Jump to content

Renault Megane III H&R


ambasada

Recommended Posts

my car!

nisam bas ljubitelj auti s 5 vrata al ovo tvoje sta je da je dobro izgleda,na prvi sam mah mislil da je spusten auto,onda nakon malo boljeg pregleda skuzil sam da imas te iste pragove ko i ja,ja sam ih kad sam kupoval doplatil 12 000kn a sad sam pred zimu to htel skinut i pušing rodjo,osim kaj su šerafi još je to necim i zaljepljeno tak da je varijanta samo nedaj boze to strgat:) uglavnom mozda i najlijepši megane s 5 vrata do sad!

Link to comment
Share on other sites

nisam bas ljubitelj auti s 5 vrata al ovo tvoje sta je da je dobro izgleda,na prvi sam mah mislil da je spusten auto,onda nakon malo boljeg pregleda skuzil sam da imas te iste pragove ko i ja,ja sam ih kad sam kupoval doplatil 12 000kn a sad sam pred zimu to htel skinut i pušing rodjo,osim kaj su šerafi još je to necim i zaljepljeno tak da je varijanta samo nedaj boze to strgat:) uglavnom mozda i najlijepši megane s 5 vrata do sad!

auto je spušten 3.5 cm sa H&R oprugama.

Da. sportski komplet sa farbanjem i montažom dođe cca. 12000 kn.

Link to comment
Share on other sites

auto je prekrasan. s time se može jako lijepo voziti. motor?

[/quot

1.6 16V, nije bilo para za jači motor a nisam neki tip koji voli brzo voziti.

rađe sam novac potrošio na spojlere,alu felge i spuštanje. auto još ima i ASR.

slijedeći korak je zatamnjenje stražnjih stakala i možda nova muzika

P.S gdje u zadru zatamniti stakla, ali da je dobro?

Link to comment
Share on other sites

Auto izgleda vrlo atraktivno.

konačno jedan megane koji se izdvaja iz hrpe Generationa i Expressiona, sa onim ogavnim originalnim 16" felgama.

Kako se ponaša u vožnji sa ovim kraćim oprugama???

Link to comment
Share on other sites

Auto izgleda vrlo atraktivno.

konačno jedan megane koji se izdvaja iz hrpe Generationa i Expressiona, sa onim ogavnim originalnim 16" felgama.

Kako se ponaša u vožnji sa ovim kraćim oprugama???

mogu ti reći da sam full zadovoljan,malo je tvrđi ali u zavojima je stvarno dobar.

ko zašarafljen za pod. inače sam mislio staviti H&R gewinde ali skupo!!!!

Link to comment
Share on other sites

P.S gdje u zadru zatamniti stakla, ali da je dobro?

Moja preporuka kupi u renola original folije i nadji nekog da ti zalipi u zadru ti to najbolje rade u Skodinom servisu Aibi to ti je kod dvi pumpe na ulazu u grad tip radi 3M foliom;ali mislim da bolje kupis original za megana 3 ona dolazi vec isicena po miri za svako staklo i nisu tamna da nevidis nista nocu iz unutra.Meni su original i lipia mi ih je sasa (univerzal 123)u biogradu.

Auto ti super izgleda.:dobroje:

Edited by supersprint
Link to comment
Share on other sites

Di si uzeo HR opruge i po kojoj cijeni?

opruge sam uzeo u A3M.hr u zagrebu, nisu ih imali kod nas nego su došle od A3M.si

slovenija-zagreb-novalja=4 dana

cijena cca 1.600,00 kn(bez montaže)

Link to comment
Share on other sites

opruge sam uzeo u A3M.hr u zagrebu, nisu ih imali kod nas nego su došle od A3M.si

slovenija-zagreb-novalja=4 dana

cijena cca 1.600,00 kn(bez montaže)

Ok hvala,koliko vidim ok je spusten,ne visi na nazad,jednako je popunjena rupa izmedu gume i blatobrana.

Link to comment
Share on other sites

Prelep megane! :dobroje:

Koliko je u eurima 12K kuna? Ja sam kompletan sportski kit sa farbanjem i montiranjem platio nešto manje od 800e.

Ne vidim na slikama da li imaš pozadi ovu imitaciju izduva? Ja sa njom imam probleme, krivi se od izduvnih gasova. Rečeno mi je da je to problem na benzincima, dok se na dizelima ne krivi.

http://www.renault-klub.hr/forum/index.php?showtopic=35698&view=findpost&p=9862330

Link to comment
Share on other sites

Prelep megane! :dobroje:

Koliko je u eurima 12K kuna? Ja sam kompletan sportski kit sa farbanjem i montiranjem platio nešto manje od 800e.

Ne vidim na slikama da li imaš pozadi ovu imitaciju izduva? Ja sa njom imam probleme, krivi se od izduvnih gasova. Rečeno mi je da je to problem na benzincima, dok se na dizelima ne krivi.

http://www.renault-klub.hr/forum/index.php?showtopic=35698&view=findpost&p=9862330

Nisam stavljao imitaciju ispuha(savjetovali me u salonu da ne stavim) jeftino izgleda(mat-plastiku sam prefarbao u lak)

Cijena sportskog kompleta cca. 7000 kn(sada) + 4000 kn montaža i farbanje.

Meni su dali besplatno montažu i farbanje

cijene se mijenjaju prije je bilo nešto skuplje!

Link to comment
Share on other sites

Nisam stavljao imitaciju ispuha(savjetovali me u salonu da ne stavim) jeftino izgleda(mat-plastiku sam prefarbao u lak)

Cijena sportskog kompleta cca. 7000 kn(sada) + 4000 kn montaža i farbanje.

Meni su dali besplatno montažu i farbanje

cijene se mijenjaju prije je bilo nešto skuplje!

[/quot

pošalji koju sliku, nisam vidio bijelog do sada sa spojlerima

P.S stavi mu nove felge i spusti ga

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

hm je li ti auto jos u garanciji sa ovim spustanjem?

da 4 godine, auto ima 8 mjeseci, spuštanje auta nema veze sa garancijom.

H&R sam kupio u zg, a montirao ih je tip na pagu.

Link to comment
Share on other sites

auto je spušten 3.5 cm sa H&R oprugama.

Da. sportski komplet sa farbanjem i montažom dođe cca. 12000 kn.

Auto ti izgleda :dobroje:

Još jedno pitanje u vezi dimenzija guma , nisi imao problema na tehničkom ?

Edited by jeims
Link to comment
Share on other sites

Auto ti izgleda :dobroje:

Još jedno pitanje u vezi dimenzija guma , nisi imao problema na tehničkom ?

nisam jer znam tipa koji tamo radi

Link to comment
Share on other sites

nisam jer znam tipa koji tamo radi

Ti je riješio da i u knjižici piše ta dimenzija ? Ja sam naručio generationa i sad skupljam felge , gume , opruge kad dođe da krenem u sređivanje felge 17 su već u garaži :bigl: samo još nisam odlučio koje dimenzije guma jer po homologaciji bi trebale bit 205 ali cijena 205/17 je paprena pa se razmišljam 215 ili 225 :fucka:

Link to comment
Share on other sites

Ti je riješio da i u knjižici piše ta dimenzija ? Ja sam naručio generationa i sad skupljam felge , gume , opruge kad dođe da krenem u sređivanje felge 17 su već u garaži :bigl: samo još nisam odlučio koje dimenzije guma jer po homologaciji bi trebale bit 205 ali cijena 205/17 je paprena pa se razmišljam 215 ili 225 :fucka:

da,da u knjižici mi piše 225/45/17

Link to comment
Share on other sites

225 45 17 je odgovarajuća zamjenska za 205 55 16 odnosno 205 50 17, a čak je malo jeftinija i od 215 45 17 ;)

Drago mi je da se može upisati u prometnu i ta dimenzija :cool:

Link to comment
Share on other sites

da,da u knjižici mi piše 225/45/17

Šta si samo došao na prvi tehnički s tim gumama i to je to ili je ipak morao frend intervenirat i kakva ti je potrošnja :cool:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

nisam siguran da spustanje bas ne utice na garanciju, posto vise poluosovine ne stoje u polozaju u kojem bi trebale. Tacnije sada su vise dignute na mjestu kod tocka. To je meni ranije pravilo probleme od cega su mi otisli homokineticni zglobovi na cliu. A u ovlastenom servisu imaju te opruge kao dodatna oprema za megane-a ali nece da naruce :)

Edited by igor86
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.