Jump to content

Hello Renaultaši


Guest 5GTT

Recommended Posts

Bok, zovem se Tomislav kako i piše, imam 19 godina i iz Rijeke sam.

Inače sam zagriženi fan Mercedesa, ali o tom potom....

Pošto sam novi vozač, duže vrijeme tražim koji bi mi auto bio savršen kao "first buy" i od svih autića po oglasnicima, odluka je pala na (ni manje ni više) Renault 5 GT Turbo...

Znam već, slijedit će komentari tipa "poginut ćeš, prebrzo je to za mlade vozače, nesmiješ ti to vozit" itd... ali ja kako sam odlučio tako će i bit.

Pošto planiram uskoro na brod, imat ću sredstva da si priuštim taj autić, a pošto sam ogroman zaljubljenik u aute i vožnju općenito, planiram jednog dana imat peticu turbo restauriranu i dovedenu u oriđiđi stanje.

Na ovaj sam se forum registrirao jer želim što više saznat o tom modelu iz prve ruke, kroz opise drugih vlasnika itd itd....

Još sam nešto htio napisat al sam zaboravio.... Aj pozz, a ja se sad bacam na ČITANJEEEE

Link to comment
Share on other sites

Mlad si ti još,pa ćeš s vremenom doć na "našu". :dobroje:

Zagriženi Mercedesaš koji vozi Getza i sanja o R5 GTT je početak jedne divne priče o mladiću kojega francuski šarm samo što nije obuzeo. :zubo:

Dobrodošao na forum!

:welcome1:

Link to comment
Share on other sites

Ma, Getz nije moj jer da je odavno bi otišo u zamjenu za nekog DOBROG turbaka, nego je od starog, ja sam položio nedavno....

A Renaulte volim inače, imali smo prije renault 11 benzinca i stari ga dao kad je getza uzimao kao staro za novo nešto popusti neki, nikad ga neću prežalit, preudoban je bio (što je odlika svakog renaulta kolko sam skužio), a frend mi vozi clio II 1.2 i vozim ga često.... hehe

A Mercedes.... ma to je druga priča, nema potrebe da na ovom forumu pričam o tome, to je za mene kultan auto, pogotovo oni stari modeli (inače volim stare aute 100 puta više neg nove) nema mi do toga, neki w123 diesel i laganini cruisanje i nakon milijun kilometara pređenih... al dosta

Tu smo radi (uskoro) moje petice turbić....

:)

Link to comment
Share on other sites

Dobro dosao :hey:

ooo vidi rječanina sa turbom... to je to!!! hehe

nego, dal tu postoje one teme kao predstavljanje svog auta i sve drugo ko što imaju svi auto forumi? Jer, ja to ne vidim.... il još nisam progledao... hehe

Link to comment
Share on other sites

Kad ti odobre pristup forumu ima da ti oci ispadnu od citanja i listanja ;)

I da ti pozelim srecu u skupljanju novaca i zivaca za peticom :cool:

Link to comment
Share on other sites

Kad ti odobre pristup forumu ima da ti oci ispadnu od citanja i listanja ;)

I da ti pozelim srecu u skupljanju novaca i zivaca za peticom :cool:

Ma živaca uvik iman, jedino pare mogu problem napravit... hehe

Nego, kad će se dogodit to da me prihvate, napravio sam ona 2 koraka.....

Link to comment
Share on other sites

dobrodošao :hey:

obično ti traje odobravanje dan dva dok te netko od admina primjeti ;)

Link to comment
Share on other sites

ma gotov si ti:) nabavićeš gtt-a, pa će ti se svidit Fuego, pa ćeš naletit neđe na R8 Gordini, ode to daleko:))

Link to comment
Share on other sites

Da, al picture nije isto što i avatar jel?

A ja ne vidim opciju uploadanja svog avatara, a baš sam si uredio sličicu neku...

A veličina je 9kb a to je stvarno malo. Hehe

Link to comment
Share on other sites

Nije. Kda odeš na "My Profile", imaš desno gore "Edit my profile" ili tako nešto, onda lijevu među izbornicima ti je "Update avatar" i tamo ubaciš avatar.

Link to comment
Share on other sites

Pa tamo i idem al imam samo ponuđene ove sličice iz galerije nigdje nema upload....

A slika je ova što mi je u potpisu, ova sa najljepšom kazaljkom na svijetu.

:)

Link to comment
Share on other sites

To se traži tako mlad a već lud za petardom... :welcome:

Link to comment
Share on other sites

Odeš na "members", nađeš člana s nickom "GTT" i više-manje... pročitaš sve što je on ikad napisao... :laugh: i što su njemu slični paćenici napisali uz to... imaš danima za čitat...

Link to comment
Share on other sites

pozdrav i dobrodošao... želim ti odma puno sreće u potrazi al se bojim da će ti oduševljenje splasnit kad vidiš popis sa slikama više manje svih GTT-a u hrvatskoj kojeg imaš tu na forumu... a da si kupiš ventilera? :laugh:

isto tako ima stvarno jako puno materijala o petardama na forumu od buying guide-a, popisa gtt-a u hrvatskoj, teme u multimediji sa slikama, projekata ljudi koji ih slažu sa razno raznim motorima, pa jurin topic... tako da prolistaj prije nego otvoriš još novih tema s pitanjima na koje je davno odgovoreno :dobroje:

Edited by MaRiO_St
Link to comment
Share on other sites

Ne brini se ti ništa... Ja sam registriran već na neke forume o automobilima, i već sam vidio ovog gore crvenog turba restauraciju i znam cijelu priču (pročitano na nekom drugom forumu, neznam dal se smije govorit?)

Inače, ja kad se registriram na ovakav tip foruma ja ti ne pišem previše nego samo čitam i čitam i čitam i čitam i tražim i gledam, na jednom forumu o automobilima sam se registrirao na kraju 2009-e a danas sam napisao svoj drugi post tamo, s tim da je prvi bio predstavljanje. ;)

A u vezi toga da necu nac peticu, pa vidio sam da ih ima po oglasima, a i stanje nemora bit tip top i cijena ogromna (iako opravdavajuća) jer ionako planiram restaurirat dan po dan, bez žurbe....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.