Jump to content

Uzeo rabljenu Lagunu, da li je motor za bacit?


Guest

Recommended Posts

Dado_sk, čestitam, puno sreće i veselja s djetetom - pogotovo puno zdravlja.

hvala na lijepim željama. javi kad bude novosti.

Link to comment
Share on other sites

Ma lako za auto! Cestitke za malenu! :hura:

Hvala dečki. lijepo od vas :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Evo, jučer preuzeo drugi auto, Lagunu više nemam.

Šteta što je prije mene bila toliko loše održavana - da je bila bolje održavana ostavio bih si je... Zgodan je to auto.

Sretno svima.

Link to comment
Share on other sites

Evo, jučer preuzeo drugi auto, Lagunu više nemam.

Šteta što je prije mene bila toliko loše održavana - da je bila bolje održavana ostavio bih si je... Zgodan je to auto.

Sretno svima.

Zar se nećemo družiti više? :nezna:

Link to comment
Share on other sites

kaj si uzeo? :)

Seat Cordoba 1.4 16V 86KS, 32tkm, još nije napunila 2 godine...

Zar se nećemo družiti više? :nezna:

Budem tu, budem. Bar povremeno pogledao.

Hej,pa nije u redu da nas sad ostavis...:)

Ma neću, vrzmat ću se okolo :dobroje:

Edited by zbunjola
Link to comment
Share on other sites

Laguna otisla pod racun? Koliko novca je vrijedila ako nije tajna?

Link to comment
Share on other sites

kakav je seat cujo ja da to nije losa makina

Pa, to mi je druga Cordoba u životu. I s prvom sam bio zadovoljan, osim što je bila iz serije koji još nisu bili pocinčani ('94 Cordoba 1,9D). Ovaj konkretni je 6 mjeseci bio stajao, pa sad osluškujem i gledam je'l sve u redu. No, dovoljan je bio komentar moje žene - uj koji bunker (ima 485 litara, al' pristup je takav kakav je... - ionak ja moram tovariti i slagati stvari u auto :nezna:). Ovo malo što sam prošao sam zadovoljan. Konstrukcijski je auto kao Ibiza, Polo, Fabia prijašnje generacije, no malo spartanskijeg dizajna nego VW - al kad imaš malu djecu bolje da razgrebu "običnu" plastiku nego kožu... Što se vožnje tiče - tvrd je (ne na kontrolama, nego ovjes), ali mjenjač fino "klika" iz brzine u brzinu - sviđaju mi se sicevi i neka jednostavna rješenja su me ugodno iznenadila (npr. child lock otraga kako je izveden). No, u svakom slučaju, još "učim" ovaj auto, nadam se najboljem!

Laguna otisla pod racun? Koliko novca je vrijedila ako nije tajna?

Da, otišla pod račun. Oko 20.000 kuna (pretpostavljam da će ju prodavat za nekih 30.000 kn), pa malo spustio cijenu SEAT-u i tako. Znam da sam mogao dobiti više privatnom prodajom, no nisam nikome htio "uvaliti" Lagunu. Ovi iz auto kuće su si ju pregledali, i čovjek mi kaže da se boji šta će bit s Lagunom, s obzirom da oni kao auto kuća moraju dati 6 mjeseci garancije na istu... Koliko vidim auto još nije na webu.

Edited by zbunjola
Link to comment
Share on other sites

Ja sam se vozio u takvoj cordobi. Isti motor i plin je bio u akciji. Ma solidan je to auto. Neka,puno sretnih km ti zelim. Steta zbog lagune ali posteno je od tebe sto si ma takav nacin postupio. Neka biti ce kn u zivotu. Mirno spavati je najvaznije. Tako je i moj atos otisao onoj gospodjici sto ga je cekala. Bili na servisu zamjerke nisu nasli cekala i docekala super auto za malo novaca. Ostani na forumu. Uvjek mozes pitati nesto i savjetovati se makar nije renault.pozdrav

Link to comment
Share on other sites

Ne bi bilo fer da sada ostaviš sirotinju u Renaultima na cjedilu.

Obično ljudi kada kupe bolji auto više i ne poznaju one koji voze lošiji :rotfl:

Navrati svakako, a u novom prometalu želim puno zadovoljnih i sretnih km. :hey:

Link to comment
Share on other sites

Sirotinja u Renault-u? Izgleda da moraš biti bogat da održavaš istog... :fucka:

Ma hvala vam svima na dobrim željama, kao što rekoh, navratit ću sigurno koji put.

Isto tako i ja, svima, što god vozili želim puno sigurnih kilometara bez pretjeranih peripetija.

Edited by zbunjola
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.