Jump to content

F1 kutak


dani

Recommended Posts

Dragi moji RS-o ljupci, uvodi se jedna, meni draga, novost u prodaji vozila a riječ je o tzv. F1 kutku koji će biti postavljen u 4 određene koncesije a Mehanizacija Zadar je jedna od njih :hura:

Ima puno uvjeta koje ćemo morati ispuniti a jedan od njih je stalna prisutnost RS modela u salonu kao i demo vozila koja će se stavljati na raspolaganje kupcima, u to ime sam danas naručio Twinga RS i Clia RS čije specifikacije sam pastao ispod.

Našeg Megane-a RS smo prodali pa sam htio naručiti novog ali mi sistem ne dopušta zbog potrošenih količina za ovaj mjesec, prodaje se prodaje :ahaa:

Za sad toliko, kad bude novih podataka o F1 kutku javit ću se!

Specifikacije naručenih RS-a:

Model Clio ph.2 (CL3) Verzija Renault Sport 2.0 16V (C2RSS 20B E5)

Boja presvlaka HARM02 DRAP16 (HARM02) Boja SPORT ŽUTA (J37) (J37)

Lista opcija Kočione čeljusti crvene boje;Unutranja dekoracija - sijaj tamna;Paket udobnosti;Aluminijski naplatci 17 DARK ANTHRACITE;SPORTSKI DODACI 2;Dodatno zatamnjena stražnja stakla;Paket look antracit (CPKFRE DCOR05 PK85CM RDIF06 SPSASI ZATAST ACEXT4)

post-2505-051036700 1295708788_thumb.jpgpost-2505-044511800 1295708805_thumb.jpg

Clio će biti točno ovakav ali sam u dilemi da li ostavim paket look antracit ili da vratim sve u crno (difuzor, retrovizori i prednji branik)?

Uvažit ću vaše mišljenje pa ako crna dobije više simpatizera ode paket antracit iz narudžbe.

Model Twingo (TW2) Verzija Renault Sport 1.6 16V (RS3 16B E5)

Boja presvlaka HARM03 DRAP05 (HARM03) Boja ŽARKO CRVENA (727) (727)

Lista opcija Automatski klima uređaj;Paket Cup;Paket Spojler;Zračne zavjese (KLIMAR PK44BP PK4440 STRAZJ)

Edited by dani
Link to comment
Share on other sites

Skini paket antracit IMHO. D

ugo sam se dvojio oko toga kad sam uzimao 200tku i na kraju sam, na savjet znalca, imenjaka znanog ovdje kao 182, uzeo crni jer izgleda da na skoro svim bojama bolje stoji. Crna i žuta su uvijek išle skupa (sjetimo se životinje zvane osa, npr. :) ). Žuta i siva jesu Renaultovske boje, ali dovoljno je taj auto renault i bez toga.

Sjaj tamna unutrašnjost je pun pogodak, svi me pitaju jesam li ono dao presvlačiti u imitaciju karbona i kažu da super izgleda, a doplata je samo 800 kn.

Svaka čast na f1 kutku i tome što ćeš imati rs-a vazda u salonu :hura:

Link to comment
Share on other sites

ja sam za antracit look na žutoj boji, i baš moćno izgleda... :nezna:

a na rollerovom cliu je crna pun pogodak... :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Danas su se otvorile količine za naručivanje pa sam mrkno jednog RS-a 250 :fucka:

Megane Coupe (M3D) Verzija Renault Sport 2.0T 250 (RS 20 250 5S)

Boja presvlaka HARM01 (HARM01) Boja ŽUTA SPORT (ENP) (ENP)

Opcija presvlake DRAP13 (DRAP13) Specijana narudba

Lista opcija Paket PODVOZJE CUP;Radio CD MP3 4x30W sa sustavom (bluetooth@) + USB priključak;Aluminijski naplatci 19 STEEV BLACK MAT/DIAMANTE;Automatsko podesivi farovi;Rezervni kotač-mali;Xenon svjetla;Aluminijski naplatci 19;Multifunkcijski ekran Renault Sport (PK8477 RAD05 RDIF03 RGSITA RSGALT XENON RALU19 TATDB1)

Uz put sam izmjenio i clia RS, skinuo sam paket antracit.

Link to comment
Share on other sites

Danas su se otvorile količine za naručivanje pa sam mrkno jednog RS-a 250 :fucka:

Megane Coupe (M3D) Verzija Renault Sport 2.0T 250 (RS 20 250 5S)

Boja presvlaka HARM01 (HARM01) Boja ŽUTA SPORT (ENP) (ENP)

Opcija presvlake DRAP13 (DRAP13) Specijana narudba

Lista opcija Paket PODVOZJE CUP;Radio CD MP3 4x30W sa sustavom (bluetooth@) + USB priključak;Aluminijski naplatci 19 STEEV BLACK MAT/DIAMANTE;Automatsko podesivi farovi;Rezervni kotač-mali;Xenon svjetla;Aluminijski naplatci 19;Multifunkcijski ekran Renault Sport (PK8477 RAD05 RDIF03 RGSITA RSGALT XENON RALU19 TATDB1)

Uz put sam izmjenio i clia RS, skinuo sam paket antracit.

opet miniwash :hura:

Edited by xxx
Link to comment
Share on other sites

Danas su se otvorile količine za naručivanje pa sam mrkno jednog RS-a 250 :fucka:

Megane Coupe (M3D) Verzija Renault Sport 2.0T 250 (RS 20 250 5S)

Boja presvlaka HARM01 (HARM01) Boja ŽUTA SPORT (ENP) (ENP)

Opcija presvlake DRAP13 (DRAP13) Specijana narudba

Lista opcija Paket PODVOZJE CUP;Radio CD MP3 4x30W sa sustavom (bluetooth@) + USB priključak;Aluminijski naplatci 19 STEEV BLACK MAT/DIAMANTE;Automatsko podesivi farovi;Rezervni kotač-mali;Xenon svjetla;Aluminijski naplatci 19;Multifunkcijski ekran Renault Sport (PK8477 RAD05 RDIF03 RGSITA RSGALT XENON RALU19 TATDB1)

Uz put sam izmjenio i clia RS, skinuo sam paket antracit.

Po meni crno žuta bolja kombinacija no vidjet ću za mjesec dana kad stigne moj.Htio sam žutu unutrašnjost ,ali sam odustao kao prljat će se,a ova druga standardna isto svijetla.Stavi sliku tamne kombinacije nisam je nigdje vidio možda još mogu dokupit .Clio isto ima CUP podvozje,mislim kako crvene čeljusti bez CUP podvozja??? :dobroje: Edited by nikica
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.