Jump to content

prebacivanje osiguranja


Guest

Recommended Posts

dakle zanima me ovako

imam auto A i on je osiguran i regstriran,njega bi odjavio i sve prebacio na drugi indenticni auto B

jeli to moguce,sta u tom slucaju placam,dali samo izvanredni tehnicki za novo vozilo,dali puni tehnicki,kako sa osiguranje itd

Link to comment
Share on other sites

po onome sta sam ja pitao euroherc, oni ti isplacuju para u protuvrijednosti koliko ti je ostalo do isteka registracije, i onda ti nadoplacujes osiguranje do premije koje ti traze, a tehnicki i cestarinu placas normalno

Link to comment
Share on other sites

zvat cu koreu da,odma u petak ujutro ,sad mi je malo kasno za njega :zubo:

ma ja mislim da je moguce da ta shema postoji,barem mi je u uhu da sam to negdje cuo :nezna:

Link to comment
Share on other sites

Da, jesam... ;)

Ajde kad već pišem tu, pa neka ostane i za druge da mogu pročitati...

Ako ćeš kod iste osiguravajuće kuće, traži da ti ne isplaćuju, nego samo obračunaju razliku... onda samo platiš razliku u cijeni u odnosu na vremenski period koji si iskoristio na prethodnoj polici... dakle oni ti obračunaju po broju dana otkako je počela teći polica koliko moraš nadoplatiti za taj isti broj dana... u tvom slučaju...

Isto bi bilo i da kupiš drugi auto, jedino što bi ti onda obračunavali i razliku u vrijednosti police...

Tvoje je jedino da dođeš sa odjavom starog auta i ostalo je sve jednostavno...

Ako prelaziš iz drugog osiguranja, onda kao što su ljudi rekli, od njih uzmeš povrat para i odeš u drugu kuću...

Uzgred, po istom principu imaš pravo i na povrat cestarine, nije neka velika lova, ali zašto im ostavljati... i onda naravno platiš tehnički i cestarinu u kompletu za novi auto...

Vidim da ti ne moram govoriti gdje da odeš da ti to sve završe... :zubo:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.