Jump to content

naknadna ugradnja grijanih sjedala


Guest

Recommended Posts

Scenic 2008 god - gdje i kako ugraditi naknadno grijana sjedala. Ja u svom autu imam serijska i oduševilo starce - kao ne bole ih leđa možda baš zbog toga, bolja cirkulacija itd...i hoće oni to sebi u scenica stavit(jel će pomoć ili ne...ne znam)...Pa eto jel ima netko neki savjet gdje i što kupiti - s tim da za one dekice, podmetače za sjedala koji se direktno prištekaju na 12V znam i to nije opcija jer je ne praktično, a i ružno je...

Negdje mislim da sam vidio da se mogu ugradit naknadno ispod tapecirunga grijači sjedala ali se ne sjećam gdje pa eto svaka pomoć je dobrodošla...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • direstraits

    16

  • Dado86

    12

  • megane_dci

    11

  • sLi

    11

Top Posters In This Topic

Posted Images

aj slikaj malo plocicu iz postprodaje, pa cemo vidit da li mozda vec postoje grijaci u sjedalima, pa fali samo instalacija...naljepnica bi trebala bit na b stupu kod suvozacevih vratiju...

Link to comment
Share on other sites

^^^

... i wellcome sterilitet :zubo:

P.S. Ja sam u mog Clia ubacio sedista iz CliaRS sa grejacima, ali ih nisam povezao jer niko nece da se uhvati posla :nezna:

Edited by IsNoGood
Link to comment
Share on other sites

kaze da bi i ti trebao imat...

ja sam na svog safrana ubacio siceve na struju sa grijanjem i napuhivanjem i sve spojio na postoječu instalaciju i sve radi čak se i lampica na kont tabli upali kada upališ grijanje pa sigurno je i na tvom scenicu provučena instalacija-

Edited by rs 200
Link to comment
Share on other sites

^^^

... i wellcome sterilitet :zubo:

P.S. Ja sam u mog Clia ubacio sedista iz CliaRS sa grejacima, ali ih nisam povezao jer niko nece da se uhvati posla :nezna:

:dobroje: Ja sam svoje odradio tako da ostaje samo užitak :rotfl:

Link to comment
Share on other sites

kaze da bi i ti trebao imat...

hvala, a znas li sta bi mi jos trebalo da se to spoji ako zaista ima, osim prekidaca naravno, dal treba razvlaciti instalaciju?

TLBALK. :vidiga: Da na naljepnici pise TLDANE imao bi grijace u seriji. :vidiga:

Sta me briga, ako mi zatreba znam gdje ima :ahaa::laugh:

Link to comment
Share on other sites

aj slikaj malo plocicu iz postprodaje, pa cemo vidit da li mozda vec postoje grijaci u sjedalima, pa fali samo instalacija...naljepnica bi trebala bit na b stupu kod suvozacevih vratiju...

Čim dođem doma...tek sad doša do kompa od jučer....malo gužve....ali to bi značilo da imam i grijače samo nisu "uključeni"...

Mislim pa i da ih nemam nebi trebala biti nauka ih spojit, zar ne - makr nekim prekidačem - jer mene je brinulo kako ih "podvuč" pod tapecirung ako ih nemam...

Link to comment
Share on other sites

hvala, a znas li sta bi mi jos trebalo da se to spoji ako zaista ima, osim prekidaca naravno, dal treba razvlaciti instalaciju?

hmmm onda bi i moj trebao imati posto je ista razina opreme ako se nevaram "SPORT".

Valjalo bi se s tim malo pozabaviti ;)

Ali isto cu ja slikat onu naljepnicu pa da se provjeri

Link to comment
Share on other sites

Jel neko mozda ima elektricnu shemu onog konektora sta se spaja sa sicom, mislim da bi se tu moglo najjednostavnije pogledat dali to radi ili ne :cool:

Link to comment
Share on other sites

po dialogysu i plocici iz postprodaje....s obzirom da nemogu po broju sasije...

Doktore

Imaš li ti dialogys koji normalno funkcijonira ja sam lani nabavio 12-13 diskova(fali činimise 4-5) ali nisam moga ništa očitavat sa njega pogotovo na hrvatskom,loše i na engleskom a francuski ne razumim.Ako imaš neki koji radi dogovoričemo se nekako zainteresiran sam jer mi triba u poslu.

Kad smo kod grijača siceva za scenica ja imam conquest 1,6 16v iz 2007 jel možeš provjerit ako ti slikam pločicu dal se kod mene mogu ugradit tj dali postoji predpriprema a i zanima me dali je moguće u njega montirat senzore za tlak u gumama i prskalice farova:) Nadam se da te nisam utlačio puno;)

Link to comment
Share on other sites

problem je sta je konektor ispod tapecirunga od sica, zato sam ja i gledao po toj plocici jer mi se ne vadi sic samo da vidim dal ima...imam sheme i izgled konektora po cijelom autu...

@done ja imam 3.82, sad je vani vec 3.91, al je problem sta su manuali na ruskom pa mi se nead skidat...moj je multilanguge i ima manuale na engleskom, al kako instalira na hr, samo je potrebno u direktoriju mrnt preimenovat direktorij en u hr pa onda radi kad je instaliran na hrvatskom, osim sta su manuali normalno na engleskom jeziklu, al budimo realni, ko danas ne razumije engleski :D

sve se moze uz malo volje...vidis da sam ja trenutno u zavrsnoj fazi sa automatskom nivelacijom, poa bi onda perace itd...jos da je imat clip da se mogu sam doma poigrat s time, bilo bi super, ovako moram ic u renault i molit nekoga da proba :D

Edited by sLi
Link to comment
Share on other sites

E kad bi jos bio toliko dobar pa podjelio s nama te sheme, odnosno shemu samog konektora :fucka: :fucka:

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.