti :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

nisam pitao za misljenje da kupim clia sporta vec za motor iz twingaca.Zanimalo me je samo jel se moze to ubaciti u clia,a to da je auto groblje sa 10 godina mladjim motorom,sigurno ce biti manje groblje nego neki clio sport koji je razvaljivan i lupan-a danas rjetko koji sport nije bio skucan tak i ako se odlucima za ovaj projekt sigurno ce biti bolje nego uzimat nekog sporta za 5000 e,a u kojega treba uloziti jos najmanje 2000 e da bi bio u kakvom takvom stanju. Hvala decki na odgovorima :hey:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.