Jump to content

Pozz


Guest

Recommended Posts

Evo u skladu s pravilima pozdrav svim članovima foruma. Nis posebno za uvod. Nasao sam forum na drugim web stranicama jer mi je želja kupiti Renault Scenic jer imam obitelj jedno dijete i jedno na puti pa nam treba veći auto. Trenutno imam Mazdu Premacy i želim ju zamjeniti s drugim autom. Toliko za uvod

Link to comment
Share on other sites

Evo u skladu s pravilima pozdrav svim članovima foruma. Nis posebno za uvod. Nasao sam forum na drugim web stranicama jer mi je želja kupiti Renault Scenic jer imam obitelj jedno dijete i jedno na puti pa nam treba veći auto. Trenutno imam Mazdu Premacy i želim ju zamjeniti s drugim autom. Toliko za uvod

Jedno pitanje za admine - ne znam sto ne stima ali ne mogu pristupiti svojem profilu niti vidjeti ista drugo osim ovog dijela foruma?

Link to comment
Share on other sites

:servus:

evo, nisam stigo ovih dana bit aktivan no ni ne mogu ti dat pristup ostatku foruma dok ti profil nije pravilno popunjen. naime, nedostaje ti prezime koje ja vidim u mail-u s kojeg si se prijavio, a tvoje podatek vide admin i moderatori pa ako odobravaš da ti nadopunim profil, javi pa da ti mogu dat i pristup ostatku foruma! ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.